Iš „Eurovizijos“ rengėjų – kirtis Rusijai: konkurse šalies nebeišvysime

Po draudimo Rusijai dalyvauti šių metų „Eurovizijoje“, konkurso organizatoriai pranešė siekiantys pašalinti šalį iš konkurso visiems laikams.  Prasidėjo procesas, kuriuo siekiama visam laikui uždrausti Rusijai dalyvauti „Eurovizijoje“, rašo unian.net. EBU generalinis direktorius Noelis Curranas airių „The Journal“ pareiškė, jog „yra pakankamai aišku, jog negalime Rusijai leisti dalyvauti šiame konkurse“. Pranešama, jog Rusijos transliuotojas jau yra informuotas apie šį sprendimą.

Vyro sukurta „Eurovizijos“ parodija nepaliko abejingų: internautai leipo juokais dėl Monikos Liu kostiumo

Gegužės 14-ąją nugriaudėjo „Eurovizijos“ finalas, prie televizijos pritraukęs daugybę žmonių. Nepaisant to, kad šou jau pasibaigė, tačiau daugelis apie konkursą vis dar kalba ar kuria komiškus vaizdo įrašus. Kroatas Dalibor Petko atliko „Eurovizijos“ parodiją, kuri sulaukė didelio susidomėjimo socialiniame tinkle.

Ant „Eurovizijos“ scenos pasirodė ne „Kalush Orchestra“ narys: neišleido iš Ukrainos

Ukrainos atstovams „Kalush Orchestra“ nugalėjus „Eurovizijoje“, itin daug dėmesio sulaukė grupės breiko šokėjas, veidą dengiantis kilimą primenančia kauke. Paaiškėjo „žmogaus-kilimo“ tapatybė – tai šokėjas Vladas Kuročka. Visgi, jam į konkurso sceną užlipti lemta nebuvo.  Pasak spaudos, Vladas Kuročka šoka jau ištisą dešimtmetį. Vyras gimė Kolomyjos mieste Ukrainoje ir yra dalyvavęs viename šalies šokių konkurse, kur pateko į superfinalą.

Paaiškėjo, kas slypi po „Eurovizijoje“ dalyvavusių norvegų kauke: po ja – garsus dainininkas

Šių metų „Eurovizijoje“ pasirodę norvegai „Subwoolfer“, apsirengę geltonų vilkų kostiumus užminė tikrą mįslę. Iki šiol likusius paslaptyje Norvegijos atstovų veidus galiausiai išdrįso paviešinti antrą vietą konkurse užėmęs Jungtinės Karalystės atstovas Samas Ryderis. Apie tai, kas slepiasi po vieno iš Norvegijos atstovo kauke, „Eurovizijos“ žvaigždė, Jungtinės Karalystės atstovas Samas Ryderis užsiminė tiesioginiame „Magic Radio“ eteryje.

Spalvotas „Euroviziją“ nugalėjusio Oleho gyvenimas – kova su priklausomybe, sunkus darbas ir nerami praeitis

„Euroviziją“ nugalėjusios grupės „Kalush Orchestra“ lyderis Olehas Psiukas (28) visai neseniai užkerėjo žmonių širdis. Tačiau dėl tarptautinio pripažinimo jis turėjo pakovoti – savo karjerą jis pradėjo anaiptol ne ant scenos, o fabrikuose, statybose. Pradėjęs kurti savo dainas jis buvo įtrauktas į vakarėlių bei svaigalų liūną. Valia – didžiausia jo stiprybė, ir šiandien jis džiaugiasi galėdamas būti tiesiog savimi.

Pastebėjo akyliausi: „Eurovizijos“ vedėja dingo nuo scenos – susidūrė su sveikatos problemomis

Šeštadienio vakarą Turine, Italijoje vyko „Eurovizijos“ finalas, prie televizijos pritraukęs daugybę žmonių. Viena iš dainų konkurso vedėjų Laura Pausini atskleidė, kodėl netikėtai dingo nuo scenos. Daugeliui žmonių pro akis nepraslydo tai, jog L. Pausini dingo iš scenos, kuomet buvo skelbiami galutiniai rezultatai, skelbė oneurope.co.uk. Iš pradžių ji paskelbė, kad kenčia nuo kraujospūdžio problemų, kurias sukėlė pastarųjų savaičių spaudimas.

Paslaptingasis grupės „Kalush Orkestra“ šokėjas: pamatykite, kaip jis atrodo nulipęs nuo scenos

Šeštadienio vakarą Turine, Italijoje vyko „Eurovizijos“ finalas, prie televizijos pritraukęs daugybę žmonių. Laimėtoja tapo Ukraina, kuri vis labiau domina gerbėjus. Tiesa, visai neseniai buvo atskleista, kaip atrodo paslaptingasis grupės šokėjas. Paslaptingiausias muzikinės grupės narys yra šokėjas KilimMan, kuris slepiasi po itin originalia scenine apranga, skelbė unian.net.

Atskleista, kaip šešios šalys sukčiavo „Eurovizijoje“: jų komisijos narių balsai anuliuoti

Šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursas visame pasaulyje prie televizijos ekranų sutelkė milijonus žmonių. „Euroviziją“ transliuojanti Europos transliuotojų sąjunga (EBU) po didžiojo konkurso finalo, vykusio gegužės 14-ąją Turine, paskelbė apie neskaidrius 6 šalių – Azerbaidžano, Sakartvelo, Juodkalnijos, Lenkijos, Rumunijos ir San Marino – komisijos narių balsus. Laidos sėkmei labai svarbu, kad kiekvienos šalies nacionalinės žiuri ir žiūrovai balsuotų telefonu arba SMS žinutėmis.

„Eurovizijos“ laimėtojo mamai skyrė įspūdingą dovaną: apsidžiaugtų ne vienas

Stefanija, kurią savo dainoje apdainavo grupė „Kalush Orchestra“, gavo netikėtą dovaną, kuri ją labai nustebino. Grupės „Kalush Orchestra“ solisto Oleho Psiuko mamai Stefanijai buvo įteikta netikėta, tačiau labai reikšminga dovana. Moteris buvo apdovanota už tai, kad teisingai išaugino sūnų, kuris nepabijojo šių metų „Eurovizijos“ metu nusižengti taisyklėms ir paprašyti pagalbos apsaugoti Mariupolį bei „Azovstal“ gamyklą, net ir žinodamas, kad gali grėsti diskvalifikacija, rašoma unian.net.

„Stefania“ užkariauja pasaulį: vaizdo įrašas renka rekordines peržiūras

Puikiai „Eurovizijos“ dainų konkurso finale pasirodžiusi ir 14 vietą užėmusi Monika Liu, kartu su kitais atlikėjais – dainininke Daiva Starinskaite, Nacionalinio operos teatro solistais, muzikantų orkestru ir vaikų choru perdainavo ukrainiečių „Kalush Orchestra“ dainą „Stefania“. Aranžuota daina suvirpino daugelio širdis, o jos tekste užkoduota mintis siuntė žinią, kad Vilnius palaiko Ukrainą ir tiki jos pergale ne tik „Eurovizijoje“, bet ir kare.

„Euroviziją“ laimėjusi Ukrainos grupė prakalbo, kur ji galėtų vykti kitąmet

„Kalush Orchestra“ narys Igoris Didenčukas siūlo „Eurovizijos 2023“ finalą surengti Lucke. Kaip praneša UNIAN korespondentas, Didenčukas apie tai žurnalistams papasakojo atvykęs į sostinę traukiniu Nr. 43\44 „Ivano-Frankivsk – Kijevas“, kuris vadinasi „Stefania Express“. Visų pirma jo buvo paklausta, kuriame Ukrainos mieste jis norėtų, kad 2023 m. „Eurovizija“ vyktų, rašoma unian.net „Žinoma, Lucke, nes aš pats esu iš Lucko ir labai myliu savo miestą, esu jo patriotas. Todėl taip, Lucke.

„Eurovizijoje“ Meghan Markle plaukus apdainavusi serbė siunčia žinutę: pažiūrėkite į ją

Šių metų „Eurovizijoje“ 5-ąją vietą užėmė Serbija su daina „In Corpore Sano“ (liet. „Sveikas kūnas“), kurioje ne kartą nuskambėjo Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle vardas. Menininkė Ana Đurić, prisistatanti Konstraktos slapyvardžiu, papasakojo, kodėl pasirinko apdainuoti būtent Meghan Markle ir kodėl toliau dainavo apie drėkinimo svarbą ir odos bei plaukų būklę nepakankamai rūpinantis sveikata.

Užvirus diskusijoms, kad Ukrainos komisija Lenkijai „Eurovizijoje“ neskyrė balų – Ukrainos žiuri pasisakymas: „Atidėkime politiką į šalį“

Šeštadienį praūžusi „Eurovizija“ dar vis neramina komentatorius, kurie piktinasi, kad Ukraina neskyrė balų Lenkijai. Netrukus savo poziciją išreiškė ir ukrainietė dainininkė Iryna Fedyšyna. Kaip rašo užsienio žiniasklaida, Ukrainos teisėjai neva neįvertino Lenkijos „Eurovizijos“ dalyvio Krystiano Ochmano, todėl ir kilo nepasitenkinimo banga. Netrukus apie tai prabilo Ukrainos komisijos narė – dainininkė Irina Fedyshyn.

Zacharova pasisakė apie „Euroviziją“: ukrainiečius išvadino Babomis Jagomis, o jų pergalę – pažeminimu Europai

Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai Marija Zacharova sureagavo į Ukrainos grupės „Kalush Orchestra“ pasirodymą „Eurovizijoje“. Ukrainiečius ji išvadino Babomis Jagomis, o patį pasirodymą įvardijo kaip „breiko šokius ir šūksnius“. Prorusiška žiniasklaida mirga rusų pasipiktinimu dėl „Eurovizijos“ dainų konkurso. Šiemet laimėjo Ukrainos atstovai „Kalush Orchestra“, o rusijai iš viso buvo uždrausta dalyvauti.
Į viršų