• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rgpjūčio 16 d., šeštadienį, Palangos koncertų salėje vyko gerbėjų ilgai lauktas komiko Maksimo Galkino pasirodymas. Susirinkusius jis stebino ne tik taikliais pokštais, bet ir lietuvių kalbos žiniomis, o vėliau pasidalijo akimirka iš pasirodymo ir socialiniuose tinkluose.

7

Rgpjūčio 16 d., šeštadienį, Palangos koncertų salėje vyko gerbėjų ilgai lauktas komiko Maksimo Galkino pasirodymas. Susirinkusius jis stebino ne tik taikliais pokštais, bet ir lietuvių kalbos žiniomis, o vėliau pasidalijo akimirka iš pasirodymo ir socialiniuose tinkluose.

REKLAMA

M. Galkino socialinio tinklo Instagram paskyroje jis įkėlė vaizdo įrašą iš pasirodymo. Jame jis dainuoja legendinę Stasio Povilaičio dainą „Švieski man vėl“.

Įraše taip pat matyti įsismaginusi sausakimša Palangos koncertų salės publika: žmonės linguoja, ploja atsistoję, o pasibaigus dainai susukumba nunešti komikui gėlių.

REKLAMA
REKLAMA

View this post on Instagram

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru)

REKLAMA

Po pasidalinta akimirka iš pasirodymo, M. Galkinas siuntė žinutę Lietuvai. Jis rašė: „Mano vasaros turas baigėsi koncertu mano mėgstamiausioje vietoje Palangoje! Ačiū tau, Lietuva! Myliu jus!“

Dėl nelaimės pasirodymo neatšaukė

Nepaisant to, koks gyvybingas jis buvo pasirodymo metu, dar visai neseniai komikui buvo įvykusi nelaimė: jį partrenkė automobilis. Po įvykio jis pranešė:

REKLAMA
REKLAMA

„Mano brangūs žiūrovai, pasirodė naujienos, kad mane partrenkė automobilis. Įrašau tai, nes daugelis nesupranta, kada tai įvyko. Važiavau dviračiu pagal visas taisykles — specialiai geltonajai spaudai sakau: pagal visas taisykles, 0 promilių kraujyje, važiavau pagrindiniu keliu.

Deja, vairuotojas, kuris važiavo šalutiniu keliu, išvažiavo į pagrindinį kelią nesustojęs, ir aš į jį atsitrenkiau. Štai gipsas“, – kalbėjo M. Galkinas.

 

 

REKLAMA
O jei be baimės, atvirai apie koncertą! Galima?! Ne, nebuvom, bet kad jis talentingas, to juk neatimsi. Ir dainuoja, ir juokina, ir užburia salę. Kad lietuviškai sudainavo - liuks! Gyvena, galimai įvairaus plauko (net su atstovybėm!) žmonių po keletą metų ir nei A nei B lietuviška kalba. SĖKMĖS jiems su Alla ir vaikais.
O tu norėtum, bet neturi nei gabumų, nei darbo įgūdžių kažką išmokti. Tai nesimokysi nei korėjietiškai, nei į sceną kada eisi.
Toks ir skirtumas, jis daug dirba ir gali rinktis, kur jam koncertuoti. Nori ir pasiunčia ruskyną ant trijų raidžių, ir vis tiek jam viskas gerai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų