Nuotykių pasiilgusiems žiūrovams – emocijų kupinas šou „Išlikimas“: kaip išgyventi laukinėje gamtoje?

Beveik 40 dienų, praleistų negyvenamoje vietovėje su nepažįstamais žmonėmis, be mobiliųjų telefonų ar kitų bet kokį patogumą reiškiančių daiktų, vilkint tuos pačius drabužius, kiekvieną dieną kovojant dėl išgyvenimo – būtent tai patiria populiaraus amerikiečių šou „Išlikimas“ dalyviai, o jų nuotykius jau netrukus išvys ir visi TV6 žiūrovai.

30-ajame „Išlikimo“ sezone bus gausu sunkiausių išbandymų, o viską pakelti besistengiantys dalyviai nuolat įsivels ir į dramas.

Kiekvienas „Išlikimo“ sezonas nudangina dalyvius į atokiausią, negyvenamą pasaulio kampelį, kur drąsiausiems tenka gyventi laukinėmis sąlygomis. Čia, būdami visiškai nepažįstami, jie yra suskirstomi į 3 grupuotes. Visi dalyviai turi gebėti savimi pasirūpinti patys – prasimanyti maisto, susikurti ugnį, pasistatyti namus. Taip pat jie varžosi įvairiose užduotyse, kurios išbando jų fizinį pasirengimą. Jiems tenka bėgioti, plaukti, ar, panaudojant savo protą, spręsti įvairius galvosūkius.

Be viso to, kas 3 dienas realybės šou metu vyksta balsavimas, po kurio su šou atsisveikina vienas dalyvis. Ir nors „Išlikimas“ – tikrai ne silpnų nervų žmonėms, dėl prizo verta pasistengti – nugalėtojas apdovanojamas 1 milijonu dolerių.

Šou dalyvius išbando ir psichologiškai – neverta stebėtis, kad ne visi sulaukia jo pabaigos ir nusprendžia išeiti viduryje. Taip pat čia dalyvauja pačio įvairiausio amžiaus atstovai. Jauniausiam buvo 18 metų, o vyriausiam – 75. Ir nors atrodytų, kad meilė „Išlikime“ yra paskutinėje vietoje, du dalyviai po šio šou netgi susituokė ir susilaukė 4 vaikų.

Sudalyvauti šio šou 12-ajame sezone, laimė nusišypsojo ir lietuviui. Aras Baškauskas, sudalyvavęs atrankoje, kurioje varžėsi 70 tūkst. žmonių, kartu su kitais 15 dalyvių buvo pakviestas išbandyti savo jėgas „Išlikime“. Negana to, lietuvis netgi sugebėjo įveikti visus varžovus ir laimėti milijoną! Tiesa, be traumų „Išlikime“ apsieiti tikriausiai nėra įmanoma – to išvengti nepavyko ir Arui. Teigiama, kad paskutinę dieną vyras stipriai susižalojo ranką…

Gudrias užduotis laukinėje gamtoje, intrigas ir protu nesuvokiamą drąsą „Išlikime“ pamatykite jau šį sekmadienį, 13.55 val. per TV6, o vėliau šiuo kanalu kitas šou serijas sekite kiekvieną savaitgalį!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų