Kriminalinių serialų gerbėjams – „Prakeikti III“ premjera: dar daugiau veiksmo scenų ir naujų veidų

Šiandien prie TV3 ekranų kviečiame susiburti kriminalinių serialų gerbėjus. Jūsų dėmesiui – kultinės kriminalinės dramos apie Koganų šeimos išbandymus trečioji dalis – „Prakeikti III“.

3

Serialas pasakos apie Koganų šeimą toliau lydinčius išbandymus.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Prakeikti III“ premjera

Kaip Fredas Koganas išsižada jį išdavusio sūnaus Slimo ir mėgina iš naujo lipdyti griūvančios verslo imperijos pamatus. Per stebuklą po sprogimo likęs gyvas Slimas bando stotis ant kojų ir pradėti gyvenimą nuo balto lapo. Netikėtas įvykis iš pagrindų pakeičia Marko ir Levio gyvenimus. Žiūrovų laukia pinigai, kerštas, išdavystės ir, be abejo, meilė.

Daugiau nei dešimtmetį besiplėtojanti serialo istorija, šiame sezone pasieks aukščiausią tašką. Naujame sezone žiūrovai išvys dar daugiau įspūdingų veiksmo scenų, tarp kurių – kovinės scenos ir kaskadininkų parengtos įspūdingos automobilių gaudynės. Kovinėms scenoms įtaigumo suteikė vienas geriausių pasaulio kikbokso sportininkų Sergejus Maslobojevas-Kuvalda. Filmavimo aikštelėje žinomas vyras nustebino ne tik įspūdingais koviniais gebėjimais, bet ir aktoriniais sugebėjimais – jis seriale įtikinamai suvaidino kriminalistą, tiriantį nusikaltimą.

,,Tuo ką žiūrovai išvys šiame sezone, bus sunku patikėti, tai bus tikras kriminalas ir labai gerai, kad tai tik serialas”, – sako serialo režisierius Ramūnas Rudokas. Ir atskleidžia, kad serialą filmuoti pandemijos akivaizdoje tikrai nebuvo lengva. Teko laikytis visų saugumo apribojimų, nesibūriuoti, dirbti kuo mažesnėmis grupėmis, o kur dar ribojimai patekti į tam tikras vietas – restoranus, viešbučius – kur buvo planuota filmuoti. Tačiau visi šie iššūkiai ir sunkumai sėkmingai įveikti ir žiūrovai galės mėgautis serialo tęsiniu.

Žiūrovai pamatys net 80 serijų, kuriose suvaidino daugiau nei 50 aktorių iš visos Lietuvos. Seriale šalia serialo senbuvių: Albino Kelerio, Simono Storpirščio, Dovydo Stončiaus, Roberto Lenartavičiaus ir kt. žiūrovai išvys Alvydą Anužį, Žiedūnę Mardosaitę, Saulių Siparį, Karolį Kasperavičių ir daugelį kitų.

Žvilgterėkite, kas Jūsų laukia: 

„Prakeikti III“ – jau šiandien, 20.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
P
Polė
2021-02-20 22:27:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Žiūrovų laukia pinigai". Kada ir kaip dalinsite?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų