REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
8
Putino sveikatos būklė vėl kelia abejonių: atkreipė dėmesį į jo rankas (nuotr. socialinių tinklų)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas vėl sukėlė įtarimų dėl jo sveikatos po to, kai per susitikimą su Kubos prezidentu buvo pastebėtas itin stipriai įsikibęs į kėdę.

8

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas vėl sukėlė įtarimų dėl jo sveikatos po to, kai per susitikimą su Kubos prezidentu buvo pastebėtas itin stipriai įsikibęs į kėdę.

REKLAMA

Įsiutęs Vladimiras Putinas buvo užfiksuotas tvirtai spaudžiantis kėdę, o jo rankos buvo patinusios ir įgavusios violetinį atspalvį.

Taip pat Lapkričio 22 d. buvęs KGB agentas buvo užfiksuotas susitikime su Kubos prezidentu Migueliu Diazu-Kaneliu ir matėsi, kaip jis nepatogiai trypčioja kojomis, rašo dailystar.co.uk.

Jis buvo nufotografuotas su violetinėmis dėmėmis ant rankų ir be tikslo kažką maigantis ant kelių.

Tai labai toli nuo vyriškos, kietos išvaizdos, kurią jis taip stengėsi išsaugoti iki gilios senatvės.

Tačiau 70-mečio pastangos išlaikyti savo „neįveikiamo diktatoriaus“ įvaizdį, kuris ilgą laiką buvo kruopščiai kontroliuojamas, kai buvo publikuojamos nuotraukos, kuriose jis laimi dziudo turnyrus ir jodinėja žirgais be liemenės, jau seniai subliuško, nes nuolat pasirodo naujų įrodymų, patvirtinančių jo rimtas sveikatos problemas.

REKLAMA
REKLAMA

Praėjus vos vienai dienai po to, kai susitikime su prezidentu Diaz-Caneliu pasirodė susitraukęs ir išsipūtęs, Rusijos despotas vėl buvo pastebėtas griebiantis už šalia esančių daiktų, kad galėtų išstovėti.

REKLAMA

Primename , kad tai ne pirmas kartas, kai buvo abejojama dėl jo sveikatos problemų. Anksčiau susitikime su gamybos vadovu Dmitrijumi Mazepinu jis kalbėdamas dar kartą tvirtai suspaudė stalą.

V. Putinas jau anksčiau buvo pastebėtas su mėlynėmis ant rankos, o ekspertai teigia, kad mažos ir tamsios žymės gali būti į jo kūną įvestos lašelinės ženklas.

Tai įvyko po kelis mėnesius besitęsiančių įnirtingų gandų, kad jis serga vėžiu ir kenčia didelius skausmus.

REKLAMA
REKLAMA

Po to, kai pradėjęs karą Ukrainoje ir sukėlė Trečiojo pasaulinio karo grėsmę, šis nepastovus diktatorius tapo labiau stebimas.

Kitame klipe, kuriame taip pat buvo suabejota jo sveikata, matyti, kaip jo ranka dreba susitikus su Baltarusijos diktatoriumi Aliaksandru Lukašenka .

V. Putinas net buvo pastebėtas atsisakęs vyriško įvaizdžio ir užsidėjęs antklodę ant kojų, nors jokie kiti Rusijos pareigūnai nemanė, kad tai yra būtina, kai Maskvoje tvyrojo 9 laipsnių šiluma.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Anksčiau Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas tarptautiniame diskusijų forume „Valdai“ aiškino jau seniai vystomą populiarią propagandinę klišę, kad egzistuoja tam tikra „Vakarų šalių globali valdžia“, kuri tariamai „primeta visiems taisykles“. Piktinosi nepagarba „kitiems“ ir akcentavo būtinybę derėtis. Nepaisant šios kalbos, daugelis žmonių atkreipė dėmesį į jo rankas.

Vladimirui Putinui toliau kariaujant su nekaltais Ukrainos žmonėmis, naujausias jo pasirodymas per tris su puse valandos trukusią kalbą sukėlė vis daugiau klausimų dėl jo sveikatos, skelbia dailystar.co.uk.

REKLAMA

Pastaraisiais mėnesiais dažnai kalbama apie V. Putino sveikatą, daugelis teigė, kad jam pasireiškia vėžiu sergančio žmogaus simptomai.

Netrukus užsienio žiniasklaida atkreipė dėmesį į jo ranką. Dešinės rankos atspalvis atrodė kaip mėlynė, todėl kilo spekuliacijų dėl ankstesnių teiginių, kad toje pačioje vietoje jis turėjo pėdsakų, atsiradusių nuo ten įsmeigtų adatų.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie jo sveikatą.

Nuo tada, kai Vladimiras Putinas vasario 24 d. įsakė savo karinėms pajėgoms įsiveržti į Ukrainą, sklando patys įvairiausi gandai apie jo sveikatos būklę. Apie jo pablogėjusią sveikatą išduoda ir tam tikri požymiai.

REKLAMA

Savo „Twitter“ paskyroje  „Kyiv Post“ reporteris Jasonas Jay Smartas – paviešino kadrus, kuriuose matyti, kad ant V. Putino rankos yra žymė. 

Žmonės pareiškė, kad tai gali būti įrodymas, jog karą kurstančiam tironui neseniai buvo prijungta lašelinė, skelbė the-sun.com.

Gandai, kad Vladimiro Putino sveikata gali būti prasta, sustiprėjo po to, kai filmuotoje medžiagoje pasirodė gydymo lašelinėmis žymės ant jo rankos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jasonas Jay Smartas rašė: „Vaizdo įrašuose, kuriuos paskelbė [Rusijos] vyriausybės naujienų tarnyba, ant Putino rankos matyti tai, kas gali būti pėdsakai nuo lašelinių.“

Tada jis teigė, kad buvo paviešinti du vaizdo įrašai, kurių vienas buvo smarkiai pažymėtas vandens ženklais, taip greičiausiai bandant užmaskuoti Putino ranką.

Filmuke buvo matyti, kaip V. Putinas lankosi mobilizuotų rusų treniruočių stovykloje, kur šaudė iš snaiperio.

Rusijos valstybinės žinios skubiai ištrynė filmuotą medžiagą, taip dar labiau padidindamos spekuliacijas apie prastą V. Putino sveikatą.

Buvęs korespondentas Ukrainoje Tom Warner taip pat išanalizavo V. Putino išvaizdą: „Ranka ir veidas visose scenose yra išsipūtę. Ilgalaikiai steroidai.“

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų