Radži žmona Alma taps laidos vedėja

Vos prieš keletą savaičių realybės šou „Radži ieško žmonos" pasirodžiusi gražuolė Alma Eniulytė iškart ėmė šluostyti konkurentėms nosis. Jau šį vakarą 20.55 val. per LNK pamatysite, kaip jai seksis vesti laidą „Karamelinės naujienos".

Visų trokštamą prizą Alma gavo laimėjusi konkursą Taujėnų dvare. Pas Radžio nuotakas atvyko žurnalistas Saugirdas Vaitulionis bei vienas iš „Karamelinių naujienų" vedėjų Žygimantas Stakėnas. Vyrukai kruopščiai rinkosi būsimą vedėją ir nugalėtoja paskelbė būtent Almą.

Merginoms reikėjo atsakyti į sudėtingus klausimus apie Lietuvos šou verslą, raiškiai skaityti tekstą ir netgi vaidinti naminius gyvūnus. „Ji graži, iškalbinga, turi gerą humoro jausmą bei išmano apie pramogų pasaulį", – Almos laimėjimą komentavo Žygimantas.

Laidą Alma ves tik vieną kartą, tačiau panelė tikisi, kad tai taps jos tramplinu į darbą televizijoje. „Kai išgirdau, koks bus prizas, sunerimau. Tapti pramoginės laidos vedėja – mano svajonė. Labai stengiausi, kad tik nugalėčiau", – džiaugsmu tryško Alma.

Kaip Alma ves „Karamelines naujienas", pamatysite jau šiandien 20.55 per LNK. O jau šeštadienį, 19 val., realybės šou „Radži ieško žmonos" išvysite, kokį žiaurų šou verslo konkursą mergina laimėjo, ir kas dėjosi „Karamelinių naujienų" filmavimo užkulisiuose.


Rašyti komentarą...
V
Vo Vo
2012-11-07 16:36:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
prasideda.Tramplynas i darba televizijoje.Tai gal Show pavadinima pakeiskit? :) Pvz.: Radzio pagalba ieskom talentu i televizija. arba Radzi tiesia kelius i zvaigzdes. :DDD
Atsakyti
0

J
JAU
2012-11-07 17:59:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
O GAL KAS NORS ŽINO KADA ALMOS IR RADŽIO VESTUVĖS BUVO?

JAU STRAIPSNIO PAVADINIMAS KAIP FAKTAS. AR VISI STRAIPSNIAI BUS SU MERGINŲ VARDAIS, JUK RADŽIS TURI JAU VIENĄ ŽMONĄ - ALMĄ.
Atsakyti
0

d
daiva
2012-11-07 17:52:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
alma projekte radzi iesko zmonos sau darosi tik reklama!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (50)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų