• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Apie kilusį skandalą dėl galimai nesąžiningai Danieliaus Narausko vykdyto bėgimo per Australiją, savo Instagram paskyroje prabilo ir garsus keliautojas Aurimas Mockus.

13

Apie kilusį skandalą dėl galimai nesąžiningai Danieliaus Narausko vykdyto bėgimo per Australiją, savo Instagram paskyroje prabilo ir garsus keliautojas Aurimas Mockus.

REKLAMA

Vyras atskleidė, kad ir pats aukojo pinigų bei skatino kitus prisidėti.

„Tikrai pats esu aukojęs triženklę sumą, raginęs net ir kitus tai daryti, pasitikėdamas lietuvio iššūkiu, kad jis tai daro iš širdies ir be jokių sukčiavimų“, – sakė jis.

Tikėjo sąžiningumu

Keliautojas teigė, kad tikėjo Danieliaus iššūkio sąžiningumu, nes manė, kad jis suteiks tam pagrindo bei pateiks įrodymus, kurių prašė žmonės.

REKLAMA
REKLAMA

„Danielius turėjo prietaisą, kuris leido jam dalintis savo lokacija, išmanų laikrodį, tikrai galėjo tai padaryti ir aš maniau, kad padarys, nes sunku visada yra patikėti, kad galima ryžtis tokiems dalykams. Apart to, kad pamačiau ten kelis neplautus puodus ar dėmę ant kuprinės, ir visiškai nereikšmingų komentarų, tokių, kaip svorio metimas...

REKLAMA

Tai tikrai nėra atsakymas į klausimus, kuriuos uždavė jau pirmuose straipsniuose, pirmuose komentaruose žmonės“, – pastebėjo A. Mockus, kalbėdamas apie paties D. Narausko atsaką žmonėms, įtarusiems klastą.

Viename iš vaizdo įrašų jis rodė tokio iššūkio užkulisius: purvinus drabužius, palapinę, puodus, kitus savo daiktus, skirtus išgyventi dykumoje bei kalbėjo apie 10 numestų kilogramų savo kelionėje.

REKLAMA
REKLAMA

Po atsakymų neturėtų kilti klausimų

Jis taip pat sukritikavo D. Narausko atsaką apie šią situaciją socialiniuose tinkluose. Anot jo, atsakyti reikėjo užtikrinčiau.

„Jei tu nori atremti argumentus, jei tu manai, kad tai netiesa, turi tai padaryti taip, kad po tavo atsakymų klausimų neliktų. Kaip matau, Danielius geriau pasirinko trinti ir uždrausti komentuoti po savo komentarais žmonėms. Aš, bet kuriuo atveju, tikrai nebūčiau taip daręs“, – dalijosi mintimis A. Mockus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

A. Mockus, taip pat išskyrė vieną detalę – drabužių plovimą. Kaip anksčiau savo socialiniuose tinkluose teigė D. Narauskis, paklaustas, kaip išlieka toks švarus dykumoje –  jis sakė, kad savo drabužius plaunasi prie šulinių. Toks paaiškinimas A. Mockui pasirodė įtartinas.

„Esu pats buvęs dykumoje, žinau kas yra geležies turintis smėlis, tas raudonas smėlis, kuris kimba prie bet ko. Atrodo, vieną dieną pasivaikščiojus po jį, batus susigadini visai praktiškai laikui. <....> Jis nėra nuplaunamas taip paprastai. Tas argumentas, kad jis plovėsi prie šulinių... Nežinau. Aš ploviausi vandenyne savo šortus, bet nesugebėjau jų atplauti, atrodo, net dulkių neturėdamas. Ar tai pavyktų jam? Nemanau“, – kalbėjo jis.

Nepaisant to, keliautojo teigimu, toks iššūkis nėra neįmanomas.

„Jei nebūčiau toks lengvai nurautu stogu, sakyčiau, kad tai galbūt yra neįmanoma. Bet aš visada esu iš tų žmonių, kurie sako, kad neįmanomų dalykų nėra ir tikrai galima tai padaryti labai norint“, – sakė jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų