Pobedonoscevas parodė gražuolę dukterį: abu mielai pozavo fotografams

Šį ketvirtadienio vakarą žinomi Lietuvos žmonės nusprendė praleisti su kinu – kviestinė publika rinkosi į naujos romantinės komedijos „Tobulas pasimatymas“ premjerą.

90

Renginyje lankėsi Jurgita Jurkutė ir Rytis Širvaitis, Dovilė Filmanavičiūtė, Neringa Zeleniūtė ir Martynas Tyla, Beata Nicholson, Edmundas Jakilaitis su šeima, Liucina Rimgailė ir Tadas Rimgaila, Inga Žuolytė, Erika ir Merūnas Vitulskiai bei daugelis kitų. 

(90 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Tobulas pasimatymas“ premjera

Premjeros nepraleido ir vieną pagrindinių vaidmenų juostoje sukūręs aktorius Leonardas Pobedonoscevas. Šis fotografams mielai pozavo kartu su geriausia palyda, savo dukra Ema.

„Tobulas pasimatymas“ – lietuviška romantinė komedija apie pradinių klasių mokytoją Liną (akt. Jurgita Jurkutė), kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas (akt. Leonardas Pobedonosvecas) įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma. 

Dar anksčiau L. Pobedonoscevas pasakojo, su kokiais iššūkiais susidūrė žengdamas į „Tobulo pasimatymo“ aikštelę. „Kai man pasiūlė šitą vaidmenį, buvau jau pasižadėjęs filmuotis Ukrainoje. Filmo prodiuseris Laurynas Šeškus tikino, kad Tomo vaidmenyje mato tik mane ir galiausiai, nežinau, gal kreipėsi į šamanus – projektą Ukrainoje sustabdė ir su malonumu galėjau dirbti čia“, - pasakojo jis.

„Tomo personaže randu nemažai savęs. Tai – lyg mano kelio retrospektyva: buvau ir padykęs, ir, nors tada to nesupratau, pasikėlęs. Beje, labai gražus sutapimas – dvi paras filmavome studijoje. Ten vyko ir viena sudėtingiausių man filmo scenų – milžiniškas monologas. Jo metu Tomas kalba apie savo karjeros pradžią, įvykusią „šioje studijoje“. Sakydamas monologą prisiminiau savo karjeros pradžią – toje pačioje studijoje filmuotą projektą „Myli nemyli“. Taip pat apie aklus pasimatymus – kaip ir šis filmas“, - sutapimus atskleidė L. Pobedonoscevas.

Tie, Leonardas negailėjo pagyrimų ir savo kolegei Jurgitai. „Manau, Linos vaidmuo lyg sukurtas Jurgitai. Nuo jos sklinda gėris, ji – graži, miela. Su Jurgita be galo lengva dirbti. Net kai ji pyksta, atrodo, sudėtinga patikėti – nuo jos sklinda gėris“, – sakė jis.

„Šis filmas yra apie paprastą tiesą – žmogui reikia žmogaus. Nesvarbu, kad ateiname ir išeiname vieni. Kol esame čia – mes vieni kitiems reikalingi“, – teigė Jurgita Jurkutė.

Visos renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
V
Volka
2020-01-04 11:51:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia gražuolė. Siaubas. Mano dukra 1000 kartų gražesnė, bet papulti į Žurnalo viršelį negali, nes ji ne įžymybių vaikas.
Atsakyti
0

L
Lina
2020-01-05 12:03:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuostaba - maniau, kad čia bachūriukas
Atsakyti
0

L
Lina
2020-01-27 00:35:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži mergaitė
Tėtis gražus tikriaiusiai ir mama gražuolė. O super mamytės tegul sprogsta iš pavydo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų