Pogrebnojus rėžė, ką galvoja apie nacionalinę „Eurovizijos“ atranką: „Jau visai į mokyklos koncertėlį pavirto“

Šeštadienį vakare įvyko pirmoji nacionalinės Eurovizijos atrankos „Pabandom iš naujo!“ laida ir paaiškėjo pirmieji penki dalyviai. Interneto platybėse kilo ne viena diskusija dėl atlikėjų pasirinktų dainų ar paruoštų pasirodymų. Apie pirmąją atranką pasisakė ir žinomas Lietuvos dizaineris Aleksandras Pogrebnojus.

44

Šį kartą A. Pogrebnojus „Eurovizijos“nacionalinės atrankos dalyvių negailėjo.

„Na, kaip matyt daugelis iš jūsų šiandien iš savo povandeninio laivo, per periskopą, įdėmiai pirmą „Eurovizijos“ atranką pažiūrėjau.

Nu joooo… šis konkursas jau visai į pradedančių atlikėjų mokyklos koncertėlį pavirto, jokios energijos, apie talentus net nekalbu, net mano laikais (kai komisijoj teko būti) vis tiek kažkokių nešlifuotų deimantukų pamatydavom ir kartais net būdavo juokinga ir labai linksma.

O dabartinės komisijos tai man nuoširdžiai gaila, nes jiems kaip kokiems kazlėkams po vasaros lietaus tenka aplink esančią gamta komentuoti: žiūrėk ežiukas prabėgo, kankorėžis gražus ant eglutės kabo...ir t.t.

Nors ir šiek tiek pikta…reiktų gal be gailesčio viską tiesiai pasakyti ir tuomet į sekančias atrankas, bet kas nesulėks ir karantininį šeštadienį man ir Jums ant ausies su savo dainuškom nelips ir beviltiškais įvaizdžiais svarbiausių, o gal net erotinių sapnų nedarkys!

Nieko nėra baisiau už entuziazmą be talento!

Gal tikrai nereikėjo tokiu metu jokių atrankų organizuoti, o tiesiog ramiai „The Roop“ išsiųsti, na, o dabar lieka tikėtis, kad jie ir taip laimės…to sau ir visiems palinkėsiu…“, – facebooke rašė jis.

Primename, kad praėjusių šeštadienį įvyko pirmoji iš dviejų atrankinių laidų, kurios metu sudėjus komisijos ir televizijos žiūrovų balsus paaiškėjo penki dalyviai keliaujantys į pusfinalį.

Pusfinalyje dar kartą išvysime: Voldemars Petersons, Titą ir Beną, Martyną, Militą, grupę „Be U“.

Nors komisija daugiausiai balų skyrė Voldemars Petersons pasirodymui, tačiau Martyna sulaukė daugiausiai žiūrovų palaikymo.

REKLAMA

„Atrankoje šįmet pamatysime ir popmuzikos klausytojams gerai žinomų, ir galbūt pirmąkart matomų veidų. Džiaugiuosi, kad net ir per pandemiją, sudėtingomis sąlygomis, dainininkams ir muzikos kūrėjams netrūksta azarto ir motyvacijos – jau po pirmosios atrankos laidos filmavimo akivaizdu, kad įsimintinų dainų ir pasirodymų tikrai bus“, – LRT popmuzikos redaktorius Ramūnas Zilnys

(44 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo pirmieji nacionalinės „Eurovizijos“ pusfinalio dalyviai

Iš viso šeštadienio vakarą pasirodė 10 grupių ir atlikėjų:

Grupė „Black Spikes“ su Indre Launikonyte su daina „Don't tell me“

Thomukas1 su daina „Wish“

Grupė „Be U“ su daina „Love yourself“

Titas ir Benas su daina „No“

Martyna su daina „Thank you very much“

Donata su daina „The way I am“

Grupė „Twosome“ su daina  „I love my bear“

Milita su daina „Shadows“

Aldegunda su daina „Sit down“

Voldemars Petersons su daina „I never fall for you again“

Pirmojoje laidoje dalyvių pasirodymus komentavo LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys, kompozitorius, aranžuotojas, trombonininkas, daugybės muzikos projektų bendraautoris Jievaras Jasinskis, dainų autorius, kompozitorius Vytautas Bikus, atlikėja, dainų kūrėja Ieva Narkutė ir dainininkė Aistė Smilgevičiūtė.

Balsuoti už labiausiai patikusią dainą žiūrovai galėjo skambindami arba siųsdami trumpąsias žinutes telefono numeriu 1669. Iš vieno mobilaus telefono numerio per vakarą buvo galima atiduoti daugiausia penkis balsus. Už žiūrovų skambučius ir trumpąsias žinutes surinktų lėšų dalis, kuri tenka LRT, bus skirta nacionalinę atranką laimėjusiam atlikėjui ar grupei. Žiūrovų balsavimą visų nacionalinės atrankos laidų transliacijų metu stebi nepriklausomi stebėtojai – audito įmonės „Grant Thornton Baltic“ atstovai.

Kas atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“, vyksiančioje gegužės 18–22 dienomis Roterdame (Nyderlanduose), paaiškės vasario 6 dieną nacionalinės atrankos finalo metu.


Rašyti komentarą...
J
Jogis
2021-01-17 11:10:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Argi su tokiom dainom galima važiuoti į eurovizija. Kol kas visos dainos nesąmonė
Atsakyti
0

T
Tnt
2021-01-17 10:57:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisinga.. kas isvis ji dar ziuri. Juk nebus ir siemet jokios eurovizijos..nesvaikit jus tik eu i ora
Atsakyti
0

L
Lt
2021-01-17 11:43:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Beissoul visiems dalyviams nosį nušluostė. Ką norėti su tokia šalies politiką, vien jaunimas dar aktyvus ateiną į atranką vyresni prasigėrę Lietuvoje.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų