Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Netrukus kinuose pasirodysiantis „Marvel“ kino visatos filmas „Amžinieji“ (angl. „Eternals“) turi svarbią užduotį papasakoti istoriją, kuri apima daugiau nei 7000 metų, ir pristatyti visiškai naujus superherojus.

Netrukus kinuose pasirodysiantis „Marvel“ kino visatos filmas „Amžinieji“ (angl. „Eternals“) turi svarbią užduotį papasakoti istoriją, kuri apima daugiau nei 7000 metų, ir pristatyti visiškai naujus superherojus.

REKLAMA
REKLAMA

Ir nors „Amžinųjų“ komanda paprastam „Marvel“ kino visatos gerbėjui iš esmės nežinoma, tačiau šiuos herojus vaidinantys aktoriai atpažįstami visame pasaulyje. Režisierės Chloe Zhao filme pamatysime tokias kino žvaigždes kaip Angelina Jolie, Kit Harrington, Richard Madden bei Salma Hayek.

Aktorė S. Hayek vaidins Ajak personažą, tarpgalaktinių būtybių komandos motinos figūrą, tarsi „Amžinųjų“ dvasinę lyderę, teiksiančią patarimus ir užimančią margos komandos moralinio centro vaidmenį.

Dabar, kai beveik viskas viešai žinoma apie projektą, paaiškėjo, kad aktorei Salma Hayek nebuvo lengva užduotis išlaikyti paslaptį, kad ji prisijungė prie „Marvel“ kino visatos.

„Amžinųjų“ žvaigždė Salma Hayek papasakojo istoriją apie bandymą meluoti, norint išlaikyti paslaptį nuo aktorių Ryan Reynolds bei Samuel L. Jackson, besifilmuojant veiksmo komedijoje „Žudiko žmonos asmens sargybinis“ (angl. „The Hitman's Wife's Bodyguard“).

REKLAMA
REKLAMA

Ajak personažą vaidinanti aktorė S. Hayek atskleidė, kad kadangi tuomet „Deadpool“ ką tik tapo „Marvel“ kino visatos dalimi, ji skyrė daug dėmesio klausydamasi kolegų aktorių, neatskleisdama, kad ji buvo pakviesta į būsimą kino studijos „Marvel“ filmą.

„Reynolds ir Jackson uždavinėjo klausimus vienas kitam, nes „Deadpool“ ankščiau nebuvo „Marvel“ kino visatos dalis, o dabar tapo. Ir Ryan buvo naujokas, o Samuel jau ekspertas, o aš tiesiog bandžiau klausytis, užduoti mažus klausimus ir stengtis mokytis.“ – prisimena aktorė S. Hayek.

Atrodytų, aktorė padarė viską, kad išliktų santūri, nors ir norėjo pasigirti.

„Aš nenusėdėjau vietoje. Norėjau girtis! Taip norėjau, kad jie žinotų. Galvojau: „O, įdomu, ar būsiu atleista, jei tiesiog pasakysiu šiems dviem?“ – sako aktorė.

Tada įvyko momentas, kai Hayek sugebėjimai saugoti paslaptis sukėlė abejonių, nes Samuel L. Jackson pajuto aktorės nervingumą.

REKLAMA
REKLAMA

„Ir vieną dieną aš atsisėdau greta Samuel iškart po to, kai jie kalbėjosi apie „Marvel“ kino visatą. Ir jis paklausė: „Taigi, kiek jie tau mokės?“ Aš paklausiau jo: „Apie ką tu kalbi?“ O jis sako: „Nagi, aš tave matau, tu būsi „Marvel“ filme ir tu nenori sakyti, nes tau liepė to nesakyti. Viskas gerai, aš priklausau šeimai.“ Tai buvo neįtikėtina! Jis pajuto mano nervingumą, norą pasigirti.“ – sako Salma Hayek.

Būtent tokios istorijos iš tikrųjų humanizuoja aktorius. Šiuo mažu prisipažinimu S. Hayek visiškai sugriauna visas garsenybių sienas, kurios galėjo būti pastatytos gerbėjų mintyse. Taip pat malonu matyti aktorę, kuri džiaugiasi galėdama būti tokios didžiulės šeimos dalimi.

Salma Hayek debiutas „Marvel“ kino visatos filme „Amžinieji“ kinuose nuo lapkričio 5 d.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų