„The Roop“ atvirai – apie iššūkius ant scenos šokant su aukštakulniais ir aplinkos spaudimą

Pirmadienį grupė „The Roop“ tinklaraštininkei Nikkie de Jager paatviravo, kaip praėjo pirmoji repeticija ir kam suteiktų savo dvylika „eurovizinių“ taškų. Lietuviai pirmieji pasirodė  „Eurovision LookLab“ laidoje.

Pasak „The Roop“, Roterdame besidarbuojanti komanda – itin profesionali: „Mes esame labai laimingi. Repeticija praėjo labai gerai. Scenoje dirbanti komanda yra nuostabi. Viskas tokio aukšto lygio, kad galime tiesiog mėgautis procesu", – kalbėjo grupės narys M. Banišauskas.

Muzikantai tvirtina, pernelyg nesidomintys lažybų punktų prognozėmis ir spaudimo šia prasme nejaučiantys: „Nejaučiame spaudimo. Nesekame, kurioje vietoje pagal lažybas esame, tiesiog koncentruojamės ties pasirodymu“ – sakė M. Banišauskas. 

V. Valiukevičius išdavė ir kiek netikėtą iššūkį, su kuriuo teko susidurti – vyras scenoje pasirodo su baltais aukštakulniais: „Yra sunkoka ir dainuoti ir šokti vienu metu. Ir šokti su aukštakulniais batais. 

Kiekvienas moka šokti. Kai esi koncerte ir linguoji galva – tai irgi yra šokis,“ – svarstė V. Valiukevičius, N. de Jager prasitarus, jog ši nėra gera šokėja. 

Paklausti, kam skirtų savo dvylika balų, „The Roop“ nariai suglumo. Visgi, kiek pagalvoję, favoritais įvardijo Islandiją, Italiją, Šveicariją bei Suomiją.  

Interviu neapsiėjo ir be kuriozų. Pasivaišinęs olandišku saldumynu, V. Valiukevičius paklausė, iš ko jis pagamintas. Sužinojęs, kad saldainis – sviestinis, nusigando: „O ne! Aš juk veganas!“. „Jau nebe“, – jam atkirto M. Banišauskas.

Visą interviu galite pamatyti čia:


Rašyti komentarą...
p
popkornai ir kola
2021-05-10 17:37:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su malonumu pažiūrėsiu šitą fiasko.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų