Internautus sužavėjo gestų kalbos vertėjos šokis: „Žiūrėjau išsižiojus"

Geltonoji „The Roop“ banga ritasi už Lietuvos ribų. Savaitgalį socialiniuose tinkluose ėmė plisti olandės gestų kalbos vertėjos Mirjam Stolk vaizdo įrašas, kuriame ji ne tik dainos žodžius verčia į gestų kalba, bet ir šoka pasidavusi muzikos ritmams.

Žiūrovus pavergė olandų gestų kalbos vertėja Mirjam. Ji „The Roop“ dainą „Discoteque: išvertė į gestų kalbą. Tačiau ne tai labiausiai žavėjo soc. tinklų vartotojus. Žiūrovus tiesiog pakerėjo olandės gebėjimas įsijausti į muziką ir didžiulė energija, kurią spinduliuoja jos atliekamas šokis ir veido išraiškos.

„Nežinau, kaip jums, bet mano žvilgsnis visąlaik prikaustytas prie gestų kalbos vertėjos“, – rašė gerbėjai facebooke.

„Žodžių trūksta kaip gražu“, „Nuostabu, žiūrėjau išsižiojus“, „12 points goes to gestų vertėja/šokėja“, – pagyrų negailėjo internautai.

Pamatyti visą Mirjam vaizdo įrašą galite čia:

Primena, kad savo palaikymą „The Roop“ šiandien išreiškė ir Vilniaus gimdymo namai. „Discoteque“ skamba ne tik daugybės šalių radijo stotyse, bet ir Vilniaus gimdymo namų koridoriuose, kieme, palatose bei kabinetuose.

Nuotaikingame vaizdo įraše geltonajai bangai pasidavusios šoka įstaigos darbuotojos, nėščiosios ir netgi mamų įsčiose esantys kūdikiai.

„Susikaupę veidai, įtempti žvilgsniai, operacinės tyla ir... BUM! Atūžia GELTONOJI BANGA. Gimsta naujas potyris, nuo šlapio asfalto iki stogo dangos šoka visi, pasikraudami energijos būsimiems darbams“, – rašoma šalia vaizdo klipo.

Nuotaikingą šokį pamatykite čia:

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad penktadienį grupė „The Roop“ išvyko į Roterdamą, kur po 10 dienų pasirodys „Eurovizijos“ scenoje. Nuskambėjus klausimui, kaip jaučiasi grupės nariai prieš išvykdami, grupės lyderis buvo atviras. „Ramūs ramūs. Gal išsijaudinome per pirmuosius metus“, – tikino Vaidotas.

„The Roop“ teigė nebijantys prognozuoti sau sėkmės – savo daina grupės nariai yra patenkinti ir ja tiki: „Mūsų daina yra tikrai labai tvirta, „Discoteque“ yra grojama daugelyje užsienio radijo stočių, ne vien Europoje. Tuo tikrai galime pasigirti, todėl, kad ne kiekviena eurovizinė daina groja radijo stotyse, kitos lieka euroviziniame burbule, neatitinka, pavyzdžiui, radijo stočių formato, pagroja tuos du mėnesius ir dingsta.

REKLAMA

O mūsų daina sklinda po pasaulį. Tai labai didelis faktorius, rodantis, kad turime visas galimybes laimėti arba užimti didelę, aukštą vietą ir būti apskritai pastebėti kaip lietuviai.“

„Eurovizijos“ konkursas Roterdame vyks gegužės 18–22 dienomis. „The Roop“ su daina „Discoteque“ rungsis gegužės 18 d. pirmajame pusfinalyje. Burtai lėmė, kad po metų pertraukos „Euroviziją“ pradės ir pirmieji scenoje pasirodys Lietuvos atstovai.

Šių metų Lietuvos delegaciją Roterdame sudaro 18 žmonių: grupė „The Roop“ bei jos vadyba, delegacijos vadovas Audrius Giržadas. 


Rašyti komentarą...
B
Brigi
2021-05-09 14:50:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Naujas šokis :D
Atsakyti
0

N
Nika
2021-05-09 22:33:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau nei Ropai
Atsakyti
0

N
Nika
2021-05-09 22:33:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Heriaunei patys Ropai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų