Po E. Dragūno grasinimo S. Burbaitei – griežtas „Power Hit Radio“ sprendimas Papildyta komentaru

Praėjusią dieną socialinėje erdvėje užvirė konfliktas tarp gerai žinomo skandalingojo muzikos atlikėjo Egidijaus Dragūno ir modelio, tinklaraštininkės Simonos Burbaitės.

41

Socialiniame tinkle „Instagram“ S. Burbaitė Velykų vakarą pasidalijo vaizdo įrašu iš kovos menų treniruotės, tačiau sulaukė necenzūrinių E. Dragūno žodžių.

Bokso kriaušę daužanti mergina užkliuvo E. Dragūnui, kuris jai viešai pagrasino: „Baisu, kai bobos virsta vyrais! Boksininkė. Kai pis*iau vieną, užmigtum amžiams“, - tądien rašė skandalingasis E. Dragūnas.

Po šio įvykio internete užvirė diskusijos, smerkiančios tokį E. Dragūno poelgį. Šįryt savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje radijo stoties „Power Hit Radio“ programų direktorius Saulius Baniulis pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame demonstratyviai iš radijo stoties grojaraščio ištrina visas SEL dainas.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Simona Burbaitė sulaukė įžeidžiančio E. Dragūno komentaro

„Patys kalbame apie gyvenimą be patyčių, skatiname nesityčioti, bendradarbiaujame su „Jaunimo linija“, kampanija „Be patyčių“, tad toks E. Dragūno elgesys negali būti toleruojamas, jis – nepateisinamas. Nors daugelis suvokia tai kaip humorą, tai yra patyčios. Radijo stotys, leisdamos jo muziką, išreiškia palaikymą, dėl to nusprendėme atsisakyti jo dainų“, - tv3.lt pasakojo S. Baniulis.

Radijo stoties „Power Hit Radio“ programų direktorius taip pat tikino, jog kalbos apie kiekvieną skandalingą E. Dragūno poelgį jam neša tik naudą: „Kalbėjimas apie visa tai yra reklama, dėl to reikia ne tik kalbėti, bet ir pagaliau imtis veiksmų“, - sakė jis, skatindamas ir kitas radijo stotis pasielgti lygiai taip pat – ištrinti ir nebegroti SEL muzikos.

 

S. Baniulis taip pat pridūrė, jog visuomenėje išpūstas burbulas, kad E. Dragūnas kuria išskirtinę muziką, turi subliukšti: „Tą muziką kuria ne jis – gerbkite ir mylėkite prodiuserius, kurie dirba prie šito projekto. Jis yra tik marionetė ant scenos“, - pasakojo radijo stoties programų direktorius.

Primename, kad vakar Agnės Kuzmickaitės naujausios drabužių kolekcijos pristatyme dalyvavusi S. Burbaitė tikino, kad E. Dragūnas jos neatsiprašė ir į po jo komentaro kilusį šurmulį taip pat nesureagavo. Nepaisant to, modelis tiki, kad už savo žodžius reikia atsakyti.

REKLAMA

„Aš tikiuosi, kad neteks panaudoti savo išmoktų Muay Thai manevrų prieš jį“, - nusijuokė mergina, tačiau greitai surimtėjo.

„Už savo žodžius reikia atsakyti. Nesvarbu, kiek tu esi pasiekęs ar koks tavo socialinis statusas. Tu negali sau leisti kalbėti bet ką, turi jausti už tai atsakomybę. Gaila, kad tokiu būdu žmonės išlieja savo agresiją. Aš savo blogą nuotaiką išlieju ant bokso kriaušės. Tai tikrai manęs neįskaudino, esu užsiauginusi storą odą, tačiau į tai reaguoti reikia, nes jei į tai žiūrėsime pro pirštus – šiandien esu aš, rytoj bus kažkas kitas“, - tv3.lt situaciją komentavo S. Burbaitė.  


Rašyti komentarą...
L
Lili
2018-04-06 11:42:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagarba gerb. Baniuliui!
Atsakyti
-1

I
Inga
2018-04-06 11:47:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisinga sprendimas.
Atsakyti
-2

U
Urtė
2018-04-06 15:47:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai teisingas powerhit radio direktoriaus sprendimas. Malonu , kad buvo sureaguota į pribloškiantį ir nepateisinamą dainininko elgesį. Turėtų šios radio pavyzdžiu pasekti ir kitos save ir savo klausytojus gerbiančios radio stotys .
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų