muzikos apdovanojimai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „muzikos apdovanojimai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „muzikos apdovanojimai“.

Po M.A.M.A. apdovanojimų – šurmulys dėl Jessicos Shy dainų: „Tai vogė ar nevogė?“

Penktadienį Kaune praūžė prestižiniai muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 6 apdovanojimus gavo metų atlikėja paskelbta ir pastaruoju metu viena populiariausių šalies atlikėjų Jessica Shy. Visgi po ceremonijos kilo šurmulys – žmonės pradėjo pastebėti panašumus tarp atlikėjos dainų ir kitų atlikėjų kūrinių.  Socialiniuose tinkluose apie tai viešai prabilo muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano ir atlikėjas Ruslanas Kirilkinas.
318 2024-01-28

Šiuos įvaizdžius kūrė ta pati dizainerė: išrinkite geriausią

Kauno „Žalgirio“ areną penktadienį sudrebino svarbiausias šalies metų muzikos įvykis – M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Renginyje susirinko daugybė stilingai apsirengusių šalies žvaigždžių, kai kurias rengė ir tie patys dizaineriai.  Štai mados namų „Mas 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė rengė ne vieną vakaro svečią – kviečiame pasižvalgyti ir įvertinti, kuris įvaizdis buvo geriausias.
110 2024-01-28

Stilingasis Gabrielius Vagelis M.A.M.A. apdovanojimams puošėsi pats: parodė, kas jo rankinėje

Kauno „Žalgirio“ areną penktadienį sudrebino svarbiausias šalies metų muzikos įvykis – M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Joje apdovanoti geriausi šalies atlikėjai, grupės, albumai, dainos bei vaizdo klipai. Ant M.A.M.A. raudonojo kilimo pasirodė ir charizmatiškasis atlikėjas Gabrielius Vagelis. Vyras tikino, kad renginiui naujų drabužių nepirko. „Puošimasis man yra malonumas ir šįvakar nuo galvos iki kojų esu pasipuošęs pats.
2024-01-28

„Hiperbolei“ – kaltinimai dainų vagyste: „Iš grupės narių daug metų laukiau tiesos“

Praūžus M.A.M.A. apdovanojimams Kaune, didelių gerbėjų ovacijų ir susidomėjimo sulaukė legendinė grupė „Hiperbolė“, pranešusi apie grįžimą į sceną. Tiesa, po didžiulio renginio socialiniuose tinkluose pradėjo plisti kaltinimai, kuriuose teigiama, kad grupė pasisavino kitų dainas. Socialiniuose tinkluose prabilo vyras Gediminas Abečiūnas, kuris apkaltino grupę pavogus dainų „Išgalvotas gyvenimas“ ir „Pamiršk mane“ autorystę.
88 2024-01-28

Iš žinomų moterų – palaikymas patyčių sulaukusiai Ievai Zasimauskaitei: tai nėra šlykštu ir nepriimtina

Kauno „Žalgirio“ areną penktadienį sudrebino svarbiausias šalies metų muzikos įvykis – M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Joje apsilankiusi atlikėja Ieva Zasimauskaitė sulaukė nemalonių replikų dėl įvaizdžio ir krūtinės. Jos pusėn stojo daugybė kitų žinomų moterų, siuntųsių palaikymo žodžius. Ant raudonojo M.A.M.A. kilimo pasirodžiusi I. Zasimauskaitė buvo nusiteikusi gerai ir tikino, kad demonstruoja paprastumą. Moteris dėvėjo žėrinčią rausvą suknelę.
86 2024-01-28

Remis Retro Kauno „Žalgirio“ areną pakėlė nuo kėdžių: publika pašėlo

Kauno „Žalgirio“ areną sudrebino svarbiausias šalies metų muzikos įvykis – M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Joje apdovanoti geriausi šalies atlikėjai, grupės, albumai, dainos bei vaizdo klipai. Ant M.A.M.A. scenos lipo ir atlikėjas Remis Retro, kartu su Jovani atlikęs  „Karališkos erdvės“ dainą „Iš lėto leidžiasi saulė“. Jų pasirodymo metu netrūko energijos, šokėjai scenoje kūrė audringą atmosferą.
2024-01-28

„8 kambarys“ narys Karolis Talutis – apie gyvenimą po vestuvių: dabar viskas paprasčiau

Kauno „Žalgirio“ areną sudrebino svarbiausias šalies metų muzikos įvykis – M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Joje apdovanoti geriausi šalies atlikėjai, grupės, albumai, dainos bei vaizdo klipai. Ant raudonojo kilimo pasirodė ir grupės „8 kambarys“ nariai Deividas Alejūnas su mylimąja Augusta ir Karolis Talutis su žmona Kristina. „Labai fainas vakaras, daug gražių žmonių, visi esam laimingi, patenkinti, tad nėra kuo skųstis ir būti liūdnam“, – sakė Deividas.
2024-01-28

Daina Bosas įvaizdis traukė akį: pasipuošė ikoniška Juozo Statkevičiaus suknele

Kauno „Žalgirio“ areną sudrebino svarbiausias šalies metų muzikos įvykis – M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Joje apdovanoti geriausi šalies atlikėjai, grupės, albumai, dainos bei vaizdo klipai. Ant raudonojo kilimo pasirodė ir verslininkė Daina Bosas. Renginyje taip pat pasirodė ir jos dukra Maria Randers.  Daina Bosas į M.A.M.A atvyko su dangiškai mėlyna Juozo Statkevičiaus suknele, kurią dizaineris pristatė „Pavasario/Vasaros 2024“ kolekcijoje.
183 2024-01-28

Paviešinti kadrai iš M.A.M.A. dūzgių: štai, kas vyko už uždarų durų

Visų muzikos žanrų atstovus ir pramogų pasaulio žvaigždes suburiantys apdovanojimai M.A.M.A. penktadienio vakarą buvo surengti jau 13 kartą. Po emocijų kupinos ceremonijos „Žalgirio“ arenoje, susirinkusieji pratęsė šventę oficialiame apdovanojimų viešbutyje „Moxy Kaunas“. Kad rokenrolo dvasios „Moxy“ savaitgaliui virsta M.A.M.A. namais, buvo galima pajusti iš apdovanojimų skiriamaisiais ženklais dekoruoto viešbučio įėjimo.
80 2024-01-27

Muzikos apdovanojimuose pasirodė Beata Nicholson: šalia – ūgtelėjusi dukra

Kauno „Žalgirio“ areną sudrebino svarbiausias šalies metų muzikos įvykis – M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Joje apdovanoti geriausi šalies atlikėjai, grupės, albumai, dainos bei vaizdo klipai. Ant raudonojo kilimo pasirodė ir laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson. Ją atlydėjo restoranų versle besisukanti sesuo Odeta Bložienė ir Beatos dukra Izabelė. Moterys pozavo kaip geriausios draugės.
90 2024-01-27
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų