Realybės šou išgarsėjusiai Vitalijai atlikta rimta operacija: būklė buvo itin pavojinga

Realybės šou išgarsėjusiai Vitalijai Jonikytei neseniai atlikta rimta kaklo slankstelio išvaržos operacija. Jos metu atlaisvinti užspausti nervai ir įdėtas implantas. 

11

Žinomas TV veidas neslepia – jokios traumos ji nepatyrė, o ir skausmą kurį laiką ignoravo. Deja, kaip paaiškėjo vėliau, laikui tuo nepasirūpinus, galėjo laukti ir didesnės bėdos, taip pat ir neįgalumas.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Realybės šou išgarsėjusiai Vitalijai atlikta rimta operacija: būklė buvo itin pavojinga

Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakojo Vitalija, operacijai paskatino ryžtis faktas, jog net 4 metus kentė kaklo, pečių juostos ir rankų skausmus, kurie vėliau perėjo ir į viršutinę nugaros dalį.

„Kaip ir daugelis žmonių, iš pradžių į skausmą nekreipiau dėmesio, nes skaudėjo tik dirbant ar užsiimant kita fizine veikla. Tačiau paskutinius pusę metų skausmas tapo pastoviu mano gyvenimo palydovu ir buvo toks agresyvus, jog nebegalėjau miegoti, prabusdavau nuo veriančio skausmo, niekaip nepavykdavo rasti tinkamos pozos miegui. O kęsti pastovų skausmą sunku ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai“, – savo istorija dalijosi ji.

V. Jonikytė džiaugėsi, kad esama situacija pasirūpinti nesusivėlino: „Kreipiausi į specialistus, ir, laimei, greitai atradau puikų neurochirurgą, kuris rekomendavo operaciją, kadangi tokia būklė itin pavojinga, o laikui bėgant netgi kyla pavojus tapti neįgalia.“

Įdomu tai, kad tokių skausmų nesukėlė jokios anksčiau patirtos traumos. „Gydytojas taip pat tiksliai negalėjo pasakyti, kodėl taip nutiko. Priežasčių gali būti daug“, – sakė ji.

Po operacijos praėjo dar nedaug laiko, vis dėlto Vitalija pasakojo besijaučianti gana neblogai. Vis dėlto į įprastą gyvenimo ritmą jai pavyks grįžti tik po pusės metų.

„Sunku  tiek nusiprausti, tiek atlikti bet kokius įprastus kasdienius veiksmus. Gijimas prieš akis laukia ilgas. Apie pusantro mėnesio teks dėvėti kaklo įtvarą, negalima kelti didesnio, nei 2 kilogramų svorio. Ribojami kaklo judesiai. Negalima judėti staigiai, sukioti galvos į šonus. Tad ir vairuoti automobilio nebus negalima. Laisviau jaustis bus galima tik po pusės metų“, – kalbėjo V. Jonikytė.

Dėl pasaulyje susiklosčiusios koronaviruso situacijos, tvarka ligoninėje šiuo metu itin griežta – negalimas ne tik pacientų lankymas, bet ribojimas ir bendravimas tarp pačių pacientų: „Laikomasi visų saugumo priemonių. Galiu pagirti maistą, nes jis nuo ankstesnių laikų, kada buvo daug nusiskundimų, stipriai pasikeitęs – skanus, tarsi naminis.“

REKLAMA

Pastaruoju metu, kalbai pasisukus apie operacijas, dažniausiai išgirstame, kad žinomi žmonės ryžtasi toms, kurios yra susijusios ne su sveikata, o su grožiu – nieko prieš tai neturi ir Vitalija, vis dėlto kai kas ją nuo to dar stabdo.

„Labiau esu linkusi rūpintis vidine (tiek kūno, tiek minčių) sveikata, o išorinis grožis, žinoma, yra pliusas, tačiau ne toks svarbus. Ypač kai susiduri su rimtesnėmis problemomis, šalia palatoje matai ypač sunkios būklės žmones, supranti, jog tavo išvaizda tuo metu nesvarbi, ir niekuo, nei tau, nei kitiems, ji negali padėti“, – sako ji.

Tiesa, ateityje galimybės pasitobulinti savo išvaizdą, ji galimybės taip pat neatmeta. „Galbūt kada nors, kai atsiras daugiau raukšlių, ir aš pagalvosiu apie kažkokią intervencinę procedūrą ar operaciją, bet kol kas savo išvaizda esu patenkinta ir jaučiuosi kiek per jauna grožio operacijoms. O ir narkoze, manau, nereikėtų piktnaudžiauti“, – savo nuomone pasidalijo V. Jonikytė.


Rašyti komentarą...
L
Lordas
2021-02-03 10:48:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš kur jūs prirenkat šitų įžymybių,ar jau aplamai neliko tikrų įžymių žmonių Lietuvoje.degraduojantis krastas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų