REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjo daugiau nei metai, kai Lietuva neteko dainininko Eugenijaus Ostapenko. Jo mirtis iki šiol spaudžia širdį jo artimiesiems. Lapkričio 24-ąją atlikėjas minėtų savo gimtadienį, o šia proga jautriais žodžiais pasidalijo jo mama Liubov.

Praėjo daugiau nei metai, kai Lietuva neteko dainininko Eugenijaus Ostapenko. Jo mirtis iki šiol spaudžia širdį jo artimiesiems. Lapkričio 24-ąją atlikėjas minėtų savo gimtadienį, o šia proga jautriais žodžiais pasidalijo jo mama Liubov.

REKLAMA

Lakričio 24-ąją socialiniuose tinkluose žinomo estrados dainininko Eugenijaus Ostapenko mama Liubov prisiminė ypatingą dieną. Moteris kreipėsi į visus su prašymu per daug neliūdėti, o verčiau prisimintti Eugenijų tokį, kos jis buvo, o įrašu pasidalijo su portalo tv3.lt skaitytojais.

„Mieli draugai, pažįstami, gerbėjai. Šiandien, lapkričio 24-ąją dieną, – mano sūnaus ir talentingo dainininko gimtadienis. Jo metai sustojo amžinai, tai šiandien neskaičiuosime, kiek jam sukaktų. Šios dienos mes nešvenčiame šventėje, bet ir neverkiame gedule. Tiesiog prisiminkime jį ir jo kūrybą, paklausykime dainų.

Eugenijus Ostapenko gyvena mūsų širdyse ir prisiminimuose. Ilsėkis pas angelus, brangus sūnau“, – rašė ji.

Primename, kad 44-erių vyro gyvybė užgeso nuo širdies nepakankamumo. Lapkričio 24-ąją atlikėjas būtų šventęs 46-ąjį gimtadienį.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie vyro mirtį.

Atlikėjo mamai Liubovei ašaras sulaikyti itin sunku. Su portalu tv3.lt ji pasidalijo prisiminimais apie sūnų bei jo paskutiniąsias valandas.

REKLAMA

„Sėdėjo fotelyje su manim, žiūrėjo televizorių, paskui nuėjo į virtuvę pasišildyt pienuko su medum nakčiai. Ateina, sako: „Man blogai, kviesk greitąją“. Iškviečiau greitąją ir nebespėjo, nors labai greit atvažiavo“, – prisiminė Eugenijaus mama.

Vyrą dar bandyta gaivinti, tačiau nesėkmingai – vyro gyvybė jau buvo užgesusi:

„Visą valandą jį bandė atgaivint, buvo dvi brigados greitųjų. Jau per vėlu buvo, jis jau mėlynas buvo. Širdis matyt, daugiau nėra ko.“

REKLAMA
REKLAMA

Apie širdies nepakankamumą, mamos teigimu, Eugenijus žinojo, dėl to vartojo įvairius vaistus: „Jis vaistus gėrė. Krūvą vaistų.“

Ilgas valandas dirbdavo

E. Ostapenko ryšys su mama nenusakomai stiprus – jie kartu gyveno, vienas kitą itin palaikė. 

„Mes labai sutarėm su Eugenijum, viskas buvo gerai. Mes juk likom Eugenijus, aš ir Eugenijaus sesuo, ji šalia gyvena“, – prisimena sūnų Liubovė.

Atlikėjas didelę dalį laiko skyrė mamai ir ypač dėl jos stengėsi ir jai davė viską, ką galėjo: „Jis stengėsi viską dėl manęs. Nėra taip, kaip kiti vaikai. Viskas, sako, tau, mama, visi pinigai tau.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Liubovė taip išauklėjo atlikėją ir jo sesę, kad būtų stiprūs kaip kumštis ir palaikytų vienas kitą visose gyvenimo situacijose. Jie visi buvo itin artimi.

„Pas mus tokia šeima, mes visi tokie buvom, taip išauklėti mano vaikai – ir dukra, ir sūnus. Mes vieni kitą palaikom. Pas mus nėra to, kad kibtume vienas ant kito, tokių dalykų pas mus nėra“, – neslėpė ašarų moteris.

Mama Eugenijų prisimena kaip itin darbingą žmogų. Jis kasdien darbuodavosi namuose, o visai netrukus turėjo įrašyti dvi dainas. „Mes labai su juo gerai sutarėm, jis darbštus labai. Pastoviai dirbdavo, dirbdavo. Dabar dvi dainas turėjo įrašyti kitą savaitę, dvi naujos yra sukurtos, irgi labai geros dainos, hitai būtų. Parašytos jau buvo, turėjo įrašinėt studijoj. Jis jau repetavo jas namuose“, – neužbaigtus sūnaus darbus prisimena atlikėjo mama.

REKLAMA

E. Ostapenko mama jį prisimena kaip itin ramų, geraširdį žmogų, nepaisant to, kokie gandai apie jį sklandė.

„Jis labai labai ramus žmogus, labai nuoširdus žmogus buvo. Nesvarbu, ką rašė žiniasklaida. Taip nebuvo.“

Žinią paskelbė socialiniame tinkle

Portalas tv3.lt primena, kad ši žinia buvo paskelbta socialiniame tinkle, kuriame ir nurodyta mirties priežastis.

„Mirė Eugenijus Ostapenko šiandien 2021. 04. 14. 5.30 nuo širdies nepakankamumo“.

Jo kolega Aidas Manikas netrukus išreiškė jam užuojautą: „Didelę užuojauta reiškiu mamai ir jo artimiesiems. Taip, Eugenijaus mama man patvirtino. Jo nebėra. Labai gaila kaip žmogus, kolegos ir tiesiog talentingo žmogaus, kurio hitus, traukė visas jaunimas. Tegul ilsisi ramybėje. Amen.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų