naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
Alina Kabajeva (nuotr. Twitter ir SCANPIX)

Viešumoje po ilgo laiko tarpo pasirodė Vladimiro Putino meiluže vadinama Alina Kabajeva. Ji pirmą kartą nuo gruodžio mėnesio pasirodė propagandiniame rusų festivalyje, kuriame buvo dar kartą viešai naudojamas „Z“ karo simbolis.

9

Viešumoje po ilgo laiko tarpo pasirodė Vladimiro Putino meiluže vadinama Alina Kabajeva. Ji pirmą kartą nuo gruodžio mėnesio pasirodė propagandiniame rusų festivalyje, kuriame buvo dar kartą viešai naudojamas „Z“ karo simbolis.

REKLAMA

Tiesa, daugybės dėmesio sulaukė ir moters apranga.

Vladimiro Putino „meilužė“ viešumoje rodosi retai, tačiau šįkart nepraleido propagandinio gimnastikos festivalio, skirto palaikyti Rusijos prezidentą.

Anksčiau sklandė gandai, kad 38 metų Alina Kabajeva slapstėsi Šveicarijoje arba Sibire esančiame branduoliniame bunkeryje, nes jos niekur nesimatė nuo Rusijos invazijos į Ukrainą. Tačiau dabar ji pasirodė vaizdo įrašuose iš propagandinio renginio, kuriame pasirodė uniformuotas karinis choras ir buvo atliekamos Sovietų Sąjungos dainos, rašoma dailystar.co.uk.

Alina Kabajeva nebijo sankcijų prabangiai aprangai ir randa būdą, kaip jas apeiti. Prieš porą dienų ji pasirodė savo gimnastikos šou, kur teigė kalbėdama apie tarptautines sankcijas Rusijos sportui, sakė, kad sankcijos yra naudingos ir Rusijos sportui išeis tik į naudą. Tuo pačiu metu Kabajeva buvo apsirengusi suknele iš naujos Alessandra Rich kolekcijos, kurios kaina svyruoja nuo 1313 eur.

REKLAMA

Tiesa, ne tik jos apranga susilaukia daugybės dėmesio, tačiau ir žiedas. Tariama Vladimiro Putino meilužė šią savaitę pasirodė Maskvoje ir buvo nufotografuota su vestuviniu žiedu. Tai pakurstė gandus, kad slapstydamasi ji ištekėjo už Rusijos prezidento.

REKLAMA

VTB arenoje vyko festivalio Alinos Kabajevos repeticijos. Į aikštelę susirinko jaunieji sportininkai, taip pat pasiekusios ritminės gimnastikos žvaigždės.

Trenerė J.Sirotina asmeniniame tinklaraštyje paskelbė bendrą kadrą su Alina Kabajeva. Būtent ši fotografija ir sulaukė daugybės internautų dėmesio, kuriems „užkliuvo“ viena detalė.

Moteris vilkėjo trumpą megztą megztinį, marškinius ir pilkus džinsus. Tačiau dėmesio sulaukė jos batai – prabangaus prekės ženklo Brunello Cucinelli sportbačiai, kurie kainuoja nemažą sumą – šiek tiek daugiau nei 1 tūkst. eurų.

REKLAMA

Gimdė prestižinėje ligoninėje

Pranešama, kad olimpinių žaidynių aukso medalius laimėjusi gimnastė Kabajeva turi keturis vaikus su Rusijos lyderiu (69), tačiau jiedu niekada to nepatvirtino.

Šaltiniai teigia, kad jie turi 7 metų dukteris dvynes, kurios gimė netoli Lugano (Šveicarija) 2015 m. vasarį. Manoma, kad jie taip pat turi du sūnus.

2015 m. vasarį vietinė televizija pranešė, kad A. Kabejava pagimdė privačioje klinikoje, geriausioje palatoje.

Teigiama, kad jie rezervavo du kambarius privačioje ligoninėje „Clinic Sant'Anna“, kuri yra pamėgta turtingų rusų.

REKLAMA
REKLAMA

Vienas kambarys buvo skirtas gimdymui, o antrasis skirtas šeimai ir asmens sargybiniams.

Anot viešai neatskleistų šaltinių, prezidentas Putinas dalyvavo gimdyme.

„Alina turi du jaunus berniukus ir mergaites dvynes su Putinu, kurie gimė Šveicarijoje“, – portalui „Page Six“ pasakojo šaltinis apie tariamus Putino vaikus su 38 metų Kabajeva.

Jis taip pat atskleidė, jog šeima turi Šveicarijos pasus.

Tiesa, pats putinas savo asmeninį gyvenimą slepia po 9 užraktais. „Turiu privatų gyvenimą, į kurį neleidžiu kištis. Tai reikia gerbti“, – kartą pasakė jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų