Serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė ryžosi suvaidinti meilužę: jos elgesys išmuša iš vėžių

Serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė, aktorė Natalija Janičkina visai neseniai ryžosi iššūkiui ir sutiko nusifilmuoti seriale „Gaujų karai. Princai“, moteriai teko neeilinis personažas.

3

N.Jančikina vaidina prokurorę – Irma Radavičienė, Borto meilužė, turi keblius santykius su vyru, dėl kieto charakterio kolegų pravardžiuojama „S****a“. 

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Prakeikti III“ premjera

„Pamenu, kai skaičiau vaidmens aprašymą ir ties paskutiniu žodžiu sukikenau, tačiau ir labai apsidžiaugiau, kad vaidmuo bus daugiasluoksnis. Kuo vaidmuo sudėtingesnis, tuo įdomiau dirbti, stebėti save, kritikuoti ir mokytis. Ką radau artimo su kurtu personažu, tai užsispyrimą, griežtumą ir jautrumą, kurį taip pat, kaip ir mano personažas Irma, kartais stengiuosi užmaskuoti ir neparodyti“, – atviravo aktorė.

N.Janičkina prisipažįsta, kad labai pamilo šį vaidmenį: „Kaip keistai tai beskambėtų, man jis pasirodė labai moteriškas. Iš išorės ji atrodo akmenine, arogantiška ir bejausmė, viduje – gyvenanti pastovioje įtampoje. Byranti santuoka, tačiau būnant viešu asmeniu, sunku pasiryžti sprendimui, laimė kito glėbyje, tačiau komplikuota, ir baimė bet kurią akimirką mylimąjį prarasti. Taip pat nesėkmių juosta vykdomoje darbinėje operacijoje. Jos visos stygos išdirgintos, tačiau mano personažas, kad ir per sukastus dantis, rasdavo jėgų išlikti stipri.“

Aktorė džiaugėsi, kad jai teko dirbti su smagiausia komanda: „Visa komanda, tiek už kadro, tiek kadre – labai profesionali, todėl neteko nerimauti einant į darbą. Labai džiaugiausi režisieriaus Ramūno Rudoko darbu, jautėsi, kad jis turi stiprią viziją ir tikrai mokėjo vairuoti visą komandą ta pačia juosta. Kuriozų daug turėjome su lietuvišku oru. Penkias minutės šviečia saulė, kitas penkias pila vanduo it iš kibiro, pamenu, vieną kartą dviejų sakinių scenelę filmavome keturias valandas.“

REKLAMA

Ne paslaptis, kad N.Janičkina gyvenimą kuria Kipre, tačiau pandemijos metu, jai nekilo nesklandumų keliauti į Lietuvą: „Man tiesiog labai pasisekė! Vasaros metu abi šalys priklausė kategorijai A, todėl pavyko „praslysti“ be jokių keblumų. Filmavome virš dviejų mėnesių, ir tik išvykus iš Lietuvos, vos ne tą pačią dieną, visi suvaržymai ir reikalavimai pakito!“

Pasiilgusius įtampos, aštraus siužeto ir šiurpulių, kviečiame šeštadienio vakarą praleisti su tikrų įvykių įkvėpta kriminaline drama „Gaujų karai. Princai“. Pirmoji kriminalinės dramos dalis – „Gaujų karai. Smaugliai“ apie Vilniaus nusikalstamą grupuotę sulaukė didžiulio žiūrovų susidomėjimo ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje.

Antrojoje dalyje „Gaujų karai. Princai“ bus pasakojama apie Šiaulių nusikalstamą grupuotę, vadinamą „Princais“.

Serialas „Gaujų karai. Princai“ paremtas kriminaline istorija, galimai nutikusia XX amžiaus dešimtojo dešimtmečio antroje pusėje, Lietuvoje. Seriale vaizduojami vienos iš tuo metu egzistavusios nusikalstamos  grupuotės „Princai“ veiklos metodai, gyvenimo būdas bei santykiai su kitomis nusikalstamomis grupuotėmis, taip pat paliečiama ir korupcijos teisėsaugos institucijose problema.

Istorijos įvykiai sukasi aplink nepavykusį „Princų“ bandymą įgyvendinti didelės vertės kontrabandinių cigarečių krovinio pardavimą užsienio užsakovams ir dėl to kilusios konfrontacijos su Kauno bei Klaipėdos nusikaltėliais. 

Įtemptas šios istorijos siužetas atskleidžia pagrindinių personažų vidinius konfliktus, jų ryšį su artimaisiais bei esama gyvenimo realybe. Kur yra riba, kurią peržengus jau nėra kelio atgal? Ar materialinis praturtėjimas, nesiskaitant su priemonėmis, yra svarbiausias dalykas gyvenime?

Atsakymo į tai ieško visi iki vieno šios istorijos veikėjai: šaltas ir žiaurus pragmatikas Latvis (Robertas Vileikis), dėl kurio gyvenimo būdo nukentėjo mylima sesuo, infiltruotas į nusikaltėlių gaują policijos pareigūnas Bortas (Andrius Bartusevičius), kažkada paradęs šeimą ir bandantis susigrąžinti dukrą Čyžas (Saulius Čyžauskas), prokurorė Irma Radavičienė, pasiklydusi tarp pareigos ir meilės, kuri nuves į tragišką baigtį ir kiti veikėjai. 

REKLAMA

Dingusi ir visos istorijos metu ieškoma didelė pinigų suma sujungia skirtingų veikėjų likimus į vientisą pasakojimą, leidžiantį žiūrovui pajausti bei prisiminti XX amžiaus pabaigos Lietuvos atmosferą. Taip pat žiūrovai pamatys ir daug įspūdingų veiksmo scenų, bei išskirtinių namų interjerų, kuriuose kadaise iš tiesų gyveno nusikaltėlių grupuočių atstovai.

Seriale „Gaujų karai. Princai“ pagrindinius vaidmenis atlieka puikiai pažįstami kino bei teatro aktoriai: Tadas Gryn, Žilvinas Tratas, Ramūnas Rudokas, Sigitas Jokūbauskas, Jokūbas Bareikis, Ainis Storpirštis ir daugelis kitų. 

„Gaujų karai. Princai“ – šeštadieniais 21.30 val. per TV3!

 


Rašyti komentarą...
K
Karolis
2021-02-02 17:49:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir nereikia ginčytis :) kiekvieno skonis skirtingas :)
Atsakyti
0

V
Vaska
2021-02-02 18:17:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi kurvai yra lengva vaidinti meilužę . Pažvelgus į ją matyti kekšiški bruožai
Atsakyti
-2

a
azas
2021-02-04 09:03:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia ne vyras?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų