• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjus daugiau nei aštuoniems mėnesiams po Matthew Perry mirties, kai jam buvo 54-eri, paaiškėjo daugiau detalių apie mylimo „Draugų aktoriaus finansus.

13

Praėjus daugiau nei aštuoniems mėnesiams po Matthew Perry mirties, kai jam buvo 54-eri, paaiškėjo daugiau detalių apie mylimo „Draugų aktoriaus finansus.

REKLAMA

Lisa Ferguson, viena iš M. Perry turto patikėtinių, pateikė inventorizacijos ir vertinimo dokumentą, kurį liepos 2 d. gavo people.com ir kuriame nurodoma, kad aktorius mirties dieną savo asmeninėje banko sąskaitoje turėjo 1 596 914,47 dolerių.

Tačiau Perry, kuris vaidino viename sėkmingiausių visų laikų televizijos serialų „Draugai“, tikriausiai turėjo daug turto, kuris nebuvo įtrauktas į šį dokumentą.

Prieš keturis mėnesius PEOPLE patvirtino, kad aktoriaus testamente nurodyta, jog didžioji dalis mirusio aktoriaus turto buvo perduota į patikos fondą, rašo mirror.co.uk.

Dokumente, kurį Perry sukūrė 2009 m., pažymėta, kad jis norėjo palikti savo daiktus „Alvy Singer Living Trust“, kuris, regis, pavadintas Woody Alleno filmo „Annie Hall“ personažo vardu. Patikos fonde esantis turtas nebuvo atskleistas.

REKLAMA
REKLAMA

Jo tėvas Johnas Perry ir motina Suzanne Morrison buvo paskirti patikos gavėjais. Pusės sesers Caitlin Morrison ir Rachel Dunn taip pat buvo nurodytos kaip naudos gavėjos.

REKLAMA

J. Perry testamente taip pat nurodė, kad visi jo vaikai neturės teisės naudotis jo turtu. (Aktorius niekada neturėjo vaikų.)

Tuo metu pateiktoje paraiškoje taip pat buvo nurodyta, kad mirus Perry turėjo daugiau kaip 1 mln. dolerių asmeninio turto, kuris yra priedas prie to, ką jo testamento vykdytojai - Fergusonas ir Robin Ruzan - jau įtraukė į gyvybės patikos fondą.

JAV aktorius Matthew Perry, geriausiai žinomas už Chandlerio Bingo vaidmenį populiarioje 90-ųjų televizijos komedijoje „Draugai“ (angl. „Friends“), mirė dar praeitų metų spalį, būdamas 54 metų amžiaus.

REKLAMA
REKLAMA

Aktorius buvo rastas negyvas savo namuose Los Andžele, JAV žiniasklaidai pranešė teisėsaugos šaltiniai, skelbia BBC.

Filmas „Draugai“, kuris sekė šešių jaunų draugų, gyvenančių Niujorke, likimus, buvo rodomas nuo 1994 iki 2004 m. Paskutinę jos seriją JAV žiūrėjo 52,5 mln., todėl tai buvo žiūrimiausia 2000-ųjų TV serija.

„LA Times“ ir TMZ, kurie pirmą kartą pranešė, kad Perry mirė, teigė, kad aktorius buvo rastas nereaguojantis savo namuose esančioje sūkurinėje vonioje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Los Andželo ugniagesių departamento atstovas BBC sakė, kad pirmieji gelbėtojai nuvyko į adresą Ramiojo vandenyno Palisadeso rajone dėl nežinomo tipo „vandens avarijos“, tačiau Perry neįvardijo.

„Warner Bros TV“, kuri sukūrė serialą „Draugai“, paskelbė, kad „mes sugniuždyti mūsų brangaus draugo Matthew Perry mirties“.

„Matthew buvo nepaprastai gabus aktorius ir neišdildoma „Warner Bros. Television Group“ šeimos dalis“, – rašoma pranešime.

REKLAMA

„Jo komiko genijaus įtaka buvo juntama visame pasaulyje, o jo palikimas išliks daugelio širdyse. Ši diena skaudina, ir mes siunčiame savo meilę jo šeimai, artimiesiems ir visiems jo atsidavusiesiems gerbėjams“, – priduriama.

Augo Kanadoje, kur mokėsi su Justinu Trudeau

Gimęs 1969 m. Masačusetse, Perry užaugo Otavoje, Kanadoje, kur lankė pradinę mokyklą kartu su Justinu Trudeau, kuris vėliau tapo Kanados ministru pirmininku.

Perry persikėlė į Los Andželą būdamas paauglys. Jis vaidino Chazzą Russellą filme „Boys Will Be Boys“, taip pat atliko vaidmenis laidose, įskaitant „Growing Pains“.

REKLAMA

Tačiau jis tapo tarptautine žvaigžde seriale „Friends“, kuris sekė šešių niujorkiečių, einančių į pasimatymus, karjerą ir draugystę, gyvenimus.

Komedija, kurioje kartu vaidina Jennifer Aniston, Courteney Cox, Davidas Schwimmeris, Mattas LeBlancas ir Lisa Kudrow, tapo vienu sėkmingiausių visų laikų šou.

Perry buvo pasirinktas kaip herojus Chandleris Bingas, išgarsėjęs savo sarkazmu. Šis vaidmuo jam pelnė Primetime Emmy nominaciją 2002 m.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kovojo su priklausomybe

Perry daugelį metų kovojo su priklausomybe nuo skausmą malšinančių vaistų ir alkoholio ir ne kartą lankėsi reabilitacijos klinikose.

2016 m. jis sakė BBC Radio 2, kad negali prisiminti trejų metų serialo „Draugai“ filmavimo dėl gėrimo ir narkotikų. Praėjusiais metais interviu jis kalbėjo apie tai, kad nežiūrėjo laidos.

„Nežiūrėjau serialo, nes galėjau vardinti: „gėrimas, opiatai, gėrimas, kokainas“, – sakė jis. – Galėčiau atskirti kiekvieną sezoną, pagal tai, kaip atrodau. Štai kodėl nenoriu jo žiūrėti, nes tai matau. Tačiau manau, kad pradėsiu jį žiūrėti, nes buvo neįtikėtinas dalykas stebėti, kaip tai paliečia skirtingų kartų širdis.“

REKLAMA

Perry taip pat pasirodė keliuose filmuose, įskaitant „Fools Rush In“, „Almost Heroes“ ir „The Whole Nine Yards“.

„Draugai“ Janice vaidinusi Maggie Wheeler buvo pirmoji iš Perry bendražygių, viešai pagerbusių aktorių. Ponia Wheeler sakė, kad džiaugsmas, kurį Perry suteikė „tiek daugeliui“ per savo „per trumpą gyvenimą“, išliks.

„Jaučiuosi labai palaiminta kiekvienos kūrybinės akimirkos, kuria pasidalinome“, – „Instagram“ rašė ji.

Aktorė Selma Blair sakė, kad Perry buvo jos „seniausias draugas vaikinas“ ir pridūrė: „Visi mes mylėjome Matthew Perry, o aš ypač. Kiekvieną dieną. Mylėjau jį besąlygiškai. O jis mane. Ir aš sugniuždyta. Sudaužyta širdis. Saldžių sapnų Matty. Saldžių sapnų.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų