REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
“Pasaulis pagal moteris“ (nuotr. TV3)

Sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas-Vyšniukas, šiandien gyvena kitaip, nei tuomet, kai jo atvaizdas nuolat puikuodavosi ant žurnalų viršelių. Pasikeitęs gyvenimas padiktavo naujas kryptis ir iššūkius, apie kuriuos vyras atvirai jau šį sekmadienį papasakos TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams. 

9

Sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas-Vyšniukas, šiandien gyvena kitaip, nei tuomet, kai jo atvaizdas nuolat puikuodavosi ant žurnalų viršelių. Pasikeitęs gyvenimas padiktavo naujas kryptis ir iššūkius, apie kuriuos vyras atvirai jau šį sekmadienį papasakos TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams. 

REKLAMA

Šiandien jis gyvena tarp Klaipėdos ir Vilniaus, o neretai mėgaujasi ir gyvenimu miesto centre, viešbutyje. Ramūnas neslepia – vienišam vyrui taip žymiai patogiau, juk viskas sutvarkyta, o pavalgyti galima visai čia pat. Didžiajame sporte praleidęs 22 metus, jis įprato prie gyvenimo viešbučiuose, tad tai jam – jokia naujiena.

Vyšniukas vis dar toks pat atviras ir nuoširdus, tad laidos žiūrovai sužinos ir daugiau apie jo vienatvės privalumus ir trūkumus. Paklaustas apie tai, kiek šiandien gali iškelti, Ramūnas juokauja – bokalą be apšilimo. Tačiau iš tiesų jis ir toliau sportuoja. Tiesa, dabar jau tik dėl savęs, kad palaikytų sveikatą.

REKLAMA
REKLAMA

Sportas ir moterys

Ramūnas išgarsėjo ne tik svorių, bet ir įžymybių kilnojimu – jis yra iškėlęs net Lietuvos prezidentą Valdą Adamkų. Laidos žiūrovai sužinos, kiek moterų vienu metu sugebėtų iškelti šis galiūnas ir kokias moteris kelti... lengviau.

REKLAMA

Vyras atviras – jam patinka gražios moterys, tačiau to grožio

jis neapibrėžia vien fizine prasme. Svarbiausia jam – harmonija ir visuma.

„Kiek yra buvę gyvenime, kad moteris – nerealaus grožio, o pradedi bendrauti, ir iškart šaltis. Tik tada, kai viskas dera, yra tikrasis grožis“, – sako Ramūnas, kurio kelyje pasitaikė ne viena gražuolė.

Atsidavęs tėvas ir kompiuterinių žaidimų guru

Kai kurie susitikimai tapo lemiami – Ramūnas buvo vedęs, ir vaikai, anot jo, yra komanda, draugai, su kuriais praleidžia savaitgalius Klaipėdoje arba Vilniuje. Jų ryšys yra labai tvirtas: „Jie yra mano motyvacinis variklis. Neįsivaizduoju, koks gyvenimas būtų be jų“.

REKLAMA
REKLAMA

Šiuo metu Ramūnas yra gerai žinomas verslininkas, vadovauja įspūdingai e-sporto CyberX Arenai. Kartu jis ir Lietuvos kompiuterinių žaidimų federacijos prezidentas, apie tokius žaidimus turintis savo nuomonę. „Kuriu erdvę, kur į klubą atėję vaikai ir jauni žmonės žaidžia nustatytą valandų skaičių, o po to grįžta į realų gyvenimą“, – pasakoja Ramūnas. 

Jis atkleis, kaip jo vaikai reaguoja į tokį tėvo verslą ir ar sunku jiems atsispirti kompiuteriniams žaidimams. Laidos žiūrovai turės neeilinę progą pamatyti akimirkas iš Ramūno ir vaikų gyvenimo, o jo kuriamos pramogų erdvės prvalumus išbandys ir laidos vedėja Kristina Rimienė, kuri įsitikins, kad e-sportas skirtas ne tik vaikams ir vyrams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nepataisomas optimistas

„Aš nežinau, ką reiškia žodis palūžti. Žinau, kad nėra nieko neįmanomo. Mes patys neįsivaizduojame, kiek viskas yra gerai. Sykį laukiau prie gydytojo kabineto ir stebėjau pro šalį praeinančius žmones. Po tų keturiasdešimties minučių išėjau laimingiausias žmogus pasaulyje, nes supratau, koks esu laimingas“, – pasakoja Ramūnas, nepataisomas optimistas, užkrečiantis tuo ir kitus.

Jis vis dar svajoja ir yra kupinas planų bei ryžto viso to įgyvendinimui. Ramūnas savo gyvenimo džiaugsmu ir lūkesčiais norėtų su kuo nors dalytis, tad kas žino, galbūt tai – paskutinis garsiojo Vyšniuko interviu, kai jo širdis neužimta.

REKLAMA

Norintys sužinoti, kokios moterys patinka Ramūnui, kiek sveikatos jam kainavo sportas ir nuo ko jis bėga, kviečiami laidą žiūrėti jau šį sekmadienį.

Nuotakos puokštė, dvelkianti pasakiška žiema

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja, floristikos dizainerė K. Rimienė rubrikoje „Floristinis desertas“ grįš prie vestuvių temos ir paneigs mitą, kad žiema vestuvėms netinka.

Vadovaudamasi floristikos dizaino principais, ji sukurs nuostabią, nestandartinę nuotakos puokštę, kuri nustebins žiūrovus savo originalumu. Šio šedevro karkasui sukurti prireiks dekoratyvinės vielos tinklelio, kurį floristikos dizainerė padengs išbalintos palmės žieve ir vilna. Kaskados formos karkasą puoš nuostabios chrizantemos, paukštpienės, raganės ir rožės. 

REKLAMA

Toks floristinio dizaino projektas, papuoštų kiekvienas vestuves. Nesvarbu – vasarą ar žiemą, o nuotaka, pasirinkusi šią puokštę, be jokios abejonės, taps išskirtine.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų