Rusijos atstovė interviu metu prakalbo apie Lietuvą: pasakė, kokį balą skirtų „The Roop“

Rusijos atstovė „Eurovizijoje“ Manizha teigia, kad jei galėtų – savo dvylika balų skirtų „The Roop“. Moteris antradienį dalyvavo laidoje „Eurovision LookLab“.

Laidoje Manizha kalbėjo apie savo dainoje nešamą stiprybės žinutę moterims, kovojančioms prieš stereotipus. Pabėgėlių šeimoje užaugusi dainininkė prisiminė sunkumus, su kuriais teko susidurti jos motinai ir papasakojo, kodėl suknelė, su kuria lips į „Eurovizijos“ sceną – ypatinga.

Paklausta, kam skirtų savo 12 „eurovizinių“ balų, moteris ilgai negalvojo: „Lietuva. „The Roop“. Man taip pat patinka ir Tusse iš Švedijos. Jis mano sielos draugas, jis mane supranta,“ – sakė Manizha, turėdama omenyje, jog šis atlikėjas taip pat yra iš pabėgėlių šeimos.

Primename, kad pirmadienį grupė „The Roop“ tinklaraštininkei Nikkie de Jager paatviravo, kaip praėjo pirmoji repeticija ir kam suteiktų savo dvylika „eurovizinių“ taškų. Pasak „The Roop“, Roterdame besidarbuojanti komanda – itin profesionali: „Mes esame labai laimingi. Repeticija praėjo labai gerai. Scenoje dirbanti komanda yra nuostabi. Viskas tokio aukšto lygio, kad galime tiesiog mėgautis procesu“, – kalbėjo grupės narys M. Banišauskas.

Muzikantai tvirtina, pernelyg nesidomintys lažybų punktų prognozėmis ir spaudimo šia prasme nejaučiantys: „Nejaučiame spaudimo. Nesekame, kurioje vietoje pagal lažybas esame, tiesiog koncentruojamės ties pasirodymu“ – sakė M. Banišauskas. 

V. Valiukevičius išdavė ir kiek netikėtą iššūkį, su kuriuo teko susidurti – vyras scenoje pasirodo su baltais aukštakulniais: „Yra sunkoka ir dainuoti ir šokti vienu metu. Ir šokti su aukštakulniais batais. 

Kiekvienas moka šokti. Kai esi koncerte ir linguoji galva – tai irgi yra šokis,“ – svarstė V. Valiukevičius, N. de Jager prasitarus, jog ši nėra gera šokėja. 

Paklausti, kam skirtų savo dvylika balų, „The Roop“ nariai suglumo. Visgi, kiek pagalvoję, favoritais įvardijo Islandiją, Italiją, Šveicariją bei Suomiją.  

Interviu neapsiėjo ir be kuriozų. Pasivaišinęs olandišku saldumynu, V. Valiukevičius paklausė, iš ko jis pagamintas. Sužinojęs, kad saldainis – sviestinis, nusigando: „O ne! Aš juk veganas!“. „Jau nebe“, – jam atkirto M. Banišauskas.

Visą interviu galite pamatyti čia:


Rašyti komentarą...
T
Tavo architektas
2021-05-12 10:31:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar klius vargšelei, už tai, kad pagyrė lietuvaičius. Rusijos politikai daugiau jos neišleis, yra ten spec.kalėjimų, bus Navalno kaimynė iš moterų korpuso.
Atsakyti
-28

B
Bardzopesimistas
2021-05-14 10:17:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei papuls i finala tai ko gero ir i 20 tuka turetu tilpti
Atsakyti
0

B
Bmw
2021-05-12 11:44:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš tos didelės euforijos ytariu bus vėl kokia 12-16 vietą.....
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų