R. Brandas išsikraustė iš K. Perry namų

Dabar jau kelio atgal nebėra: krovinių pervežimo furgonas šįryt išvežė visus Russelo Brando daiktus iš jo ir Katy Perry prabangių namų Holivude.

Reikėtų suprasti, kad atsikratydama vyro mantos, hito „California Gurls“ atlikėja 6,5 mln. dolerių vertės namus, kuriuos prieš keletą mėnesių įsigijo kartu su vyru, pasilieka tik sau.

Vėliau buvo pastebėta, kad tas pats furgonas visus komiko, R. Brando, daiktus atgabeno į naujus namus Beverli Hilso rajone, kur, spėjama, aktorius ir įsikūrė.

Praėjus vos metams po pasakiškų vestuvių, gruodžio 30 dieną aktorius Russelas Brandas Los Andžele užpildė skyrybų prašymą sakydamas: „Gaila, bet mūsų santuoka priėjo kritinį tašką. Visada žavėsiuosi Katy ir mes liksime gerais draugais.“

Vos užpildęs skyrybų su Katy Perry prašymą, vyras nufilmavo, kaip jis nusiima savo vestuvinį žiedą ir video klipą patalpino Nudevista pornografiniame puslapyje

Vaizdo klipe Russellas kalba apie būsimą savo kelionę, kurioje, kaip jis pats juokauja, laukia „daug moterų, norinčių tik vieno“. Ir tuomet jis netikėtai nusiima vestuvinį žiedą pridurdamas: „Aš jį padėsiu, kur nors saugiai, iki kitos savaitės“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų