dovilė filmanavičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dovilė filmanavičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dovilė filmanavičiūtė“.

Dovilės Filmanavičiūtės kūrinį, skirtą remti Ukrainai, išpiešė sūnus: prisidėti turime kiekvienas

Pakruojo dvaro ir „Stiprūs Kartu“ organizuojama paramos Ukrainai akcija „Laisvės paukščiai“ šią savaitę skelbia naujus inkilų aukcionus, kuriuose kviečia dalyvauti visus norinčius, o už surinktas lėšas ukrainiečiams bus siunčiami lietuviški dronai. Tarp šios savaitės aukcionų – Dovilės Filmanavičiūtės, Austėjos Landsbergienės, Jurgos Šeduikytės, Liucinos Rimgailės, Miglės Kosinskaitės vardiniai inkilai, taip pat – moksleivių, įvairių organizacijų ir įmonių piešti kūriniai.
2024-03-28

„Kino pavasarį“ jau aplankė 50 000 žiūrovų – ką žmonės rekomenduoja?

Jau beveik savaitę šalies kino teatrus pripildo Vilniaus miesto kino festivalio „Kino pavasaris“ žiūrovai – nusidriekusios eilės prie kasų, pilnos kino salės ir įdomiausi pokalbiai po seansų apie ką tik matytus filmus. Nors laiko iki kovo 27–osios, regis, dar yra, tačiau norimus filmus iki festivalio pabaigos verta susiplanuoti iš anksto – seansai sparčiai pildos, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2024-03-19

Dovilė Filmanavičiūtė šiuos patiekalus įsimylėjo po sūnaus gimimo: „Galėčiau tai valgyti 7 kartus per savaitę, 3 kartus per dieną“

Dovilė Filmanavičiūtė – moteris, kurios gyvenime netrūksta nei ryškiausių spalvų, nei įsimintiniausių skonių. Tokiais ji lepina ir visus tuos, kurie apsilanko jos namų virtuvėje, nes maistas Dovilei – ne tik meilės kalba, bet ir vienas iš didžiausių gyvenimo malonumų.
2023-11-10

Dovilė Filmanavičiūtė – apie atostogas Albanijoje ir maistą: kai kas labai nudžiugino

Šią vasarą rinkodaros specialistė Dovilė Filmanavičiūtė trumpam pabėgimui kartu su geriausiomis draugėmis pasirinko Albaniją. Ši šalis istoriškai ilgus metus buvo uždara kitų valstybių keliautojams, todėl jos lankytini objektai daugeliui dar neatrasti ir nepabodę. „Itaka“ pranešime žiniasklaidai Dovilė pasidalijo penkiais ryškiausiais įspūdžiais, ką kartu su draugėmis atrado Albanijoje.
2023-07-14

Retai interviu dalijanti Viktorija Macijauskienė – apie svarbų sprendimą: moterims davė 1 patarimą

Pokyčių baimė, girdimos aplinkinių nuomonės ar artimųjų suformuotas požiūris dažnai turi įtakos asmeninių norų identifikacijai bei supratimui, kaip ir kur norime save realizuoti. Pašaukimo ir savirealizacijos paieškos ne visiems yra lengvos ir sėkmingos, o atrasti nišą, kurioje galėtume atskleisti savo geriausias savybes ir tobulėti, siekia daugelis.
2023-07-11

Valdas Petreikis: Vilnius – svajonių miestas vasarą, nors ir esantis „truputėlį šone Europos“

Paklausus „Google“, kokie Europos miestai labiausiai vasariški, šis vardija: Roma, Neapolis, Amsterdamas, Berlynas, Paryžius, Barselona, Londonas... ir kiti. Vilniaus šiame sąraše (kol kas) nėra.
2023-05-29

Moteris į išankstinius kino seansus kviečianti Dovilė Filmanavičiūtė: „Rose Namajunas kiekvienu savo sakiniu priverčia ją įsimylėti“

Įdomiausių kino filmų išankstines peržiūras rengianti Dovilė Filmanavičiūtė šįkart kvietimą turi ir Vilniaus, ir Kauno moterims. Vasario 9-ąją sostinės „Forum Cinemas Vingis“ ir Kauno „Romuvoje“ vyks ypatingi dokumentinio filmo „Rose Namajunas: aš esu čempionė“ (Thug Rose: Mixed Martial Artist) seansai „Normalios bobos EINA OUT“.  Visos Lietuvos kino teatrus JAV lietuvio Mariaus A. Markeviciaus filmas pasieks tik vasario 10 d., tad ketvirtadienio vakaras su bičiulėmis taps vienintele prog...
2023-02-02

Dovilė Filmanavičiūtė ragina stabdyti laido riterius: agresyviai nusiteikusių žmonių yra labai daug

Kaip jaučiatės, jei tyčiojasi iš jūsų, o jei iš jūsų vaikų? Ką daryti, jeigu nuo patyčių atsiriboti neišeina, nes su jomis susiduriama leidžiant laiką antruose namuose – virtualiame pasaulyje? Žurnalistė, reklamos specialistė ir dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė ragina stabdyti laido riterius ir nebūti abejingais kitų jausmams.
88 2022-12-05

Garsios Lietuvos moterys nenuleidžia rankų ir kviečia pasirašyti peticiją: „Pasaulio moterys, stokite už Ukrainą!“

Ukrainos moterų palaikymo akcijos, sulaukusios daug dėmesio Lietuvoje ir pasaulyje, sumanytojos kviečia visas moteris pasirašyti peticiją, reikalaujančią sustabdyti Rusijos agresiją Ukrainoje. Aktyvios Lietuvos moterys nori, kad peticija pasiektų Rusijos moterų organizacijas, rašo pranešime spaudai.
2022-03-03

Lietuvos moterys stojo į taikų protestą prieš Putino agresiją Ukrainoje: susirinko tūkstančiai

Vos per vieną dieną  aktyvių Lietuvos moterų kvietimas protestuoti Boriso Nemcovo skvere prie Rusijos ambasados subūrė tūkstančius dalyvių ir iškart įkvėpė prie iniciatyvos jungtis kitus Lietuvos miestus, vos per parą Kauno ir Klaipėdos moterys prisijungė prie protesto taip pat.  Taikūs protestai prasidėjo tylos minute ir Ukrainos himnu už tragiškai žuvusius per Rusijos brutalią invaziją į Ukrainos teritoriją, rašoma pranešime spaudai.
2022-02-27
REKLAMA
REKLAMA

Garsios Lietuvos moterys stos už Ukrainos moteris: šviesa vis tiek nugalės

Aktyvios Lietuvos moterys organizuoja taikią protesto akciją prieš Rusijos agresiją Ukrainoje. Jos tikslas – parodyti Rusijai ir pasauliui, kad žmonės mato ir niekada nepamirš šio brutalaus karo prieš taikius Ukrainos žmones. Pasitelkiant tarptautinę žiniasklaidą, stoti už Ukrainos moteris bus kviečiamos moterys visame pasaulyje.  Akcijos organizatorės ragina susirinkti prie Rusijos ambasados Vilniuje sekmadienį, vasario 27 d. 13 val.
2022-02-26

Skambina pavojaus varpais – pernai tai pareikalavo net 28 gyvybių: nupiešė ir tipinį smurtautojo portretą

Smurto artimoje aplinkoje statistika šokiruoja – vien pernai tai pareikalavo 28 gyvybių, sulaukta beveik 60 tūkst. pranešimų apie smurtautojus. Seimo narė Dovilė Šakalienė sako, kad situacija tiesiog dega ir pabrėžia, kad sprendžiant šią problemą yra svarbi ne tik pagalba jau nukentėjusioms moterims, bet ir smurto prevencija. Šiandien yra minima kovos su smurtu prieš moteris diena.

Elena Puidokaitė-Atlanta prabilo apie sudėtingą nėštumą: gimusias dukras pamatė tik po 2 savaičių

Šiandien, Pasaulinės neišnešiotų naujagimių dienos proga asociacija „Padedu augti“ ir Audioteka.lt dovanoja ilgai brolių ir sesių lauktą T. Dirgėlos audioknygą „Ketvirtadienį: knyga broliams ir sesėms“ bei šia tema kalbina dvi jaunas mamas: ankstukių dvynukių susilaukusią „L’Oficiel“ prodiuserę Eleną Puidokaitę Bruzgulienę bei socialinę aktyvistę, reklamos specialistę ir dainininkę Dovilę Filmanavičiūtę.
2021-11-17

Palaikyti LGBT bendruomenės atvykusi Erica Jennings sukritikavo prezidentą: man nepatinka, ką jis daro

Šeštadienio rytą Simono Daukanto aikštėje Vilniuje rinkosi būrys LGBTQ+ vaikus auginančių mamų bei šią bendruomenę palaikančių žmonių. Tarp susirinkusiųjų buvo ir ne vienas žinomas veidas.  Prie prezidentūros atvyko ir daininkė Erica Jennings, kuri sakė, esanti nusivylusi prezidento Gitano Nausėdos požiūriu į LGBTQ+ bendruomenės teises Lietuvoje.  „Tai, kad šiais laikais, XXI amžiuje vis dar turime apie tai kalbėti, man atrodo visiška nesąmonė.
2021-10-23

Natūralus grožis: Agnė Jagelavičiūtė, Asta Valentaitė ir kitos moterys parodė, kaip atrodo be makiažo

Kai prieš kelis metus fotomeninkas Dainius Ščiuka pristatė išskirtinį savo projektą – portretų ciklą „Natural Women“ – fotografas išsyk sulaukė daug puikių vertinimų. Šiandieniniame pasaulyje, kuriame tiek daug netikrumo, D. Ščiuka ryžosi pateikti savo grožio sampratą, kurioje pagrindiniu smuiku griežia natūralumas. Žinomas fotografas pasidalino žinia, kad jo paroda yra eksponuojama jau paskutinį kartą. Beje, parodai pasirinkta itin netikėta vieta.
2021-10-15

Neseniai vaikelio susilaukusi Liucina Rimgailė pasirodė viešumoje: parodė mažylį

Ketvirtadienį į Vilniuje esantį restoraną „Pink&Yellow“ rinkosi būrys žinomų moterų su vaikais. Čia vyko mažylių numylėtinės Kakės Makės knygos „Kakė Makė. Receptai“ pristatymas.  Renginyje dalyvavo knygos bendraautorės tinklarašininkė Indrė Trusovė ir tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ kūrėja Kristina Pišniukaitė-Šimkienė bei patys personažai – Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas.  Taip pat renginyje pasirodė visas būrys žinomų moterų ir mamų su vaikais.
2021-10-07

Paskelbtas populiariausių nuomonės formuotojų sąrašas: rezultatai nustebino

Naujausiais, 2020 m. „Gemius“ e-komercijos duomenimis, Lietuvos ir užsienio nuomonės formuotojus / influencerius socialiniuose tinkluose seka 37% Lietuvos interneto vartotojų, t.y. 5 % daugiau nei praėjusiais metais. Be to, 7,5% (+0,5%*) visų respondentų teigia, jog tai, vienas svarbiausių informacijos šaltinių prieš perkant prekę ar užsisakant paslaugą internetu.
2021-06-28

Grigaliūnienė: „Tokios technologijos suteikia vilties, kad sergamumas krūties vėžiu gali drastiškai mažėti“

Skirtingo amžiaus, veiklų ir pomėgių moteris šiandien suvienijo profilaktinis patikrinimas dėl krūties vėžio. Renginių organizatorė Agnė Grigaliūnienė, atlikėja ir reklamos ekspertė Dovilė Filmanavičiūtė bei kitos moterys išbandė naują medicininę technologiją, skirtą atpažinti net minimalius uždegiminius pakitimus, dėl kurių vystosi daugelis lėtinių ligų, rašoma pranešime spaudai. „Spalis visame pasaulyje minimas kaip kovos su krūties vėžiu mėnuo.
2020-10-22

Filmanavičiūtei – nauji iššūkiai: skraidau kaip ant debesų!

Puikiai visiems iš televizijos bei telefonų ekranų pažįstama Dovilė Filmanavičiūtė yra tikras energijos užtaisas: gali kilti klausimas, ir kaip ji viską spėja? Nuo dabar šis užtaisas sprogs ir virtuvėje – Dovilė priėmė iššūkį vesti kulinarinę laidą „Skonio iššūkis“.  „Su didžiuliu malonumu priėmiau iššūkį vesti „Skonio iššūkį“. Jis savyje sujungė net keletą man labai mielų dalykų, turbūt todėl po pirmųjų laidų filmavimų skraidau kaip ant debesų! – džiūgauja Dovilė.
2020-04-24

Nauja pramoga vilniečiams karantino metu: tokia pirmoji šalyje

Pirmasis šalyje drive-in kino teatras balandžio 17 vakarą pakvietė į atidarymą Vilniuje. Saugiai mėgautis geru kinu iš didžiojo ekrano filmų mylėtojai iki pat vasaros pabaigos galės „Litexpo“ parodų ir kongresų centro aikštelėje įkurtame „ŽMONĖS Cinema drive-in“ kino teatre. „Džiaugiamės, kad drive-in kinas susilaukė tokio didelio atgarsio visuomenėje. Dėkojame valdžios atstovams, kurie leido šiam kinui startuoti, įvertinę, kad tai yra saugi pramoga.
2020-04-18

Garsenybės žengė improvizuotu „Kino pavasario“ raudonuoju kilimu: pamatykite rezultatą

Vakar įvyko festivalio „Kino pavasaris“ apdovanojimai, kurių metu paskelbti šių metų festivalio geriausieji. Žiūrovai, tarp kurių ir žinomi kultūros bei pramogų pasaulio atstovai, festivalio apdovanojimus kiekvienas šventė savo namuose, rašoma pranešime spaudai. Festivalio fotografams gimė originali idėja, kaip įamžinti žiūrovus raudonojo kilimo fotosesijoje nuotoliniu būdu.

Filmanavičiūtė pasidalijo ypatingo šokoladinio pyrago receptu: kai kas jame taps tikru siurprizu

Velykos – tai metas sustoti, pasigrožėti atgyjančia gamta, bet ir prisiminti gardžiausias šios šventės tradicijas. Neabejotinai, vieni svarbiausių šios šventės atributų, tai įvairiausi pyragai, tortai, šakočiai ir skruzdėlynai bei kiti saldumynai, priverčiantys drebėti net ir tvirčiausių stalų kojas, rašoma pranešime spaudai.
2020-04-03

Netradicinis „Kino pavasario“ atidarymas parodė kitą garsenybių pusę: šventė iš namų

Jubiliejinis festivalis „Kino pavasaris“ atidarytas! Žiūrovų namuose jis vyks kovo 19–balandžio 2 dienomis. Šį kartą atidarymo ceremonija buvo kitokia, bet vis tiek išlaikė bendruomeniškumo dvasią, rašoma pranešime spaudai.
2020-03-20

Filmanavičiūtė atskleidė, ko tapusi mama, ji pasiilgsta labiausiai

Dainininkė Miss Sheep, reklamos kūrybos specialistė, aktyvi socialinių projektų iniciatorė Dovilė Filmanavičiūtė savo kūryboje ir visuomeninėje laikysenoje nestokoja humoro ir ironijos, rašoma pranešime spaudai. Pakalbinta apie namus ir virtuvę garsi moteris atskleidžia, kad mėgsta egzotiškų šalių maistą, tačiau augindama sūnų ir kviesdama draugus vakarienės neapsieina ir be tradicinių kokybiškų produktų. Gyvenime derinate motinystę, kiną ir reklamą.
2020-01-31

Papinigio širdis – užimta: pristatė naują mylimąją

Šį ketvirtadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyko jau tradicija tampantys „Žmonės“ apdovanojimai. Į juos atvyko būrys žinomų šalies veidų, kurie pademonstravo madingiausius stiliaus derinius. Tiesa, čia pasirodė ir aktorius Mindaugas Papinigis, kuris pristatė naują širdies draugę. Į apdovanojimus aktorių atlydėjo žavi šviesiaplaukė, kuri, pasirodo, yra jo mergina. „Jos vardas Vilija.
2020-01-24

Ant raudonojo kilimo suspindo Stasiulevičiūtė: pademonstravo išvaizdos pokyčius

Šį ketvirtadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyko jau tradicija tampantys „Žmonės“ apdovanojimai. Renginio metu pagerbti ir apdovanojami žmonės, kurie savo darbais ir pasiekimais turtino, švietė ar netgi keitė visuomenę. Šiuose apdovanojimuose pasirodė ir Ieva Stasiulevičiūtė, kuri pademonstravo išvaizdos pokyčius. Kaip visuomet, renginio nepraleido ir daugybė žinomų Lietuvos pramogų, verslo, kultūros bei sporto atstovų.
2020-01-24

Po „Žmonių“ apdovanojimų garsenybės šėlo vakarėlyje: Zvonkų meilės pavydėtų daugelis

Šį ketvirtadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyko jau tradicija tampantys „Žmonės“ apdovanojimai, o iš karto po jų žinomi Lietuvos žmonės rinkosi pratęsti linksmybių teatro vestibiulyje. Į šiuos apdovanojimus vyko gausybę žinomų žmonių, kurie pademonstravo nepriekaištingą stiliaus pojūtį. Kaip visuomet, renginio nepraleido ir daugybė žinomų Lietuvos pramogų, verslo, kultūros bei sporto atstovų.
2020-01-24

Kavaliauskaitė ant raudonojo kilimo nustebino – parodė šukuosenos pokyčius

Šį ketvirtadienio vakarą nacionaliniame operos ir baleto teatre sostinėje įvyko jau tradicija tampantys „Žmonės“ apdovanojimai, kurių metu pagerbiamos labiausiai mūsų šaliai nusipelniusios garsenybės. Tiesa, ne ką mažiau svarbi renginio dalis ir raudonasis kilimas. Juo kasmet žengia daugybė pasipuošusių garsenybių, šie metai – ne išimtis. O štai kai kurios jų ant raudonojo kilimo pristato ir savo pokyčius.
2020-01-23

Ant raudonojo „Žmonės“ kilimo – ryškiausios Lietuvos žvaigždės: suspindo prabanga

Šį ketvirtadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyko jau tradicija tampantys „Žmonės“ apdovanojimai. Renginio metu pagerbti ir apdovanojami žmonės, kurie savo darbais ir pasiekimais turtino, švietė ar netgi keitė visuomenę. Kaip visuomet, renginio nepraleido ir daugybė žinomų Lietuvos pramogų, verslo, kultūros bei sporto atstovų.
2020-01-23

Garsios mamos suspindo ant raudono kilimo: traukė žvilgsnius

Tik mamos geriausiai žino, kokios sauskelnės švelniausios, vaikiška knyga įdomiausia ar vežimėlis rieda greičiausiai. Todėl tinklaraštis „Babyblog.lt” su jo įkūrėja Sotera Šveikauskaite sukvietė tūkstančius mamų pareikšti savo nepriklausomą nuomonę ir išrinkti - kokios prekės vaikams ir mamoms pačios geriausios.
2020-01-22

Puzaraitė-Žvagulienė apie atžalų auginimą: nesinori eksperimentuoti su savo vaiku

Belaukiant šeimos pagausėjimo daugeliui tėvų kyla rimtas galvosūkis – kaip išrinkti tai, kas geriausia, patogiausia ir praktiškiausia savo vaikui. Šias problemas mena ir žinomos mamos, kurios dalinasi savo patirtimi, kaip sekėsi viską išrinkti, rašoma pranešime spaudai. Apie kylančias šias problemas kalbėjo ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė.
2020-01-18

Seniai viešumoje matyta Anžela – apie motinystę: atskleidė, ko kartais trūksta

Tiek vaikelio besilaukianti, tiek jau jį auginanti mama, rinkdamasi vežimėlį, vaikų kosmetikos priemonę ar net knygą, dažniausiai įsigyja tai, ką patarė draugės. Juk mamos žino geriausiai, rašoma pranešime spaudai! Todėl antrą kartą apžvalgų tinklaraštis „Babyblog.lt“ skelbia apdovanojimus, kurių metu o išrinks geriausius iš geriausių, kurie padeda auginti vaikus, o renginio nepraleis ir daugybė žinomų veidų.
2020-01-10

Pobedonoscevas parodė gražuolę dukterį: abu mielai pozavo fotografams

Šį ketvirtadienio vakarą žinomi Lietuvos žmonės nusprendė praleisti su kinu – kviestinė publika rinkosi į naujos romantinės komedijos „Tobulas pasimatymas“ premjerą. Renginyje lankėsi Jurgita Jurkutė ir Rytis Širvaitis, Dovilė Filmanavičiūtė, Neringa Zeleniūtė ir Martynas Tyla, Beata Nicholson, Edmundas Jakilaitis su šeima, Liucina Rimgailė ir Tadas Rimgaila, Inga Žuolytė, Erika ir Merūnas Vitulskiai bei daugelis kitų.
2020-01-02

Filmanavičiūtė prisiminė vaikystę: bijodavau eiti į kūno kultūros pamoką

Lietuvos mokyklose startavus naujai priemonei prieš patyčias – elektroninei platformai „Patyčių dėžutė“, dainininkė ir reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep pastebėjo, kad toks įrankis būtų labai pravertęs ir tuo metu, kai ji buvo mokinė. Moteris taip pat atkreipia dėmesį, kad psichologinio smurto požymių šiandien pastebi tiek viešose vietose, tiek socialiniuose tinkluose.
2019-12-13

Jų gedi visa Lietuva: praradimai, po kurių vis dar sunku atsigauti

Vėlinių dieną visi skubame aplankyti ir pagerbti mirusiųjų. Laikas bėga, tačiau išėję iš šio pasaulio visuomet yra mūsų širdyse. Šie metai iš pramogų pasaulio atėmė talentingus ir kūrybiškus žmones, kurių gedi visa Lietuva. Netikėta mirtis Gegužės 10-osios vakarą netikėtai miręs televizijos laidos „Dviračio šou“ vedėjas, ekonomikos mokslų daktaras. Vytautas Šerėnas paliko nemažai neatsakytų klausimų.
2019-11-01

Filmanavičiūtė juostą „Auksinė pirštinė“ vadina šlykščiausiu filmu: negalėjo atitraukti akių

Po premjeros Berlyno kino festivalyje kritikai ir žiūrovai arba trypčiojo iš pasipiktinimo, arba aikčiojo iš susižavėjimo, o vokiečiai visiems įrodinėjo, kad taip niekada nebūna. Tokių reakcijų sulaukė režisieriaus Fatih Akino tikra istorija paremtas filmas apie serijinį žudiką „Auksinė pirštinė“ („Der goldene Handschuh“, 2019), rašoma pranešime spaudai.
2019-10-16

Filmanavičiūtė atvirai apie motinystę: konsultavosi ir su žindymo specialiste

Keturių mėnesių sūnų auginanti viešųjų ryšių specialistė Dovilė Filmanavičiūtė kartu su dula Loreta Misiura ir akušere Ieva Girdvainiene „Baby City“ parduotuvėje dalijosi patirtimi bei patarimais – kaip ruošti kūdikio kraitelį. Susitikime dalyvavo daugiau nei pusantro šimto tėvų, kurių daugeliui, tai pirmasis vaikelis, tad darbas surinkti viską, ką jam reikia, atrodo beprotiškai sunkus, rašoma pranešime spaudai.
2019-10-04

Filmanavičiūtė pašiepė opią bėdą: pati buvau ne kitokia

Panašu, kad dainininkė bei televizijos projektų dalyvė Dovilė Filmanavičiūtė žodžio kišenėje neieško. Vis dažniau socialiniuose tinkluose moteris dalijasi įžvalgomis bei aprašo savo patirtis ir išgyvenimus. Šį kartą „Facebook“ asmeninėje paskyroje D.Filmanavičiūtė pasidalijo savo pamąstymais apie naršymą socialiniuose tinkluose.
2019-09-19

Neseniai mama tapusi Filmanavičiūtė mini ypatingą dieną: niekada nesijaučiau tokia laiminga

Dainininkė bei televizijos projektų dalyvė Dovilė Filmanavičiūtė gegužės mėnesio pabaigoje sulaukė vaikelio, savo motinystės patirtis ir išgyvenimus moteris mėgsta atvirai aprašyti socialiniuose tinkluose. Rugsėjo 12-ąją moteris mini savo 33-ąjį gimtadienį, feisbuko paskyroje Dovilė pasidalijo nuotrauka ir dėkojo už didžiausią gyvenimo dovaną. „Šįryt nubudom anksti. „Pasveikink mamą su gimtadieniu. Būtų gerai, kad pakakotum“, – pasakė Au sūnui. Kai po mankštos jis nulūžo, ramiai nuėjau į dušą.
2019-09-12

Filmanavičiūtė parodė, kaip atrodė 12-oje klasėje: visas dėmesys – šukuosenai

Liepos mėnesis Lietuvoje ypatingas abiturientams – daugybė jų baigia mokyklą, o gražiausiomis akimirkomis iš išleistuvių pasidalija ir socialiniuose tinkluose. Tai prisiminti save 12-oje klasėje paskatino ir įžymybes. Neseniai vaikelio susilaukusi dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė savo „Facebook“ paskyros sekėjams parodė, kaip mokyklą baigė pati. Socialinuose tinkluose paviešintoje Dovilės nuotraukoje, ši pozuoja su žavia, taškuota suknele, perrišta kaspinu. „Prie šv.
2019-07-17

Neseniai mama tapusi Filmanavičiūtė pasidalijo motinystės vargais: aš išprotėjau

Dainininkė bei televizijos projektų dalyvė Dovilė Filmanavičiūtė gegužės mėnesio pabaigoje sulaukė vaikelio, savo motinystės patirtis ir išgyvenimus moteris atvirai aprašo socialiniuose tinkluose. Neseniai motinystės džiaugsmus Dovilė šmaikščiai aprašė socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje. Šmaikščiu stiliumi, nevengdama pasakojimą paaštrinančių keiksmų, žinoma moteris atskleidė, kaip per mėnesį patyrė krūvą nuotykių.
2019-06-26

Neseniai mama tapusi Filmanavičiūtė atskleidė sūnaus vardą: papasakojo šmaikščią istoriją

Dainininkė bei televizijos projektų dalyvė Dovilė Filmanavičiūtė gegužės mėnesio pabaigoje sulaukė vaikelio, o visai neseniai, papasakojusi neįtikėtiną istoriją, žinoma moteris atskleidė ir pirmagimio vardą. Visa tai Dovilė paviešino socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje. Šmaikščiu stiliumi bei nevengdama pasakojimą paaštrinančių keiksmų, žinoma moteris atskleidė, kaip vieną dieną kupina geriausių tikslų išėjo į miestą, vaikelį palikusi mylimajam, o pati patyrė krūvą nuotykių.
2019-06-05

Filmanavičiūtė tapo mama: susilaukė pirmagimio

Šiuo metu dainininkė ir televizijos projektų dalyvė Dovilė Filmanavičiūtė išgyvena patį gražiausią etapą savo gyvenime. Moteris tapo mama. Moteris vasario mėnesį savo „Facebook“ paskyroje pranešė džiugią žinią, kad laukiasi pirmagimio. Dabar ji ten pat patvirtino, kad jai gimė sūnelis. „Šįryt, 7.45, be didesnių ginčų, mudu su Au aplankė mūsų sūnus. Sveikas atvykęs, kiškuti. Abu su tėčiu pažadam tau nuostabią kelionę šiuo dideliu pasauliu. Tik tu būk laimingas“, – rašė ji.
2019-05-23

Gegužę gimdysianti Filmanavičiūtė pasirodė viešumoje: suspindo moteriškumu

Trečiadienio vakarą sostinėje įvyko 24-oji „Kino pavasario“ atidarymo ceremonija. Į Vilniuje įsikūrusį kino teatrą susirinko daugybė gero kino mylėtojų. Tarp jų – ir būrys garsenybių. „Kino pavasario“ ceremonijos nepraleido Simona Burbaitė, Kristina Rimienė, Vytautas Juozapaitis, Larisa Kalpokaitė, Alkas Paltarokas, Simona Nainė, Lukas Gricius, Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė, Saugirdas Vaitulionis, Erica Jennings, Vidas Bareikis, Jurga Šeduikytė bei daugelis kitų.
2019-03-21

Išskirtinio filmo premjeroje – ir gerai pažįstami veidai

Šiandien sostinėje įvyko įspūdinga premjera. Lietuvos ir Lenkijos bendra komanda pristatė filmą „Žalgirio mūšis“. Renginio nepraleido ir daugybė žinomų žmonių. Tarp jų – ir filmo režisierius Pawel Pitera, Vytauto vaidmenį atlikęs majoras Donatas Mazurkevičius, filmą lietuviškai įgarsinęs aktorius Saulius Siparis ir kiti.
2019-02-28

Filmanavičiūtė pasidalijo puikiomis žiniomis: laukiasi pirmagimio

Dainininkė bei televizijos projektų dalyvė Dovilė Filmanavičiūtė šį trečiadienio rytą socialiniuose tinkluose pasidalijo puikiomis žiniomis. Moteris atskleidė, kad laukiasi pirmagimio. „Facebook“ asmeninėje paskyroje D. Filmanavičiūtė pasidalijo savo pamąstymais apie vaikelio laukimą. „Man atrodo puikus rytas pabaigti tą mėnesį trunkantį žiniasklaidos priemonių draskymąsi kas pirmesnis ir tą „girdėjome gandų“ bei „paukštukas pačiulbėjo“ festivalį. Taip, aš laukiuosi kūdikio.
2019-02-13

Prieš 10 metų ir dabar: Lietuvos garsenybių neįmanoma atpažinti

Socialinius tinklus visai neseniai sudrebino naujas iššūkis: vienintelis reikalavimas – padaryti nuotraukų koliažą, kuriame jūs prieš dešimt metų ir dabar. Šiam iššūkiui pasiryžo ne tik gausybė užsienio žvaigždžių, bet taip pat ir Lietuvos garsenybės. Savo praeities kadrais pasidalijo už Atlanto gyvenanti Simona Milinytė, Beata Nicholson, šokėja Eglė Straleckaitė, aktorius Dominykas Vaitiekūnas, Dovilė Filmanavičiūtė bei daugelis kitų.
2019-01-18

Apie vėžį prabilusiam Stano – žinomų žmonių palaikymas: skyrė jautriausius žodžius

Penktadienį pramogų pasaulyje pasirodė liūdna žinia – dainininkas Stanislavas Staviskis-Stano pripažino sergantis vėžiu. Apie tai vyras prabilo socialiniame tinke „Facebook“. Pasirodo, kad sunki kova su pavojinga liga prasidėjo dar šių metų pavasarį, tačiau apie tai viešai kalbėti Stano ryžosi tik dabar. Jo jautrios mintys įkvėpė daugybę žmonių. Tarp jų – ir daugybę Lietuvos įžymybių, kurios skyrė danininkui jautriausius žodžius. „Labai liūdnas ir gražus tekstas.
2018-11-18

Filmanavičiūtė – apie tvarką namuose: mane šie darbai veda iš kantrybės

Rinkodaros specialistė, muzikantė, įvairių projektų dalyvė ir iniciatorė Dovilė Filmanavičiūtė pranešime spaudai atvirai sako: „Nenorėtumėte pamatyti, kaip atrodo namai po mano kulinarinių žygių.“ O kažkam visa tai dar reikia ir sutvarkyti... Kaip įžymybės namuose dalijamasi buities darbais, kad jie visi neužgriūtų ant moters pečių? Nepasiduokite, merginos! Šiemet Tarptautinė socialinių apklausų programa (angl.
2018-10-15

Baumilos krikšto dukra neslepia – jo dainų nedainuotų

Šeštadienį 21 val. žiūrovus ir vėl džiugins nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai - viena širdis“. Jo scenoje, kaip jau tapo įprasta – ne tik šeimyniniai duetai, siekiantys iškovoti pergalę, bet ir gausybė staigmenų. Į sceną pirmą kartą drauge lipo ir ypatingas trio: Dainė Baumilė su dukrele Smilte bei populiaria muzikinių projektų dalyve seserimi Rūta Žibaityte. Rūta, kartu su dainininku Vaidotu Baumila, yra mažosios Smiltės krikštatėviai.
2018-10-09
Į viršų