REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
73
Žinomos mamos (nuotr. D. Budrio)

„Glorija jau ne kartą yra išmėginusi mano kosmetinės turinį ir po to išdidžiai ištvėrusi kelias valandas trukusias prausimosi procedūras!“, – apie mažosios norą puoštis su šypsena pasakojo dainininkė Irūna Puzaraitė-Čepononienė. 

73

„Glorija jau ne kartą yra išmėginusi mano kosmetinės turinį ir po to išdidžiai ištvėrusi kelias valandas trukusias prausimosi procedūras!“, – apie mažosios norą puoštis su šypsena pasakojo dainininkė Irūna Puzaraitė-Čepononienė. 

REKLAMA

Dviejų metų dukrelės mama atvira – būsimosioms damoms polinkis būti ryškesnėms bei pastebėtoms, matyt, yra įgimtas, rašoma pranešime spaudai. 

„Pirmąsias grožio paslaptis mergaitės sužino iš savo mamų. Jas stebėdamos ir viską pastebėdamos. Mes su Ineta visada žavimės savo mama – jos natūraliu grožiu ir elegancija. Tad, Glorija tikrai turės į ką lygiuotis“, – neabejoja pašnekovė. 

Televizijos laidų vedėja Kristina Rimienė prisiminė istoriją iš vaikystės, kai, norėdama palepinti drauges, joms į kiemą slapta atnešė mėgstamą mamos nagų laką. Nors po to buteliukas buvo saugiai grąžintas į spintelę, jo trumpas dingimas neliko nepastebėtas. 

REKLAMA
REKLAMA

„Buvo nejauku ir gėda. Po to išmokau nebeslapukauti. Ypač nuo mamos“, – patikino K. Rimienė. 

Jos dukrai Marijai, šokusiai sportinius šokius, su viliojančiu dekoratyvinės kosmetikos pasauliu susipažinti teko gana anksti. 

REKLAMA

„Mama nepastebėdavo, jei iš jos ką nors pasiskolindavau! Ne kartą, viena būdama namuose, pasiryškindavau akis ar lūpas, bet vėliau viską labai atidžiai bei kruopščiai nuplaudavau su muilu“, – paatviravo mergina. 

Dvi dukreles auginanti žinoma šokėja Gabrielė Valiukaitė kosmetikos priemones pirmą kartą išbandė padariusi makiažą mylimai lėlei. 

„Tam, kad jį nuvalyčiau, sunaudojau net pusę buteliuko mėgstamų mamos kvepalų. Na, tą vakarą džiaugsmo namuose buvo nedaug, nors barimo pavyko išvengti“, – ryškiu prisiminimu pasidalino pašnekovė. 

REKLAMA
REKLAMA

Puoštis mėgsta ir Ramūno bei Robertos Šimukauskų dukra Elzė, ir Sandros Kniazevičiūtės mažoji Lukrecija, ir antrąjį gimtadienį neseniai atšventusi Sauliaus Skambino bei Živilės Barzdaitytės Mila, ir Tomo bei Gintarės Slausgalvių Vakarė ir Gabrielė. 

Visos dailiosios lyties atstovės neslėpė – kosmetikai jos netaupo, stengiasi įsigyti tai, ko reikia, ir tada, kada reikia, o ne laukdamos nuolaidų. 

„Svarbu, kad priemonės būtų kokybiškos ir džiugu, kad mokslininkai išranda jas veganiškas, nekenksmingas aplinkai ar jaunai odai“, – kalbėjo ME akademijos įkūrėja Kristina Burneikienė, kartu su vienu labiausiai pasaulyje apdovanotu kosmetikos gamintoju „Golden Rose“ organizavusi pirmąją Lietuvoje „Miss Beauty“ atranką bei pakvietusi būrį žinomų svečių į nugalėtojų apdovanojimo ceremoniją. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jos finale dalyvavo daugiau nei kelios dešimtys jaunųjų damų nuo 9 iki 18 metų, turėjusių ne tik galimybę sudalyvauti fotosesijoje, bet ir pirmosios išmėginti paaugliams skirtas inovatyvias bei saugias grožio priemones – tušus, ryškius akių pieštukus, 3 D lūpų blizgesius ar aliejus, kurie dėl savo išskirtinės PH formulės natūraliai paputlina lūpas. 

„Kiekviena patirtis jaunoms merginoms yra labai vertinga. Juk įkvėpimo būti drąsioms galime pasisemti net paprasčiausiose situacijose“, – patikino pašnekovė. 

REKLAMA

K. Burneikienės įkurtą estetikos akademiją lanko besidominčios grožiu, šokiais, menu, kūryba, mada.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų