J. Tulčina Havajuose lankosi ne pirmą kartą, o atvykusi į Jungtines Amerikos Valstijas aplanko ir ten gyvenančius šeimos narius.

„Mes turime žalią kortą ir dažnai būname Amerikoje, čia gyvena mūsų dukra ir dalis mūsų šeimos. Mums labai patinka Havajai, o ypač Oahu sala. Havajuose esame buvę daugiau nei dešimt kartų“, – pasakoja ji.
Natūralios medicinos specialistė taip pat išskiria ir ypatingą šios vietos atmosferą.
„Aš taip myliu gyvenimą, kad man visur gerai, bet šitos vietos yra ypatingos savo jėga, trauka, čia labai daug stiprios energijos iš gamtos. Vien į vandenyną įmerkus kojas, jau jauti tą energiją, kuri eina iš apačios į viršų. Iš to vandenyno pasisemi, ko reikia“, – teigia ji.
Užsienyje jaučiasi laisviau
Moteris pripažįsta, kad svetur pailsėti jai patinka labiau, nes nesijaučia įsipareigojusi atitikti visuomenės standartus. Nepaisant to, vis tiek stengiasi išlikti pasitempusi.
„Lietuvoje aš labai daug dirbu, neturiu laiko pailsėti, nueiti į SPA, procedūras. Be to, mane daug kas žino, todėl man labiau patinka atsipalaiduoti ten, kur manęs nepažįsta: nepažiūrės kokia mano figūra, yra ar nėra raukšlių...
Ten, kur gyveni, viskas įpareigoja. O čia aš galiu atsipalaiduoti, nors vakare būtinai pasidažau, gražiai apsirengiu. Dabar pižamos madingos, bet man vis tiek norisi suknelės, papuošalų“, – sako J. Tulčina.
Siunčia žinią komentatoriams
Pasidalinusi akimirkomis iš atostogų, gydytoja pastebi ir socialiniuose tinkluose besireiškiančių žmonių pozicijas, o tai verčia prisiminti praeitį, kuri buvo visiškai kitokia.
„Vienas žmogus man į „Facebook“ parašė, kad „užtenka tos reklamos, kad dabar ilsitės“, o kitas atrašė, kad „čia tik išrinktiesiems tokios galimybės“.
Aš taip norėjau live (aut. past. – tiesioginę) transliaciją padaryti ir papasakoti, kai mokiausi, kai patyriau penkias operacijas, kai neturėjau pinigų – aš vis tiek džiaugiausi tuo, ką turiu ir tomis galimybėmis, kurios buvo.
Kai su tėveliais važiuodavome į Šventąją su žiguliuku, aš, vyras, mano vaikai ir mano tėvai, gyvendavome viename kambaryje ir džiaugdavomės, kad turim galimybę pabūti prie jūros“, – prisimena ji.
J. Tulčina neabejoja, „kad geriems žmonėms pavydas nekyla“.
Pasak jos, galimybė keliauti ir mėgautis poilsiu atėjo dėl didelių pastangų.
„Kai tu užsidirbai, pakilai iš bėdų, aišku, esi palaimintas, nes be Dievo palaikymo nieko nebūtų. Bet tai yra ir didelis darbas, atsidavimas tam, ką darai. Tai, kad aš atradau kažką, ko niekas prieš tai nedarė – padėti žmonėms atgauti sveikatą be vaistų – ir suteikė tokias galimybes‘‘, – dalijasi ji.
Kainos Havajuose nestebina
Ji taip pat pasidalijo Amerikos kainomis, kurios – stebėtinai panašios į Lietuvos.
„Amerikos ir Lietuvos kainos parduotuvėse yra labai panašios. Kavinėse, pavyzdžiui, Palangoje – kainos tokios pačios, kaip čia. Skrydis kainuoja apie tūkstantį dolerių, o apsistojimas „Hilton Hotel“ – apie 350 dolerių nakčiai.
Aš pažiūrėjau, kiek kainuoja savaitė Palangoje, ir dar be gero oro, tai čia pora tūkstančių daugiau gal būtų. Bet tai apsimoka, nes čia yra unikali vieta“, – kalba J. Tulčina.
Nepaisant to, kad atostogauja, ji nepamiršta ir savo pacientų, kuriems stengiasi perduoti savo sukauptas patirtis.
„Šiandien aš vis tiek konsultuoju pacientus nuotoliu, bet aš turiu iš ko pasisemti ir perduoti tam žmogui, kuris dabar jaučiasi negerai, kuriam dabar nėra galimybės pačiam pasisemti.
Galiu perduoti tą optimizmą, pozityvą, kad nepasimestų, nepasiduotų, kad tikėtų – stebuklai vyksta“, – nedvejoja gydytoja.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!