matthew perry

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „matthew perry“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „matthew perry“.

Paviešinta, kiek turto turėjo Matthew Perry: atskleidė, kam jis atiteko

Praėjus daugiau nei aštuoniems mėnesiams po Matthew Perry mirties, kai jam buvo 54-eri, paaiškėjo daugiau detalių apie mylimo „Draugų“ aktoriaus finansus. Lisa Ferguson, viena iš M. Perry turto patikėtinių, pateikė inventorizacijos ir vertinimo dokumentą, kurį liepos 2 d. gavo people.com ir kuriame nurodoma, kad aktorius mirties dieną savo asmeninėje banko sąskaitoje turėjo 1 596 914,47 dolerių.
2024-07-03

Jennifer Aniston laidos metu nesuvaldė emocijų: apsipylė ašaromis

Paklausta apie serialo „Draugai“ palikimą praėjus trims dešimtmečiams po pirmosios seriijos, aktorė Jennifer Aniston apsipylė ašaromis. JAV aktorė, pasaulinę šlovę pelniusi suvaidinusi Rachel Green televizijos komedijoje, nesuvaldė emocijų naujausiame „Variety“ laidos „Actors On Actors YouTube“ epizode su „Abbott Elementary“ žvaigžde Kvinta Brunson. „O, Dieve, neverskite manęs verkti“, - pasakė ji po to, kai asmuo iš publikos pasiūlė Brunson paklausti Aniston apie serialą.
2024-06-15

Matthew Perry buvusioji prakalbo apie aktoriaus dovaną: įteikė prieš mirtį

Praėjusių metų rudenį daugybę gerbėjų visame pasaulyje šokiravo žinia apie serialo „Draugai“ žvaigždės Matthew Perry mirtį. Buvusioji vyro mergina, serialo „Gilmoro merginos“ žvaigždė Lauren Graham neseniai prabilo apie dovaną, kurią velionis jai įteikė prieš mirtį.  L. Graham ir M. Perry susitikinėjo 2000-ųjų pradžioje, o paskutiniais aktoriaus gyvenimo metais jie vėl buvo suartėję ir palaikė šiltą ryšį.
2024-04-27

Paaiškėjo, kam Matthew Perry testamentu paliko beveik milijoną eurų

Matthew Perry prieš penkis mėnesius mirė nuo ūmaus ketamino poveikio, todėl pagaliau atskleista išsami informacija apie jo testamentą ir palikimą. Pagaliau atskleista išsami Matthew Perry testamento informacija, iš kurios matyti, kad jis paliko daugiau nei 1 mln. dolerių (913 317,40 eurų) fonde, kurį įsteigė ir pavadino Woody Alleno personažo vardu. Remiantis teismo dokumentais, Matthew asmeninis turtas buvo įvertintas šiek tiek daugiau nei 1 mln. dolerių.
2024-03-12

Mirusio Matthew Perry buvusioji šokiravo: už tylą aktorius mokėjo įspūdingas sumas

Praėjusių metų rudenį daugybę gerbėjų visame pasaulyje šokiravo žinia apie serialo „Draugai“ žvaigždės Matthew Perry mirtį. Po skaudžios netekties paaiškėjo ne viena detalė apie tamsiąją aktoriaus gyvenimo pusę. Dar vieną paslaptį neseniai atskleidė ir prakalbusi velionio buvusioji.  M. Perry mirė praėjusių metų spalio mėnesį, sulaukęs 54 metų, kai buvo rastas be sąmonės savo sūkurinėje vonioje. Skrodimo metu nustatyta, kad jis pasidavė ūmiam ketamino poveikiui.
2024-03-09

Matthew Perry tamsioji gyvenimo pusė: melai artimiesiems ir žiaurūs kaltinimai

Mirusio aktoriaus Matthew Perry gyvenimas vėl narpliojamas po to, kai žvaigždė buvo apkaltintas prievartavęs moteris. Kultiniam „Draugų“ aktoriui buvo 54 metai, kai jis mirė praėjusių metų spalį. Vyra buvo rastas nereaguojantis sūkurinėje vonioje. Gerbėjai visame pasaulyje ir toliau gedi aktoriaus, tačiau nuo to laiko pasipylė kaltinimai dėl jo elgesio.
2024-01-25

Jennifer Aniston per pastaruosius metus išgyveno ne vieną netektį: atskleidė, kaip jaučiasi dabar

Legendinio serialo „Draugai“ žvaigždė, aktorė Jennifer Aniston (54 m.), kaip pranešama, išgyvena itin sunkius laikus po to, kai pasaulį paliko kolega ir bičiulis Matthew Perry (1969-2023).  Jennifer buvo pastebėta kartu su „Draugų“ žvaigždėmis dalyvaujanti Matthew laidotuvėse.  Teigiama, kad J. Aniston ši netektis itin sukrėtė, o artimieji nerimauja dėl jos sveikatos, rašo portalas „Page Six“.  Moteris per pastaruosius metus išgyveno ne vieną skaudžią netektį.
2024-01-11

Matthew Perry nerado laimės net filmuodamasis „Drauguose“: prabilo velionio bičiulis

Aktorius George'as Clooney (62 m.) atskleidė, kad šiemet miręs Matthew Perry (1969-2023) nerado laimės filmuodamasis jį išgarsinusioje situacijų komedijoje „Draugai“. Matthew privertė milijonus žmonių juoktis didžiausioje pasaulyje komedijoje, vaidindamas linksmąjį Chandlerį Bingą, tačiau už uždarų durų aktorius kovojo su jį užvaldžiusia priklausomybe.
2023-12-31

Aiškėja serialo „Draugai“ žvaigždės mirties aplinkybės: ekspertai pateikė detales

Tragiškai žuvęs „Draugų“ serialo žvaigždė Matthew Perry spalio 28 d. buvo rastas negyvas namie sūkurinėje vonioje, tačiau skrodimas atskleidė, kad jo organizme buvo ketamino. Atliktas Matthew Perry mirties priežasties tyrimas atskleidė, kad jo organizme buvo pakankamai ketamino, kad operacijos metu toks kiekis galėtų žmogų privesti iki sąmonės netekimo, rašo mirror.co.uk.
2023-12-26

Matthew Perry kūne po mirties rastas itin didelis kiekis narkotikų: medikai siunčia žinią

Matthew Perry (1969-2023) mirties priežastimi pripažintas nelaimingas atsitikimas, įvykęs dėl ūmaus ketamino poveikio, o vienas gydytojas dabar teigia, kad aktoriaus organizme buvo „itin didelis“ šio narkotiko kiekis. 54-erių metų serialo „Draugai“ aktorius buvo rastas negyvas savo namų Los Andžele sūkurinėje vonioje spalio 28 d. Vyrui buvo 54-eri.
2023-12-20
REKLAMA
REKLAMA

Paaiškėjo serialo „Draugai“ žvaigždės Matthew Perry mirties priežastis

Serialo „Draugai“ žvagždės, aktoriaus Matthew Perry mirtis buvo nelaimingas atsitikimas, kurį sukėlė „ūmus ketamino poveikis“, rašo BBC, remdamiesi Los Andželo medikų išvadomis. Kitos 54-erių metų vyro mirties priežastys buvo įvardytos kaip koronarinių arterijų liga ir buprenorfino, kuris naudojamas opioidų vartojimo sutrikimams gydyti, poveikis, nurodoma Los Andželo apygardos teismo medicinos eksperto išvadoje.
2023-12-16

Jennifer Aniston nutraukė tylą: prabilo apie staiga mirusį Matthew Perry

Paskutinėmis spalio dienomis staiga Anapilin iškeliavęs aktorius Matthew Perry (1969-2023) paliko netekties skausmą ne tik artimiesiems ir gerbėjams, bet ir kolegoms.
2023-11-15

„Draugų“ žvaigždė parašė jautrų laišką mirusiam Matthew Perry: „Pagaliau esi laisvas“

Serialo „Draugai“ žvaigždė, aktorius Mattas LeBlancas (56 m.) išreiškė jaudinančią pagarbą Matthew Perry (1969-2023) po staigios ir netikėtos bičiulio mirties.  Praėjus daugiau nei dviem savaitėms po liūdnos žinios, Mattas socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo daugybe nuotraukų, kuriose jis užfiksuotas su velioniu Matthew filmuojantis seriale „Draugai“.  Netektį išgyvenantis M. LeBlancas parašė ir itin jautrius žodžius.  „Matthew. Su sunkia širdimi atsisveikinu.
2023-11-15

Pasidalijo įtarimais dėl Matthew Perry mirties: prieš ją – keistas vyro elgesys

Buvusi Matthew Perry'io mergina Kayti Edwards teigė, kad prieš mirtį „Draugų“ žvaigždei galėjo atsinaujinti liga. 54-erių metų „Draugų“ aktorius mirė spalio 28-ąją, kai buvo rastas nereaguojantis savo namų Los Andžele sūkurinėje vonioje. Likus vos 24 valandoms iki mirties Matthew buvo nufotografuotas besimėgaujantis pasimatymu su 25 metų modeliu Athenna Crosby. Abudu vakarienės metu atrodė labai laimingi, rašo mirror.co.uk.
2023-11-14

Matthew Perry mirties išvakarėse susitiko su mergina: papasakojo, kas nutiko

Dieną prieš mirtį serialo „Draugai“ aktorius Matthew Perry buvo pasimatyme su paslaptinga brunete.  Kaip rašo „Daily Mail“, remdamasis vidiniais Perry aplinkos žmonėmis, jis nerimavo dėl nesėkmių asmeniniame gyvenime ir apgailestavo, kad taip ir nesusilaukė vaikų. Tačiau panašu, kad aktorius vis dėlto bandė užmegzti santykius. Spalio 27 d., savo mirties išvakarėse, jis buvo susitikęs restorane su mergina. Pora atsiskyrė prie staliuko restorano kampe prie panoraminio lango.
2023-11-05

„Draugų“ žvaigždė Matthew Perry atgulė amžinojo poilsio: laidotuvėse – artimieji ir draugai

Populiaraus televizijos serialo „Draugai“ (angl. Friends) aktorius Matthew Perry penktadienį atgulė amžino poilsio Los Andželo kapinėse, privačioje laidotuvių ceremonijoje dalyvaujant šeimai ir kartu besifilmavusioms serialo žvaigždėms, pranešė JAV pramogų žiniasklaida. 54-erių amerikiečių aktorius, labiausiai žinimas dėl Čandlerio Bingo vaidmens seriale „Draugai“, rodyto 1994–2004 metais, buvo rastas negyvas prieš šešias dienas.
2023-11-04

Adele staiga sustabdė savo koncertą: išgirdus priežastį ašarų nesulaiko daugelis

Adele sustabdė savo pasirodymą Las Vegase, kad pagerbtų „Draugų“ žvaigždę Matthew Perry, mirusį, sulaukus 54 metų.  Adele prisijungė prie viso pasaulio žmonių, pagerbiančių „Draugų“ žvaigždės Matthew Perry atminimą.  Aktorių prisimena nuo vaikystės  Trisdešimt penkių metų dainininkė savaitgalį sustabdė savo pasirodymą Las Vegase, kad pasidalytų mintimis apie tragišką žinią.
2023-11-04

Su priklausomybėmis kovojęs Matthew Perry prieš mirtį turėjo planų: veria širdį

Spalio 28-ąją netikėtai pasaulį palikęs serialo „Draugai“ aktorius Matthew Perry prieš mirtį puoselėjo kilnius tikslus. Teigiama, kad vyras planavo įkurti fondą, kuris padėtų kitiems, kovojantiems su piktnaudžiavimu narkotinėmis medžiagomis.
2023-10-31

Prakalbo netikėtai mirusio Matthew Perry buvusi sužadėtinė: atskleidė, koks jis buvo iš tiesų

Spalio 28-ąją netikėtai miręs serialo „Draugai“ aktorius Matthew Perry 2020 m. buvo susižadėjęs su savo vadybininke Molly Hurwitz. Nors praėjus metams po sužadėtuvių, poros santykiai nutrūko, išgirdusi apie netektį, moteris pasidalijo prisiminimais apie buvusį širdies draugą.  Po žinios, kad M. Perry mirė būdamas 54 metų, moteris „Instagram“ įraše prabilo apie jųdviejų bendrą laiką. Ji pasidalijo nuotrauka, kurioje velionio vyro siluetas pavaizduotas miesto peizažo fone.
2023-10-31

Prieš Matthew Perry mirtį – aktoriaus paviešinta akimirka su brangiu žmogumi

Likus dviem savaitėm iki mirties, serialo „Draugai“ aktorius Matthew Perry pasidalijo jautriu įrašu, kuriame pozavo su itin brangiu žmogumi.  Vienoje paskutiniųjų nuotraukų, kurią aktorius įsikėlė į socialinį tinklą „Instagram“, buvo kadras, kuriame jis laimingas pozuoja šalia savo 82-ejų tėvo Johno Perry.  Paskutinė jo nuotrauka su tėvu buvo paskelbta jo „Instagram“ paskyroje spalio 15 d. – per paskutines dvi „Draugų“ žvaigždės gyvenimo savaites.
2023-10-30

Matthew Perry gedi visas pasaulis – prie gerai žinomo buto gerbėjai neša gėles

Savaitgalį pasaulį apskriejus netikėtai žiniai daugeliui vis dar sunku su tokia naujiena susitaikyti – netikėtai mirusio garsaus aktoriaus Matthew Perry gerbėjai visame pasaulyje reiškia liūdesį ir užuojautą.  Aktorius geriausiai atpažįstamas iš kultinio serialo „Draugai“, būtent prie kurio filmavimo aikštelės – dažniausiai seriale matomo buto – gerbėjai palieka šūsnius gėlių.
2023-10-30

Staiga mirus garsiam aktoriui įspėja lietuvius: laiku pastebėkite šiuos ženklus

Savaitgalį pasaulį apskriejo skaudi žinia – mirė 54-erių serialo „Draugai“ žvaigždė, Chandlerį įkūnijęs aktorius Matthew Perry. Šeštadienį aktorius savo namų Los Andžele sūkurinėje vonioje rastas be gyvybės ženklų, keliama versija, kad jis nuskendo ištikus infarktui. Pranešama, kad anksčiau dieną jis dvi valandas žaidė piklbolą, vėliau išsiuntė savo asistentą tvarkyti reikalų. Asistentui sugrįžus, M. Perry aptiktas sūkurinėje vonioje be gyvybės ženklų. Šeštadienį apie 16 val.
2023-10-30

Po Matthew Perry mirties prakalbo teismo medicinos ekspertas: atskleidė naujų detalių

JAV aktorius Matthew Perry, geriausiai žinomas už Chandlerio Bingo vaidmenį populiarioje 90-ųjų televizijos komedijoje „Draugai“ (angl. „Friends“), mirė būdamas 54 metų amžiaus. Dėl netikėtos vyro mirties vis dar vyksta tyrimas.  Sekmadienį Los Andželo apygardos teismo medicinos ekspertizės biuras portalui people.com patvirtino, kad skrodimas baigtas ir laukiama toksikologijos ataskaitos, kurios rezultatai gali būti gauti po kelių savaičių.
2023-10-30

Atskleidė, koks prieš mirtį buvo Matthew Perry: pastebėjo nerimą keliančią detalę

Spalio 29-ąją pasklidus žiniai, kad mirė „Draugų“ žvaigždė Matthew Perry, pradėjo sklisti žinia, kad  vyras galbūt vėl pradėjo piktnaudžiauti narkotikais ir paskutinėmis gyvenimo dienomis atrodė neįprastai pavargęs. Problemų kamuojamas aktorius mirė būdamas 54 metų amžiaus, šeštadienio vakarą nuskendęs savo namų Los Andžele sode esančioje sūkurinėje vonioje, rašo dailymail.co.uk.
2023-10-30

Paviešintos prieš mirtį siųstos Matthew Perry žinutės

53-ejų aktorė Ione Sky pasidalijo, koks buvo judviejų paskutinis pokalbis su netikėtai mirusiu aktoriumi Matthew Perry (1969-2023). Tokiu būdu moteris pagerbė mylimą aktorių, kuris mirė spalio 28-ąją savo namuose.  Jiedu kartu vaidino 1988 m. filme „Naktis Džimio Reardono gyvenime“ („A Night in the Life of Jimmy Reardon“). Tai buvo debiutinis M. Perry filmas. „Labas! Tikiuosi, kad tau viskas gerai.
2023-10-30

Netikėtai miręs Matthew Perry nespėjo išpildyti vienos svajonės: vis dar puoselėjo viltis

Spalio 29-ąją pasaulį sukrėtė žinia, jog JAV aktorius Matthew Perry, geriausiai žinomas už Chandlerio Bingo vaidmenį populiarioje 90-ųjų televizijos komedijoje „Draugai“ (angl. „Friends“), mirė būdamas 54 metų amžiaus.  Aktorius buvo rastas miręs šeštadienio popietę po to, kai į jo namus Los Andžele po 16 val. buvo iškviestos greitosios pagalbos tarnybos. Pranešama, kad 54 metų vyro kūnas buvo rastas jo sūkurinėje vonioje.
2023-10-30

Gerbėjai skaudančia širdimi atsisveikina su legendiniu Čandleriu: su juo užaugo visa karta

Liūdna žinia. Savo namuose Los Andžele negyvas rastas Matthew Perry – Čandlerio vardu pasaulyje geriau žinomas legendinio serialo „Draugai“ aktorius. 54-erių garsenybei tikriausiai sustojo širdis. Užuojautą pareiškė ir gražiausius atsisveikinimo žodžius jam skiria „Draugų“ bendražygiai bei milijonai gerbėjų visame pasaulyje. Visiems puikiai žinomas amerikiečių serialas „Draugai“ ir vienas pagrindinių jo veikėjų – Čandleris Bingas.
146 2023-10-29

TV3 Žinios. Vilniuje siautėja girti vairuotojai; Izraelis didina pajėgas Gazos ruože, mirė M. Perry

Vilniuje siautėja girti vairuotojai  – daužo automobilius, nukentėjo žmonės ir net namas Žvėryne. Izraelis dar labiau didina pajėgas šturmuodamas Gazos ruožą – sako neišeis kol nesunaikins ,,Hamas“. Grįžtant interneto ir telefono ryšiui, pasaulį pasiekia apokaliptiniai vaizdai iš Gazos Ruožo. Palestiniečiai išplėšė Jungtinių Tautų sandėlį, kuriame laikomas maistas. Mirė 55-tus metus einanti  ir puikiai Lietuvoje pažįstamo kultinio serialo ,,Draugai“ žvaigždė Matthew Perry.

Įsimintiniausios Matthew Perry akimirkos seriale „Draugai“: ašarą brauks ne vienas

Matthew Perry, vaidindamas Chandlerį Bingą, į „Draugus“ įnešė sarkastiško humoro. Jo personažui teko keisti darbus ir santykius, tačiau jis rado laimingą pabaigą, kai serialas baigėsi kartu su žmona Monika Geller (aktorė Courteney Cox) ir jų dvyniais kūdikiais. Savo 2022 memuaruose „Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing“ Matthew Perry rašė apie tai, kaip jo unikali kalbėjimo maniera paveikė jo, kaip Chandlerio, personažą.
2023-10-29

Paaiškėjo daugiau detalių apie Matthew Perry mirties aplinkybes

Draugų žvaigždė Matthew Perry mirė sulaukęs 54 metų po to, kai atsitiktinai nuskendo savo namuose esančioje sūkurinėje vonioje. Aiškėja ir daugiau mirties aplinkybių. Aktorius, išgarsėjęs sarkastiškojo Chandlerio Bingo vaidmeniu devintojo dešimtmečio komedijoje „Draugai“, šeštadienį buvo rastas negyvas savo namuose Los Andžele po to, kai apie 16 val. vietos laiku buvo iškviesti greitosios pagalbos ekipažai.
51 2023-10-29

Matthew Perry ir Jennifer Aniston įkvepianti draugystė: „Ji buvo ta, kuri ištiesdavo ranką“

Serialo „Draugai“ aktorius Matthew Perry pripažino, jog toje pačioje komedijoje vaidinusi aktorė Jennifer Aniston buvo tikra jo draugė, kuri ištiesdavo ranką sunkiomis akimirkomis. Kaip žinia, Matthew daug metų kovojo su priklausomybe, o Jennifer nuolat teiraudavosi, kaip jis laikosi ir gelbėdavo. Praėjusiais metais aktorius Matthew Perry, kuris sulaukęs 54 metų mirė šeštadienį, atviravo, kad taip pat „Draugų“ žvaigždė Jennifer Aniston palaikė itin glaudžius ryšius su juo.
51
2023-10-29

Seriale „Draugai“ Chandlerio merginą Janice vaidinusi aktorė išreiškė užuojautą dėl Matthew Perry mirties

Dėl aktoriaus Matthew Perry mirties užuojautą išreiškė kolegė, taip pat vaidinusi seriale „Draugai“, Maggie Wheeler. Ji atliko Janice, Chandlerio Bingo merginos, vaidmenį. Seriale „Draugai“ vaidinusi aktorė Maggie Wheeler išreiškė užuojautą dėl Matthew Perry mirties. „Kokia netektis.
2023-10-29

Paskutinis serialo „Draugai“ žvaigždės įrašas veria širdį: nuotrauka – iš vietos, kurioje rastas negyvas

Likus 5 dienoms iki mirties, serialo „Draugai“ žvaigždė, Chandlerį Bingą vaidinęs Matthew Perry, pasidalijo dabar širdį veriančiu įrašu. 90-ųjų televizijos komedijos „Draugai“ žvaigždė, Chandlerį vaidinęs Matthew Perry mirė būdamas 54-ių. Socialiniame tinkle „Instagram“ M. Perry į sekėjus kreipėsi likus 5 dienoms iki mirties. „Ech, tai šiltas vanduo, burbuliuojantis aplinkui, suteikia gerą savijautą? Aš esu Mattmanas“, – rašė jis.
2023-10-29

Mirus „Draugai“ žvaigždei prabilo Kanados premjeras: prisiminė kartu leistą laiką mokykloje

Ankstų sekmadienio rytą pasaulį apskriejo žinia apie serialo „Draugai“ žvaigždės Matthew Perry, vaidinusio Chandlerį Bingą, mirtį. Aktoriui buvo 54-eri. Aktorius buvo rastas negyvas savo namuose Los Andžele, JAV žiniasklaidai pranešė teisėsaugos šaltiniai, skelbia BBC.  Filmas „Draugai“, kuris sekė šešių jaunų draugų, gyvenančių Niujorke, likimus, buvo rodomas nuo 1994 iki 2004 m. Paskutinę jos seriją JAV žiūrėjo 52,5 mln., todėl tai buvo žiūrimiausia 2000-ųjų TV serija.
83 2023-10-29

Mirė serialo „Draugai“ žvaigždė, vaidinęs Chandlerį, Matthew Perry

JAV aktorius Matthew Perry, geriausiai žinomas už Chandlerio Bingo vaidmenį populiarioje 90-ųjų televizijos komedijoje „Draugai“ (angl. „Friends“), mirė būdamas 54 metų amžiaus. Aktorius buvo rastas negyvas savo namuose Los Andžele, JAV žiniasklaidai pranešė teisėsaugos šaltiniai, skelbia BBC. Filmas „Draugai“, kuris sekė šešių jaunų draugų, gyvenančių Niujorke, likimus, buvo rodomas nuo 1994 iki 2004 m. Paskutinę jos seriją JAV žiūrėjo 52,5 mln.
269 2023-10-29

Svaiginančią karjerą „Draugų“ žvaigždė paaukojo dėl sūnaus: šis jos praeitimi nesižavi

Prieš ketvirtį amžiaus, 1994 m. rugsėjo 22 dieną debiutavo kultinis serialas „Draugai“, amžiams pakeitęs situacijų komedijų ir televizijos serialų rinką. Jo dėka, šeši pagrindinių vaidmenų atlikėjai – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ir David Schwimmer – tapo brangiausiai televizijos istorijoje apmokamomis žvaigždėmis.  Legendinio serialo „Draugai“ žvaigždės pasuko skirtingais keliais – neišskiriamus bičiulius vaizdavę jaunuoliai užaugo.
2022-07-06

Serialo „Draugai“ žvaigždė prabilo apie ligą: galiausiai tai mane įveiks

Legendinio serialo „Draugai“ žvaigždė Jamesas Michaelas Tyleris gegužę vykusiame „draugų susitikime“ pasirodė nuotoliniu būdu. Netrukus paaiškėjo ir priežastis – vyras kovoja su ketvirtos stadijos vėžiu. Interviu televizijai NBC 59-erių metų aktorius atskleidė, sergantis prostatos vėžiu. J. Michaelas Tyleris pasakojo, jog liga jam diagnozuota 2018 metais. Nuo tada ji sparčiai progresavo bei išplito po vyro kaulus – jis nebegali vaikščioti.
2021-06-22

Paviešinti nežinomi faktai apie serialą „Draugai“: Aniston ir Perry tik per plauką neatsidūrė už borto

Prieš daugiau nei du dešimtmečius į populiarumo viršūnę šovęs serialas „Draugai“ iki pat šių dienų – vienas žiūrimiausių. Gegužės 27-ąją buvo transliuojama speciali aktorių susitikimo laida, kurioje jie pasidalijo prisiminimais iš filmavimo aikštelės ir atskleidė niekam nežinomų faktų.
2021-05-30

Po 17 metų pertraukos grįžta serialas „Draugai“

Speciali kultinio serialo „Draugai“ susitikimo po daugelio metų serija „Friends: The Reunion“, dar vadinama „Ta, kai jie vėl kartu susirinko“, pagaliau baigta ir joje be visų pagrindinių serialo aktorių taip pat dalyvauja garsūs jo gerbėjai, nuo Justino Bieberio  iki Davido Beckhamo, ketvirtadienį paskelbė vaizdo transliuotojas internetu „HBO Max“. Ilgam atidėtas ir smarkiai reklamuotas „susitikimas“ vadinamas be scenarijaus rengiamu populiariojo televizijos serialo pagerbimu.
2021-05-14

Perry pagaliau parodė savo išrinktąją: jaunesnė net 22 metais

Ne paslaptis, kad serialo „Draugai“ žvaigždės Matthew Perry širdis jau dvejus metus yra užimta. Aktorius susižadėjęs su prodiusere ir talentų agentūros vadove Molly Hurwitz. Tiesa, aktorius apie santykius nėra linkęs kalbėti viešai, taip pat socialiniuose tinkluose vyras nesidalija romantiškomis poros akimirkomis. Tačiau šį kartą, reklamuodamas marškinėlius ir kepuraitę su frazėmis iš populiaraus serialo, M.Perry gerbėjams parodė ir savo mylimąją.
2020-12-08

„Draugų“ žvaigždė susižadėjo: pasipiršo 22 metais jaunesnei mylimajai

Legendinio serialo „Draugai“ žvaigždei Matthew Perry – ypatingos dienos. Būdamas 51 metų, jis pasipiršo savo 29 metų mylimajai Molly Hurwitz. Moterį Matthew vadina „puikiausia moterimi planetoje“. Apie sužadėtuves ir savo mylimąją Matthew papasakojo žurnalui „People“. „Nusprendžiau susižadėti. Man pasisekė, kad susitikinėju su puikiausia moterimi planetoje“, – sakė aktorius.
2020-11-27

Tai, ką pamiršo net gerbėjai: kas iš tiesų siejo „Drauguose“ suvaidinusius Perry ir Roberts?

Kai kada didžiausi romanai, įvykstantys tarp serialo ar filmo herojų ekrane, realybėje taip ir neįsiplieskia. Vis dėlto pasirodo, kad būna ir atvirkštinių variantų. Būtent taip nutiko tada, kai Holivudo žvaigždė Julia Roberts pasirodė viename serialo „Draugai“ epizode“. Pasirodo, kad Chandlerio vaidmenį kūręs aktorius Matthew Perry iš tiesu pamilo Julią Roberts, kuri seriale trumpai suvaidino Susie Moss personažą. Aktorė seriale pasirodė 1995-aisiais ir sukūrė Susie vaidmenį.
2020-08-16

Motinystė „Draugų“ žvaigždę pakeitė neatpažįstamai: sūnus ja nesididžiuoja

Prieš ketvirtį amžiaus, 1994 m. rugsėjo 22 dieną debiutavo kultinis serialas „Draugai“, amžiams pakeitęs situacijų komedijų ir televizijos serialų rinką. Jo dėka, šeši pagrindinių vaidmenų atlikėjai – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ir David Schwimmer – tapo bangiausiai televizijos istorijoje apmokamomis žvaigždėmis.  Legendinio serialo „Draugai“ žvaigždės pasuko skirtingais keliais – neišskiriamus bičiulius vaizdavę jaunuoliai užaugo.
2020-07-06

Serialo „Draugai“ žvaigždė prabilo apie jį kamavusią priklausomybę: neatsimena filmavimų

Prieš ketvirtį amžiaus, 1994 m. rugsėjo 22 dieną debiutavo kultinis serialas „Draugai“, amžiams pakeitęs situacijų komedijų ir televizijos serialų rinką. Jo dėka, šeši pagrindinių vaidmenų atlikėjai – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ir David Schwimmer – tapo bangiausiai televizijos istorijoje apmokamomis žvaigždėmis.  Tiesa, kad ir kokia svaiginančią karjerą šie aktoriai patyrė, vienam jų gyvenimas nebuvo rožėmis klotas.
2020-06-14

Serialo „Draugai“ gerbėjams teks palaukti: atidėtas specialus epizodo filmavimas

Prieš ketvirtį amžiaus, 1994 m. rugsėjo 22 dieną, debiutavo kultinis serialas „Draugai“ (angl. „Friends“), kurio daugelis nepamiršta dar ir dabar, o tie, kurie dar nebuvo jo matę, visuomet lieka maloniai nustebinti. Dar visai neseniai pasirodė žinia, kad žiūrovai vėl galės juos išvysti, tačiau ši žinia ilgai nedžiugino. Portalas independent.co.uk pranešė, kad serialo specialaus epizodo filmavimas atidedamas neribotam laikui.
2020-03-25

Paaiškėjo, kiek „Draugų“ aktoriai gaus pinigų už specialų epizodą: suma privers išsižioti

Prieš ketvirtį amžiaus, 1994 m. rugsėjo 22 dieną, debiutavo kultinis serialas „Draugai“ (angl. „Friends“), kurio daugelis nepamiršta dar ir dabar, o tie, kurie dar nebuvo jo matę, visuomet lieka maloniai nustebinti. Tiesa, ne vienerius metus jau kalbama ir apie šio serialo specialų epizodą. Paskutinė serialo serija pasirodė dar 2004 metais, vis dėlto panašu, kad pagaliau didžiausi gerbėjai savo numylėtus veidus ir vėl galės išvysti – aktoriai patvirtino, kad laukia tęsinys.
2020-02-29

„Draugų“ žvaigždės nebegali ilgiau to slėpti: žiūrovai ir vėl išvys juos kartu

Prieš ketvirtį amžiaus, 1994 m. rugsėjo 22 dieną, debiutavo kultinis serialas „Draugai“ (angl. „Friends“), kurio daugelis nepamiršta dar ir dabar, o tie, kurie dar nebuvo jo matę, visuomet lieka maloniai nustebinti. Tiesa, ne vienerius metus jau kalbama ir apie šio serialo tęsinį. Pasutinė serialo serija pasirodė dar 2004 metais, vis dėlto panašu, kad pagaliau didžiausi gerbėjai savo numylėtus veidus ir vėl galės išvysti – aktoriai patvirtino, kad laukia tęsinys.
2020-02-22

„Draugų“ žvaigždės gerbėjai – šoke: sumaišė ją su translyte Kardashian-Jenner klano nare

Kultinis serialas „Draugai“ į viešumą iškėlė daugybę talentingų aktorių, o kai kurie jų tapo pačiomis tikriausiomis Holivudo legendomis. Vis dėlto bėgantys metai nemažai pakeitė herojų išvaizdas – kai kurie jie nebeprimena tokių išvaizdžių jaunuolių, kokiais buvo anksčiau. Viena iš jų – Monicą suvaidinusi Courteney Cox.
2020-01-15

Vienas „Draugų“ aktorius iš tiesų buvo įsimylėjęs Monicą: ar atspėsite, kuris?

Legendinis serialas „Draugai“ neabejingų nepalieka dar ir šiandien, vis dėlto tik nedaugelis žino, kas iš tiesų siejo pagrindinius vaidmenis sukūrusius aktorius. Visai neseniai paaiškėjo tai, ko niekas nesitikėjo – pasirodo, kad ne visiems meilę reikėjo vaidinti… Anot užsienio žiniasklaidos, Chandlerį suvaidinęs Matthew Perry iš tiesų buvo įsimylėjęs Monicą, kurią suvaidino Courteney Cox. „Matthew visuomet buvo įsimylėjęs Courteney.
2019-12-11

Serialo „Draugai“ aktoriai – vienoje nuotraukoje: pasikeitė neatpažįstamai

Kultinis serialas „Draugai“ ne tik džiugino daugybę jaunų žmonių, bet ir pasauliui pristatė visą būrį iki šių dienų žinomų aktorių. Sserialo žvaigždė Jennifer Aniston visai neseniai nustebino visus savo gerbėjus. 50 metų aktorė pagaliau susikūrė asmeninę socialinio tinklo „Instagram“ paskyrą. Vis dėlto tikriausiai net ir pati Jennifer negalėjo pagalvoti, kokį šurmulį šiuo savo žingsniu ji sukels internete. Per pirmąją valandą Jennifer surinko daugiau nei 116 tūkst.
2019-11-03
Į viršų