Nuotakas gražinanti Oksana Pikul – apie moterų įnorius ir klaidas: „Beveik visoms tai sakau“

Žinoma moteris, dainininkė, verslininkė, vizažistė Oksana Pikul (39 m.) jau kurį laiką gali pasigirti turinti itin daug veiklų. Jau trejus metus savo grožio verslą turinti moteris turi pačių įvairiausių klienčių, o atėjus vasarai jos grožio namuose apsilanko vis daugiau nuotakų, besiruošiančių savo didžiajai dienai. Atėjus šiltajam metų periodui didesnį darbo krūvį pastebi ne tik vestuvių organizatoriai, bet taip pat ir vizažo meistrai.

Paviešinta, ką Livijus ir Mona veikė lovoje: „Labai girdisi viskas“

75
Jau nuo pirmadienio, birželio 5-osios, startavo antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir 10-iai jaunų žmonių, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo.  Panašu, kad viloje jau pradėjo virti aistros.

Radžis Aleksandrovičius pristato naujieną: prakalbo apie meilę

480
Visiems puikiai žinomas scenos grandas Radžis Aleksandrovičius savo gerbėjams turi gerą žinią – pristato naujausią dainą „Kas iš to?“, kurioje apdainuojama meilė. Naujienų portalui tv3.lt Radžis Aleksandrovičius atskleidė, kad šios dainos žodžius sukūrė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė. „Daina būtų apie du žmones ir jų meilę. Bet apie tokią, kuri daug kalba, žada ir nesusitinka. Žodžiu – meilė per atstumą“, – teigė dainininkas.

Skiriasi Aistė Stonytė ir Darius Budzinauskas

Skiriasi žurnalistė, dokumentikos kūrėja Aistė Stonytė-Budzinauskienė ir verslininkas, žiniasklaidos planavimo agentūros „Open Agency“ partneris, verslo plėtros vadovas Darius Budzinauskas. Pranešama, kad į teismą kreiptasi dėl santuokos nutraukimo dėl vieno sutuoktinio kaltės ir kitų su tuo susijusių klausimų. Pora amžiną meilę prieš Dievą prisiekė 2012-aisiais Šv. Kryžiaus bažnyčioje, kiek anksčiau jiedu įregistravo civilinę santuoką. Budzinauskai santuokoje susilaukė dviejų dukterų.

Istorinis sostinės restoranas subūrė garsenybes: pasirodė ir seniai viešumoje matyta Eglė Skrolytė

Beveik ketvirtį amžiaus gyvuojantis, vienoje vaizdingiausių sostinės vietų įsikūręs restoranas „Vandens malūnas“ jaukiam vasaros vakarui subūrė gausybę įžymybių. Tarsi prancūziškame filme pasijutę žinomi pramogų pasaulio atstovai leidosi į nostalgišką prisiminimų kelionę. Nacionaliniame parke įsikūręs restoranas saugo ne vienos garsenybės brangias akimirkas:  vieni čia leido vaikystę, kiti, vos įžengę, prisiminė gražiausius gyvenimo momentus.

Subyrėjo aktorių Daumanto Ciunio ir Marijos Korenkaitės santuoka

Išsiskyrė aktoriai Daumantas Ciunis (39 m.) it Marija Korenkaitė (39 m.). Poros skyrybų byla nutraukta Vilniaus miesto apylinkės teisme birželio 6-osios popietę. Civilinė byla Vilniaus miesto apylinkės teisme gauta šių metų gegužės 16 d. Birželio 6-ąją byla išnagrinėta rašytiniu procesu, pareiškimas patenkintas. Pateiktas pareiškimas dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu. Daumantas ir Marija susituokė prieš dešimtmetį – 2013-ųjų liepą.

Mikaitis – apie Monos krūtinę bučiavusį Livijų: „Peržengtos visos raudonos linijos“

290
Intymios užduotys, karšti bučiniai ir neslopstančios intrigos – gyvenimas įspūdingo grožio viloje Pietų Ispanijoje verda greičiau ir aistringiau nei bet kur kitur! Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai apie kameras, panašu, jau pamiršo – 10 jaunų žmonių ėmė tenkinti slapčiausius savo troškimus, švaistytis pinigais ir nebijodami pila žibalą į jau ir taip įsiplieskusią ugnį.

Dalyvaukime rekordiniame Karaliaus Mindaugo iššūkyje: informacija apie registraciją, plaukimą ir pramogas

30-ąjį gimtadienį švenčianti TV3 televizija Valstybės dieną kviečia paminėti ypatingai. Liepos 6-ąją giedoti „Tautišką giesmę“ jau tapo nacionaline tradicija, o šįkart Lietuvos žmonės yra kviečiami priimti ir unikalų Karaliaus Mindaugo iššūkį! Registruokitės ir tapkite didžiausio istorijoje plaukimo nuo Vilniaus iki Kernavės dalyviais. Šventė truks visą dieną.

„Maneskin“ lyderis Damiano Davidas išsiskyrė su mylimąja Giorgia: prakalbo apie skandalingą įrašą

Grupės „Maneskin“ lyderis Damiano Davidas išsiskyrė su ilgamete mylimąja, modeliu Giorgia Soleri.  Žinią apie skyrybas garsus vaikinas patvirtino socialinio tinklo „Instagram“ istorijose, kur publikavo trumpą žinutę.  „Labai apgailestauju dėl paviešinto vaizdo įrašo. Ne taip turėjo viskas įvykti, tai – mano klaida. Aš ir Giorgia nusprendėme išsiskirti jau prieš keletą dienų, nebuvo jokių išdavysčių.

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – pirmasis iškritimų vakaras: kas paliks projektą?

Pirmoji savaitė įspūdingo grožio viloje Pietų Ispanijoje jau įsibėgėjo, tačiau jau šį vakarą ji net dviem realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviams baigsis. Su vienu draugu nuspręs atsisveikinti patys projekto dalyviai, o kito likimą nuspręs žiūrovai. Negana to, pasirodys naujokas… Laukia intriguojantis vakaras per TV3! Vos atvykusi, Ieva iškart buvo įsitikinusi, kad dalyviai su ja atsisveikins pirmiausiai, tad nesukdama galvos ėmė leisti pinigus.

Pamačiusi vestuvių nuotraukas nuotaka pakraupo: ėmėsi veiksmų

Planuodamos vestuves dauguma nuotakų valandų valandas dėlioja kiekvieną detalę, kad įsitikintų, jog jų ypatinga diena praeis sklandžiai. Tačiau, kad ir kiek daug planuotų, niekada negali būti tikros, kad didžiąją dieną viskas susiklostys vien tik gerai. Viena nuotaka taip pasipiktino, kad jos 16-metė dukterėčia per vestuves vilkėjo baltą suknelę, kad papildomai sumokėjo už jos suknelės fotošopą, kad ši atrodytų šviesiai mėlyna ir „nesugadintų“ nuotraukų, rašo mirror.co.uk.
Įvairenybės Prieš 2 val.

Chemoterapijos kursą pradėjusi Indrė Burlinskaitė prabilo apie nusilpimą: kojos kaip ką tik gimusio stirniuko

Kraujo vėžiu susirgusi ir gydymą pradėjusi nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta (35 m.) toliau kovoja su liga. Socialiniuose tinkluose moteris pasidalijo, kad nors ir jos organizamas nusilpęs, ji po truputį stengiasi būti aktyvesnė. „Vakar padariau kelis pritūpimus. Šiandien pabandžiau kiek daugiau. Turiu sustiprėti fiziškai. Gydytojai ne tik kad leido, bet net ir liepė daryti mankštas. Visai neseniai dar ir svarmenis kilnojau.

Buvęs „Labas vakaras, Lietuva“ vedėjas Bezekavičius viešai atsiprašė: prabilo apie priklausomybę lošimams

Buvęs „Labas vakaras, Lietuva“ vedėjas žurnalistas Aurelijus Bezekavičius socialiniuose tinkluose pasidalijo įrašu, kuriame atskleidė įklimpęs į priklausomybę lošimams. Vyras atsiprašė bičiulių ir pažįstamų, kuriems yra skolingas. „Šiandien yra viena blogiausių mano gyvenimo dienų, bet įtariu, kad ateityje ją vadinsiu viena geriausių. Jau kurį laiką gyvenau su didžiule įtampa, nes labai rimtai susirgau - lošimais. Tai privedė prie įklimpimo į skolas, melų visiems ir manipuliacijų.
Įvairenybės Prieš 3 val.

Naujas Remis Retro kūrinys, kuris nustebins gerbėjus: paklausykite

Iššūkių nebijantis Remis Retro dar kartą įrodė, kad netinkamų temų jo kūrybai nėra. Šiandien atlikėjas pristato kūrinį apie vieną skaniausių ragautų patiekalų Lietuvoje. Ištikimiausi atlikėjo gerbėjai jau žino, kad ne tik muzika, bet ir skanus, kokybiškas maistas - Remio aistra. Socialiniuose tinkluose Remis dažnai dalijasi savo kulinariniais šedevrais, kuriais žadina apetitą sekėjams bei vaišina savo draugus bei šeimos narius, rašoma pranešime spaudai.
Muzika Prieš 4 val.

Tai, kas nepateko į eterį: „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai dėl pinigų bandė peržengti savo ribas

Jau nuo pirmadienio, birželio 5-osios, startavo antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir dalyviams, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo.
REKLAMA
Filmo „Blyksnis“ kūrėjai ėmėsi ypatingo slaptumo misijos: kino kritikams parodė nepilną juostos versiją  Filmo „Blyksnis“ kūrėjai ėmėsi ypatingo slaptumo misijos: kino kritikams parodė nepilną juostos versiją

Filmo „Blyksnis“ kūrėjai ėmėsi ypatingo slaptumo misijos: kino kritikams parodė nepilną juostos versiją

Jau kitą penktadienį, birželio 16 dieną, į Lietuvos kino ekranus atkeliauja dar vienas komiksų gerbėjų itin laukiamas filmas „Blyksnis“ su visa puokšte kino žvaigždžių. Juostoje pagrindiniame vaidmenyje pasirodys Ezra Milleris, o taip pat pamatysime Michaelį Keatoną, Beną Afflecką, Michaelą Shannoną bei kitus puikiai pažįstamus aktorius.
Kino guru Prieš 6 val.

Kritika siūlymamams uždrausti fejerverkus: dėl to galime tapti šalimi, kurioje niekada nevyks „Eurovizija“ ir garsių grupių koncertai

Apie 80 proc. Lietuvos gyventojų patinka fejerverkai, nes jie kuria šventinę nuotaiką ir yra tradicijos sutikti Naujuosius metus ar valstybines šventes dalis, parodė naujausia reprezentatyvi Lietuvos gyventojų apklausa, kurią atliko tyrimų centras „Vilmorus“. Pristatydamas apklausos duomenis Lietuvos pirotechnikų asociacijos pirmininkas Ovidijus Barkauskas vylėsi, kad Seimui svarstant Civilinių pirotechnikos priemonių apyvartos kontrolės įstatymo pataisas bus rastas kompromisas ir gyventojai tol...

Menininkė Jolita Vaitkutė sukūrė unikalią instaliaciją šaltibarščių festivaliui: kviečia įlipti į išsitaškiusią sriubą

Atidaryti vasaros sezoną vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami jau birželio 10 d. pirmą kartą sostinėje organizuojamame šaltibarščių festivalyje „Pink Soup Fest“. Nors renginio metu didžiausias dėmesys bus skiriamas tradicinės sriubos degustavimui, miesto restoranai bei kavinės žada nustebinti ir neįprastais rožinės spalvos valgiais. Tuo tarpu Tymo turguje lauks smagios varžybos, visame mieste netrūks pramogų visai šeimai ir vaizduotę žadinančių meno kūrinių.
Kultūra Prieš 8 val.

Moteris daugiau nei 6 mėnesius nesiskuta kūno plaukų: parodė, kaip atrodo

Manekenė Cherry prisiekė nebesiskusti kūno plaukų po to, kai gerbėjas sumokėjo tūkstančius už tai, kad ji daugiau niekada nebegalėtų prisiliesti prie skustuvėlio. Plaukuota manekenė atskleidė, kaip ji uždirba tūkstančius už tai, kad atsisakė skustuvėlio, skelbė dailystar.co.uk. 25-erių Cherry iš Sietlo (JAV) įgijo verslo administravimo bakalauro laipsnį ir manė, kad jos gyvenimas bus panašus į įprastą darbą nuo 9 iki 17 val.
Įvairenybės Prieš 10 val.

Tiesiogiai: realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – intymios užduotys ir karšti bučiniai

Intymios užduotys, karšti bučiniai ir neslopstančios intrigos – gyvenimas įspūdingo grožio viloje Pietų Ispanijoje verda greičiau ir aistringiau nei bet kur kitur! Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai apie kameras, panašu, jau pamiršo – 10 jaunų žmonių ėmė tenkinti slapčiausius savo troškimus, švaistytis pinigais ir nebijodami pila žibalą į jau ir taip įsiplieskusią ugnį.
Į viršų