Pareigytė įsiamžino itin ryškioje fotosesijoje: pavasarį pasitinka su šypsena

Dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė įsiamžino itin ryškioje fotosesijoje. Moteris pasitinka pavasarį su ryškiomis spalvomis ir gera nuotaika.

7

„Juk gyvenimas mums šiuo metu dovanoja tik pilkus atspalvius, tad nuotaiką pasikelti galime tik patys sau. Labai džiaugiuosi, jog priėmiau Adamo pasiūlymą pasidaryti gražią, jaukią, pavasarinę fotosesiją, ja su jumis ir noriu pasidalinti, linkėdama ryškių spalvų gyvenime, geros nuotaikos ir šypsenos veide“, – sako N.Pareigytė-Rukaitienė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pareigytė įsiamžino itin ryškioje fotosesijoje: pavasarį pasitinka su šypsena

Ją nuotraukose įamžinęs fotografas Adamas Aleksejėvičius sako, kad po tokios šaltos ir nykios karantininės žiemos jis norėjo surengti ryškią, šiltą ir jaukumu dvelkiančią fotosesiją, rašo pranešime spaudai.

„Su Nijole dar prieš gerus keletą metų esame planavę fotosesijos detales, tačiau viskas ir liko tik planuose. Provanso stiliaus fotosesijai ieškojau šviesiaplaukės, plačios ir nuoširdžios šypsenos merginos, prisiminiau, kad abu su Nijole gyvename Kaune, tad įgyvendinti šią idėją taps visai paprasta. Susisiekiau su Nijole ir ji iš karto sutiko!

Fotosesijos dekorui panaudojau ne vieną kilogramą vaisių – citrinų, apelsinų ir panašiai. Nijolės stiliumi, kaip jau tapo įprasta, rūpinausi taip pat aš – rinkausi pastelinių spalvų atspalvius. Ne kartą pastebėjau, kad Nijolės juokas ir nuoširdumas užkrečiamas – tikiu, kad tai atsispindi ir nuotraukose, su ja dirbti buvo ypač paprasta ir jauku. Bendru rezultatu visi likome labai patenkinti, tad nutarėme į Provanso stiliumi kvepiančias fotosesijas pakviesti ir visus norinčius“, – džiūgavo fotografas.

 


Rašyti komentarą...
Z
Zilvinas
2021-04-08 21:01:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi moteris.Manau ja lygiu ner.Paprasta neispuikusi protinga grazi.
Atsakyti
-1

L
Labai
2021-04-10 20:25:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tinka užleisti plaukai, nes tada didelė galva ir didelis veidas ne taip krenta į akis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų