• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėjas Radžis Aleksandrovičius vasario 14-ąją švenčia ne tik Meilės dieną, bet ir savo gimtadienį. Šiemet jam sukako 37-eri. „Dieve, laikas taip greitai bėga... Na, bet ką darysi. Vis tiek skaitau, kad dar jaunas esu“, – šypsodamasis naujienų portalui tv3.lt sakė jis.

7

Atlikėjas Radžis Aleksandrovičius vasario 14-ąją švenčia ne tik Meilės dieną, bet ir savo gimtadienį. Šiemet jam sukako 37-eri. „Dieve, laikas taip greitai bėga... Na, bet ką darysi. Vis tiek skaitau, kad dar jaunas esu“, – šypsodamasis naujienų portalui tv3.lt sakė jis.

REKLAMA

Radžis Aleksandrovičius tikino, jog pastarieji metai prabėgo gerai. Įvardijo, kad šiuo metu, kaip ir įprasta, prioritetu laiko savo muzikinę veiklą ir viską, kas su tuo susiję.

„Praėję metai atnešė daug nuostabių akimirkų su publika, su žmonėmis, tai ir svarbiausia. Šiuo metu mano gyvenime aktualiausia yra scena, daina ir gerbėjai. Negaliu niekuo skųstis. Ir sveikata normaliai, kol kas“, – naujienų portalui tv3.lt kalbėjo Radžis.

Į gimtadienį žiūri santūriai

Paklaustas, ar jam patinka minėti savo gimimo dieną, atlikėjas pripažino, kad jis nėra pratęs prie tokių dalykų.

REKLAMA
REKLAMA

„Aš toks santūresnis, dėl to, kad daug turėjęs visokių akimirkų. Tas gimtadienis... Anksčiau nešvęsdavome globos namuose tiek, kiek globėja Vida mane džiugina. Kadangi vaikystėje to neturėjau, tai ir nebuvo įpročio.

REKLAMA

Visada gera, pradžiugina, kai kas nors prisimena, pasveikina, bet, kad specialiai tai daryti... Visi draugai prisimena, kuriems reikia prisiminti. Aišku, visada gerbėjai parašo, ir „Facebook“ daug sveikinimų būna.

Šiaip man labiau patinka švęsti gimtadienius ne prie stalo, o scenoje. Tada labai gerai jaučiuosi, nes išeina dviguba šventė. Anksčiau nešvęsdavau Valentino dienos, bet, kadangi dabar ji tapo tarptautine, tai smagu, kad dvi šventės tą pačią dieną“, – sakė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Gimtadienį Radžis, kaip visada, švęs scenoje. Jis rengia koncertą Trakuose po ilgo laiko, bene 10 metų.

„Vis aplenkdavau Trakus. Norėjau daryti Vilniuje, bet neseniai koncertavau Klaipėdoje, gal ir taip nemažai tų miestų ir didelių salių, tai reikia padaryti Trakuose ir padaryti šventę sau ir žmonėms“, – teigė atlikėjas.

Jam įsimintiniausi gimtadieniai buvo vaikystėje.

„Tada tokia neatsakomybė, galėjai negalvoti apie darbą ar dar kažką, niekas nerūpėjo. Gaudavai dovanas ir gyvendavai, nereikėjo nieko daryti. Tai – smagiausias laikas. Jis nesugrįš. O, kad metai eina – ką daryti. Visada taip, žmonija tam sutverta“, – naujienų portalui tv3.lt kalbėjo vyras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ar žada surengti koncertą arenoje?

Dabar jam geriausia dovana, kad gali dainuoti, žmonės eina į koncertus.

„Tikrai negaliu skųstis. Man čia žmonės rašė, kad turėčiau daryti arenas. Manau, kad arenos jau pravažiuotos ir dabar reikia laiko. Kažkaip nesureikšminu, arenos ar mažesnės salės. Svarbiausia, kad žmonės eina ir man tai yra didžiausia dovana. Ir, kad sveikata leidžia.

Reikia džiaugtis, kol galime švęsti, dainuoti, nes kiti tokios galimybės neturi. Didžiausia dovana, kad esame gyvi ir galime susitikti vieni su kitais“, – sakė Radži.

REKLAMA

Metams bėgant, gerbėjų salėse daugėja, o draugų ratas... lieka toks pats

„Draugai lieka patys ištikimiausi, nes pažįstamų tai labai daug, o arti žmonių nelabai ir prisileidžiu. Geriausia draugė man yra mama. Šeima yra pirmoje vietoje, o paskui jau visi kiti dalykai. Yra keletas draugų, bet aš esu atsargus, nes, žinot, kap būna, geriausias draugas esi tik pats sau.

Nebuvau nudegęs, bet tiesiog esu atsargus. Gal, kad augau tokioje aplinkoje, kur reikėjo už save pastovėti, pakovoti, tai tik tų draugų nebuvo laba daug. Gal toks įprotis likęs. Bet jei atsiranda tikri draugai, tai reikia juos mylėti ir saugoti. Bet juos sunku atskirti, ypač tokiems žmonėms, kaip mes. Dabar visi labai išmanūs prisigretinti, kiti dėl savo naudos tai daro. Stengiuosi laikyti atstumą. Turiu keletą draugų, kurie ir išliko iki šių dienų“, – pasakojo R. Aleksandrovičius.

REKLAMA

Paklaustas, kokias savybes drauguose vertina labiausiai, Radžis tikino, jog tai – lojalumas.

„Manau, kurie turi tikrų draugų, žino, kad svarbiausia savybė yra išlikti kartu ir tada, kai yra blogai, ir kai yra gerai. Tos savybės nepaaiškinsi. Turi galėti draugui paskambinti ir nebijoti, kad jau vėlu ar panašiai ir išspręsti kažkokias problemas. Turėtų būti ištikimybė“, – teigė jis.

Sau norėtų palinkėti dainų, žmonių ir taikos.

„Kad tie gimtadieniai būtų be baimės sulauksiu ar ne. Palinkėsiu daugiau gerų emocijų, sveikatos ir tiek žinių.

Daugiau mėgstu paminėt jubiliejus, o čia toks... 37 gimtadienis. Dieve dieve, aš kai pagalvoju, kad už trejų metų bus 40, tai pasidaro baisu“, – juokėsi dainininkas.

Radži iki 40m.būtinai turi sukurt šeimą,jei nesukursi tai ir liksi be nieko.Na dabar atrodo kad ir vienam neblogai,bet kaip pats sakai laikas labai greit bėga,pamatysi kad jau 60m.globėjos nebėra ir vienas kaip pirštas nei žmonos nei vaikučių,taip atsitiko man.Pradėk rimtai dairytis antros pusės,sau jau pagyvenai pakankamai
Su gimtadieniu Radži,džiaukis gyvenimu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų