„The Roop“ išlydėti į Roterdamą: grupė nusiteikusi laimėti

Penktadienio popietę iš Vilniaus oro uosto į Roterdamą išvyksta grupė „The Roop“ atstovauti Lietuvai šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse. Po kelionės jau kitą rytą laukia pirmoji repeticija Roterdamo arenoje.

16

„Jaučiamės labai gerai, esame pasiilgę scenos, tad nejaučiame jokios baimės ir tiesiog norime kuo greičiau lipti ant scenos. Esame pasiruošę šokti, dainuoti ir baigti tai, ką pradėjome dar praėjusiais metais“, – dalijosi „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupės „The Roop“ išlydėtuvės Vilniaus oro uoste

Nuskambėjus klausimui, kaip jaučiasi grupės nariai prieš išvykdami, grupės lyderis buvo atviras. „Ramūs ramūs. Gal išsijaudinome per pirmuosius metus“, – tikino Vaidotas.

„The Roop“ teigė nebijantys prognozuoti sau sėkmės – savo daina grupės nariai yra patenkinti ir ja tiki: „Mūsų daina yra tikrai labai tvirta, „Discoteque“ yra grojama daugelyje užsienio radijo stočių, ne vien Europoje. Tuo tikrai galime pasigirti, todėl, kad ne kiekviena eurovizinė daina groja radijo stotyse, kitos lieka euroviziniame burbule, neatitinka, pavyzdžiui, radijo stočių formato, pagroja tuos du mėnesius ir dingsta.

O mūsų daina sklinda po pasaulį. Tai labai didelis faktorius, rodantis, kad turime visas galimybes laimėti arba užimti didelę, aukštą vietą ir būti apskritai pastebėti kaip lietuviai.“

„Eurovizijos“ konkursas Roterdame vyks gegužės 18–22 dienomis. „The Roop“ su daina „Discoteque“ rungsis gegužės 18 d. pirmajame pusfinalyje. Burtai lėmė, kad po metų pertraukos „Euroviziją“ pradės ir pirmieji scenoje pasirodys Lietuvos atstovai.

Šių metų Lietuvos delegaciją Roterdame sudaro 18 žmonių: grupė „The Roop“ bei jos vadyba, delegacijos vadovas Audrius Giržadas. 

Praėjusią savaitę buvo priimtas sprendimas, jog šių metų „Eurovizija“ vyks su pasirodymus arenoje stebinčiais žiūrovais. Kiekvienas iš „Eurovizijos“ renginių – publikai atviros repeticijos, du pusfinaliai, finalas – vyks su ne daugiau nei 3500 žiūrovų. Bilietus įsigyti pirmumo teisę turi tie žiūrovai, kurie turėjo bilietus į pernai dėl koronaviruso pandemijos atšauktą „Eurovizijos“ konkursą.  Visi konkurse apsilankysiantys žiūrovai turės laikytis griežtų saugumo reikalavimų.

REKLAMA

Primename, kad su Lietuvos atstovais „Eurovizijoje“ grupe „The Roop“ trečiadienį susitikusi premjerė Ingrida Šimonytė palinkėjo jiems sėkmės.

„Skleiskite geltonosios bangos virusą ir garsinkite Lietuvos vardą. Nuoširdžiai linkiu jums šiais metais nugalėti, nes pergalės esate verti“, – pranešime cituojama premjerė.

Vyriausybės kanceliarijos Įvaizdžio grupės stebėsenos duomenimis, pernai pirmąjį pusmetį ir šių metų pirmąjį ketvirtį „The Roop“, vertinant kultūros sritį, daugiausia prisidėjo prie Lietuvos matumo ir žinomumo formavimo užsienio šalyse. 65-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas Roterdame prasidės gegužės 18 dieną.

„The Roop“ Lietuvai atstovaus su daina „Discoteque“. Ši grupė atstovauti Lietuvai buvo išrinkta ir praėjusiais metais, buvo vertinama kaip potenciali konkurso nugalėtoja, bet dėl koronaviruso pandemijos konkursas buvo atšauktas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų