Neseniai netektį išgyvenusi Nomeda pasirodė viešumoje: ryžosi kilniam tikslui

Kas penktai šeimai Lietuvoje gresia skurdas, kas septintas šalies gyventojas maitinasi skurdžiai, tai rodo oficialūs Statistikos departamento duomenys.

29

Siekdamas prisidėti prie skurdo mažinimo šalyje, „Maisto bankas“ spalio 25-26 d. pradeda jau tradicine tapusią rudeninę akciją – jos metu siekiama surinkti kuo daugiau paramos ilgo galiojimo maisto produktais socialiai pažeidžiamiems Lietuvos gyventojams. Paramos akcijos startas buvo paminėtas Vilniaus „Akropolyje“ esančioje „Maximoje“, kur žinomi žmonės tapo savanoriais ir rinko aukojamas prekes, rašo pranešime spaudai.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neseniai netektį išgyvenusi Nomeda pasirodė viešumoje: ryžosi kilniam tikslui

„Kasmet pastebime, kad „Maisto banko“ akcijų metu pirkėjų aktyvumas išauga. Jie įsitraukia į tokias akcijas ir nėra abejingi kitų skausmui. Mūsų visų maži geri darbai daro didelius pokyčius. Tai rodo ir skaičiai: 2018 m. mūsų parduotuvėse buvo paaukota už rekordinę sumą – daugiau kaip 180 tūkst. eurų. Parduotuvė kasmet remia „Maisto banką“ maisto produktais, vien pernai perdavėme maisto produktų už beveik 600 tūkst. eurų“, – dalijosi lietuviško prekybos tinklo generalinė direktorė Kristina Meidė.

Renginyje, kurį vedė Jogaila Morkūnas, taip pat dalyvavo neseniai tėvo Rimanto Marčėno netekusi Nomeda Marčėnaitė, Simona Bandita, Rolandas Mackevičius, Rimantė Kulvinskytė, Livija Gradauskienė, Vaida Kurpienė ir kiti. Jie ne tik rinko maisto produktus, dalino akcijos skrajutes, bet ir vaišino pirkėjus indeliais su medumi. Penktadienį ir šeštadienį 142 parduotuvėse  „Maisto banko“ savanoriams bus galima perduoti ilgo galiojimo maisto produktų. Pirkėjų prašoma aukoti baltymais turtingo maisto: mėsos, žuvies ar analogiško augalinio maisto konservų.

Šios akcijos metu surinkti maisto produktai bus išskirstyti po daugiau nei 350 ne pelno siekiančių organizacijų, kurios rūpinasi įvairiomis socialiai pažeidžiamomis gyventojų grupėmis: daugiavaikėmis šeimomis, mažas pajamas gaunančiais neįgaliaisiais, senoliais, bedarbiais, vienišomis motinomis, socialinėje krizėje atsidūrusiems asmenimis.

„Džiaugiuosi Lietuvos žmonių solidarumu siekiant padėti silpniesiems. Kasdien gauname daugybę socialinių darbuotojų prašymų pagelbėti kritinėse situacijose atsidūrusiems žmonėms. Būtent „Maisto banko“ akcijų metu surinktų produktų krepšelis ir yra ta pirmoji pagalba, kurios dėka sunkumuose atsidūręs žmogus gali bent trumpam atsikvėpti žinodamas, jog nereikia mąstyti iš ko šeimai paruošti pietus ar vakarienę. Nuoširdžiai dėkoju pirkėjams už neįkainojamą pagalbą“ – sako „Maisto banko“ direktorius Simonas Gurevičius.  

Taip pat prisijungti prie „Maisto banko“ akcijos parduotuvėse galite   kasoje nuskenavę    akcijos skrajutę, kurią savanoriai įteiks prie įėjimo į parduotuvę. Su šia skrajute nepasiturinčiųjų maitinimui bus skiriami 2 eurus.


Rašyti komentarą...
D
Danutė
2019-10-26 13:49:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kėdainių MX 6 darbingo amžiaus VYRAI renka iš vargšų vargšams pagalbą...Verčiau per ta laika uždirbtu visiems tarkim po pora kiaušinių ar bandeliu
Atsakyti
0

R
Rita
2019-10-27 10:16:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jos kilnumas,kaip savo kiseniu vel prisipildyt is tu lietuvos ubagu,naujas vyras,nauji poreikiai ,Pomodai,.....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų