Samas – apie naują „X faktoriaus“ sezoną: laukia arši kova

Trečiadienio vakarą baigėsi devintojo „X faktoriaus“ sezono atrankų filmavimai. Projekto vedėjai ir teisėjai neslepia – šį sezoną išlikimo kovos bus ypač aršios.

Vienas iš „X faktoriaus“ teisėjų, prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas pasakoja, pasibaigus atrankoms su kolegomis braukęs prakaitą – tokie įspūdingi šių metų projekto dalyviai: 

„Vakar tik baigę atrankas visi teisėjai susirinkę sakėm „wow“. Buvo tokių talentų, kokių per devynis metus, devynis sezonus nesame matę. Buvo tokių grynuolių, kad likome priblokšti. 

Kita vertus, mes neprisimename tokio spalvingo sezono, kad būtų tokie skirtingi, įdomūs žmonės. Stiliai, pakraipos – pačios įvairiausios. Fantastika buvo“, – džiaugiasi Samas. 

Paklaustas, koks bus šis „X faktoriaus“ sezonas, Samas užtikrintai atsako vienu žodžiu – karštas. Teisėjas nujaučia artėjančias itin aršias kovas: 

„Iš tikrųjų jau dabar nujaučiu, kad bus labai sunku sekančiuose etapuose atrinkti žmones į sekančius etapus, ypač į finalus. Vertų patekti į finalą šiai dienai yra daugiau nei nei jų galime priimti. 

Jau yra keletas labai rimtų pretendentų laimėti. Ką jau kalbėti apie vertus finalo. Bus labai didelė drama, nes visų gaila, visi labai stiprūs. Kas labai džiugina – kad žmonėms bus į ką pasižiūrėti“. 

Prodiuseris atviras – tokio įvairaus žmonių istorijomis sezono šis projektas dar nėra turėjęs:  „Nepaprastai įdomių istorijų turime. Nuo juodaodžių, iki afganistaniečio, dainuojančio lietuviškai, iki žmogaus, kuriančio paralelinę realybę.

Labai daug modernių, fainų žmonių, kurie jaučia labai šių dienų stilistiką“, – tikina S. Urbonavičius-Samas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų