REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
16
Irūna Puzaraitė prabilo apie nostalgiškus laikus

Prieš didžiąją meilės dieną, vasario 12-ąją viena žinomiausių Lietuvos atlikėjų Irūna Puzaraitė-Čepononienė švenčia 34-ąjį gimtadienį. Darbingus metus pasitinkanti moteris tikina jau suplanavusi kone visus metus – laukia pokyčiai ne tik šeimoje, bet ir didžiulis „Mokinukių“ koncertas. Prisiminimai būtų dingę, jei nebūtume vėl susitikusios​​“, – apie kolektyvo susibūrimą kalba moteris. 

16

Prieš didžiąją meilės dieną, vasario 12-ąją viena žinomiausių Lietuvos atlikėjų Irūna Puzaraitė-Čepononienė švenčia 34-ąjį gimtadienį. Darbingus metus pasitinkanti moteris tikina jau suplanavusi kone visus metus – laukia pokyčiai ne tik šeimoje, bet ir didžiulis „Mokinukių“ koncertas. Prisiminimai būtų dingę, jei nebūtume vėl susitikusios​​“, – apie kolektyvo susibūrimą kalba moteris. 

REKLAMA

Grandiozinio gimtadienio vakarėlio šiemet, priešingai, nei daugelį metų anksčiau, Irūna rengti neketina. Naujus gyvenimo metus ji naujienų portalui tv3.lt tikina pasitiksianti tik artimiausių ir jai brangiausių žmonių būryje.

„Paprastai kasmet paminiu savo gimtadienį, jei ir neorganizuoju didelės šventės, patys artimiausi draugai visada aplanko šventinę dieną, tai nori nenori išeina paminėti. Šiemet turiu didelių planų dėl „Mokinukių“ koncerto, tad išties apie gimtadienį net pamiršau, – šypteli atlikėja. – Šiemet nieko nebus, nes kiekvienas mano savaitgalis užimtas, neturiu tada laiko net pabūti su šeima.

REKLAMA
REKLAMA

Tai ne paguoda, o džiaugsmas, nes viską darome su geru tikslu. Visgi žinau, kad tortą suvalgyti galime ir šeimos rate. O šiemet dar gimtadienis sutampa su pirmadieniu, tad jį praleisiu šokių repeticijoje.“

REKLAMA

Kirba jaudulys

Nors Irūna scenoje jau skaičiuoja daugiau nei 20 metų, visgi laikui lekiant pro šalį ir artėjant areniniam „Mokinukių“ koncertui jaučia šiokį tokį jaudulį. 

„Iš vienos pusės to jaudulio mažėja, nes matome, kad su kiekviena repeticija vis pasistumiame po žingsnelį į priekį. Bet jaudulys didėja ta prasme, kad viskas artėja. Po šitiek metų iškart atsistoti ant tokios didelės arenos yra iššūkis, bet tuo pačiu ir malonumas. Tikimės, kad jaudulys, kuris užklups kovo 9-ąją, bus proto ribose.

REKLAMA
REKLAMA

Tikimės nepamesti savęs, o tiesiog gerai praleisti laiką. Visgi tikrai susirinks patys ištikimiausi mūsų gerbėjai.

Su panomis turim labai gerą santykį ir dėl to išgauti geriausią jausmą. O jaudulį teks kažkaip suvaldyti“, – šypsosi ji. 

Paaugliškus „Mokinukių“ laikus Irūna prisimena su didžiule nostalgija – supintos kasytės, didžiulės minios gerbėjų ir nepamirštamos dainos jau seniai turi užėmusios vietą jos širdyje. Tiesa, paauglystės dainas iš pradžių užtraukti buvo tiek nostalgiška, tiek nejauku – teko jas priderinti prie dabartinių, jau suaugusių „Mokinukių“.

„Kaip bebūtų keista, atrodo, kad viskas buvo vakar. Pirmosios repeticijos buvo kažkiek nejaukios, nes visos susitikome kaip suaugusios moterys, o nebe vaikai. Kiekviena esame subrendusi, su savo siekiais, padėtimi. Teko pasišnekėti ir prisiderinti dainas. Praėjo tikrai didelis laiko tarpas, buvome kiek atitolusios, tiek daug nebendravome, dabar grįžo visi prisiminimai apie išdaigas, gerbėjus, koncertus, kurių kartais būdavo ir 4 per dieną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tie prisiminimai gal būtų iš dingę, jei nebūtume vėl susitikusios. Mes dažnai pasidžiaugiame, kad turėjome tokią gražią paauglystę ir kitokią, nei visi. Labai smagu į tai sugrįžti“, – džiaugiasi Irūna.

Didžiuliame „Mokinukių“ koncerte „Žalgirio“ arenoje skambės nepamirštamos, nostalgiškos ir senos grupės dainos, nukelsiančios į nostalgiškuosius jų laikus. 

I. Puzaraitė jau anksčiau yra tikinusi, kad grupės sugrįžimas – tarsi jos svajonės išsipildymas. 

„Šitas laikas sugrąžinti grupę vis vien būtų kažkada atėjęs. Aišku, čia buvo ne vieno žmogaus iniciatyva, esame šešios su vadyba ir Laima. Kolektyvas tikrai didelis. Visiems turi būti patogus laikas, kuris turbūt yra dabar, kai visos sukūrėme savo šeimas. Tai yra momentas, kada galime grįžti į sceną“, – šypsosi pašnekovė.

REKLAMA

Bemiegės naktys ir dukros talentas

Moteris atskleidžia, kad pasiruošimas kartais reikalauja ir daug streso – norint geriausio rezultato, kartais tenka praleisti ir bemieges naktis. 

„Aš esu jautruolė ir atsakinga, todėl man viskas visada turi būti savoje vietoje. Esu ta, kuri tikrai kartais nemiegu naktimis. Kartais pasižiūriu ir į draugių akis ir suprantu, kad viskas čia gerai, nes mes viena kitą tiesiog taip palaikome. Labai svarbu, kad išliktų vienybė ir mūsų stipri komanda“, – teigia pašnekovė. 

Nors Irūna su sese Ineta savo vaikystę praleido scenoje, su mikrofonu rankose, jos vaikai nuo pat mažens apie „Mokinukių“ laikus mažai ką girdėjo. Tiesa, dabar vis dažniau namie skambant legendinėms dainoms, pašnekovė atskleidžia, kad jos mažoji dukrelė Glorija vis labiau pasineria į muzikos pasaulį. 

REKLAMA

„Vaikai tikrai nežino, kas yra „Mokinukės“, dar apie tai nepasakojau. Bet dukrai jau esu parodžiusi kelias dainas, ji tuo labai domisi. Kai dabar užsisuko repeticijų maratonas, Glorija vis išgirsta kokią dainą ir ją išmoksta išgirdusi vos vieną kartą.

Tai fenomenalu, nes ne visos dainos, šiandien vadinamos hitais, taip lieka galvoje. Kartais ją filmuoju, nes man neįtikėtina, kaip vaikas vieną kartą išgirdęs dainą, ją gali taip greitai perimti. Ji manęs vis klausia, kada koncertas ir ar pati galės lipti į sceną, – juokiasi moteris. – Jai įdomu, kokios skambės dainos, kaip mes būsime apsirengusios, tad pažadėjau, kad nusivesiu į bent vieną repeticiją, kad ji galėtų paganyti akis ir tuo pasidžiaugti.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kaip teigia atlikėja, jos 6-erių dukrelė jau nuo pat mažų dienų rodė savo artistiškumą. Tad Irūna sako nenustebsianti, jei ir dukra pasirinks gyvenimo keliu eiti su muzikos gaida.

„Negaliu sakyti, kad nenorėčiau nei kad norėčiau, kad ji suktų muzikiniu keliu. Tikrai dukrai duosiu laisvę ir nepildysiu savo neišsipildžiusių svajonių per ją. Bet manau, kad scena jos ateityje yra neišvengiama. Šiuo metu ji mane pralenkia trimis galvomis, kai aš pati buvau jos amžiaus. Aišku, aš buvau kitokia – labai kukli, neturėjau daug pasitikėjimo savimi, galiausiai kažkaip prasimušiau. Bet matau, kad ji – išskirtinis vaikas. Ir kartais pagalvoju, kad gal su ja reikia dirbti. Bet manau, kad laikas parodys, kur ši mergaitė keliaus“, – neslepia ji.

REKLAMA

Svajonės ir linkėjimai

Be koncertinės veiklos Irūnos gyvenimas taip pat lekia itin greitai. Ji papasakojo ir apie dar kelias savo laiko laukiančias svajones.

„Yra dar viena užsitęsusi svajonė – jau ruošiamės keisti savo būstą, ruošiame didesnį gyvenamąjį plotą. Jei ne šiais metais, bet ir kitais metais galėsime gyventi erdviau, kaip norėjome. Šiemet tikrai turime labai daug veiklos, todėl manau, kad šie metai bus labai darbingi“, – dalijasi moteris.

O ko moteris sau tradiciškai palinkėtų? „Ramybės ir kartais į viską žiūrėti paorasčiau. Nes kartais maksimalizmas gali tiesiog išvaryti iš proto. Jis nedingsta, su metais vis bandau su tuo tvarkytis, kartais reikalinga ir pagalba. Esu maksimalistė visame kame – ir darbe, ir šeimoje, ir santykiuose. Jis ne tik išvargina, bet stipriai susuka galvą. Linkėčiau sau į dalykus žiūrėti paprasčiau“, – neslepia ji.

jau traukinys nuvaziavo sedek ant peciaus ir ramiai bezdek
Pasižiūrėkite į išvaizdą,
Pasižiūrėkite į išvaizdą,
gal derėtų kelnės ar ilgi sijonai, kad pridengtų kaulėtas kojas. Šiurpas ima žiūrint.
Mergaitės sustojusiame laike.bega metai, keičiasi stiliai, keičiasi pasaulis.Gyvenimas per trumpas dairytis atgal, reikia gyventi ateitimi,o ne kažkokia nostalgija.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų