Ilgai laukta „The Roop“ kelionė į Roterdamą ir pirmoji repeticija ant „Eurovizijos“ scenos

Penktadienio popietę iš Vilniaus oro uosto į Roterdamą išvyksta grupė „The Roop“ atstovauti Lietuvai šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse. Po kelionės jau kitą rytą laukia pirmoji repeticija Roterdamo arenoje.

„Jaučiamės labai gerai, esame pasiilgę scenos, tad nejaučiame jokios baimės ir tiesiog norime kuo greičiau lipti ant scenos. Esame pasiruošę šokti, dainuoti ir baigti tai, ką pradėjome dar praėjusiais metais“, – dalijosi „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius, rašo pranešime spaudai.

„Eurovizijos“ konkursas Roterdame vyks gegužės 18–22 dienomis. „The Roop“ su daina „Discoteque“ rungsis gegužės 18 d. pirmajame pusfinalyje. Burtai lėmė, kad po metų pertraukos „Euroviziją“ pradės ir pirmieji scenoje pasirodys Lietuvos atstovai.

„Pagaliau atėjo ilgai ir skaudžiai laukta diena, kai „The Roop“ žengia paskutinę eurovizinės kelionės atkarpą. Labai kviečiu juos palaikyti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų, pakviesti balsuoti užsienyje gyvenančius draugus, kelti „geltoną bangą“ per visą Europą. Taip pat noriu paskatinti ne tik džiugiai išlydėti, tačiau ir pasitikti“, – teigia Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas.

Šių metų Lietuvos delegaciją Roterdame sudaro 18 žmonių: grupė „The Roop“ bei jos vadyba, delegacijos vadovas Audrius Giržadas. 

Praėjusią savaitę buvo priimtas sprendimas, jog šių metų „Eurovizija“ vyks su pasirodymus arenoje stebinčiais žiūrovais. Kiekvienas iš „Eurovizijos“ renginių – publikai atviros repeticijos, du pusfinaliai, finalas – vyks su ne daugiau nei 3500 žiūrovų. Bilietus įsigyti pirmumo teisę turi tie žiūrovai, kurie turėjo bilietus į pernai dėl koronaviruso pandemijos atšauktą „Eurovizijos“ konkursą.  Visi konkurse apsilankysiantys žiūrovai turės laikytis griežtų saugumo reikalavimų.


Rašyti komentarą...
T
Tai taip
2021-05-07 10:17:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šitie robotai grįš tuščiomis
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų