Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Britney Spears ir toliau stebina gerbėjus. Kartais 40-metė atlikėja nueina per toli ir asmeniniame tinklaraštyje publikuoja intymias nuotraukas.

Britney Spears ir toliau stebina gerbėjus. Kartais 40-metė atlikėja nueina per toli ir asmeniniame tinklaraštyje publikuoja intymias nuotraukas.

REKLAMA

Moteris nusimetė drabužius ir paviešino pikantiškus kadrus. Pasak internautų, ji nuėjo per toli ir jai metas kreiptis į specialistus.

Šiuo metu Britney Spears gyvenime vyksta didžiuliai pokyčiai. Ji išsivadavo iš tėvo globos ir dabar laukia šeimos pagausėjimo. Rodos, kad dainininkės gyvenimas pagerėjo, tačiau gerbėjai vis dar nerimauja dėl jos.

Per dieną ji publikuoja daugybę įrašų, kurie kartais suklaidina jos sekėjus. Be to, dainininkė reguliariai rodo savo „nuogas“ nuotraukas, kurios stebina sekėjus.

Instagrame ji paviešino pikantiškus kadrus, kuriuos įamžino dar prieš nėštumą. Būtent šios fotografijos ir sukėlė pasipiktinimo bangą. 

REKLAMA

Gerbėjai netrukus ėmė rašyti: „Dabar tai tiesiog beprotiškas elgesys“, „Britney, vis tiek galite tai ištrinti“, „Labai liūdna, Britney reikia pagalbos“, „Įdomu, kaip tavo vyras jaučiasi dėl to, ką tu darai? Ar tikrai jį mylite, jei ieškote dėmesio kitur?“, „Myliu tave, Britney, bet pats laikas socialiniuose tinkluose dėti šiek tiek mažiau „nuogų“ nuotraukų.“

Primename, kad jau anksčiau rašėme apie B. Spears, kuri nepaliauja stebinti savo gerbėjų.

Socialiniame tinkle moteris paviešino itin pikantiškus kadrą, kuriuose pozavo be drabužių, o nėščiosios pilvą pridengė su šunimi.

Gerbėjai susirūpinę dėl keistų menininkės nuotraukų. Sekėjai iškart po publikacija su nuogų nuotraukų serija parašė: „Ar tu tikra, kad su Britney viskas gerai?“, „Britney, nepozuok nuoga su šunimi!“, „Tai siaubinga“.

Moteris teigė, kad po pastarųjų atostogų Havajuose ėmė greitai priaugti svorio, todėl atliko nėštumo testą.

REKLAMA
REKLAMA

„Numečiau tiek svorio, kad leisdamasi į kelionę į Maui, kad ir vėl jį atgaučiau?? Pagalvojau, kas atsitiko su mano skrandžiui? Mano vyras juokavo, kad esu nėščia nuo maisto. Taigi aš pasidariau nėštumo testą… ir ohhhhh… Aš turėsiu kūdikį“, – instagrame rašė atlikėja.

Tiesa, moteris prisipažino, kad šis nėštumas ją baugina: „Jei ten yra du vaikai, aš galiu juos tiesiog prarasti. Buvau nėščia, turėjau perinatalinę depresiją... Turiu pasakyti, kad tai visiškai siaubinga. Tada moterys apie tai nekalbėjo, bijojo skųstis kūdikiu viduje, bet dabar moterys kalba apie tai kasdien… ir ačiū Dievui, mes neturime laikyti to skausmo tikra paslaptimi.“

Primename, kad būdama Havajuose atlikėja gerbėjams užminė mįslę. Instagrame mylimąjį S.Asgharį vadino sužadėtiniu, tačiau dabar moteris dalijasi nuotraukomis ir vyrą vadina savo sutuoktiniu.

Moteris mėgaujasi atostogomis ir dalijasi asmeniniais kadrais. Naujausiuose įrašuose B.Spears S Asgharį pavadino „vyru“.

REKLAMA
REKLAMA

„Tokia nuostabi mano sutuoktinio nuotrauka!!!! Jis taip sunkiai dirba ir kiekvieną dieną stebina mane savo aistra gyvenimui!!!! Man taip pasisekė, kad galiu pasidalinti savo gyvenimu su juo…“, – po viena iš nuotraukų rašė moteris ir sveikino mylimąjį su gimtadieniu.

Pasipylė komentarų lavina, gerbėjai ėmė klausti ar iš tiesų moteris slapta susituokė, tačiau B.Spears nieko nekomentuoja.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Britney Spears ir Samas Asghari susižadėjo praėjusių metų rugsėjį. Apie tai dainininkė paskelbė „Instagram“ paskyroje. Ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame demonstruoja sužadėtuvių žiedą, o šalia šypsosi jos išrinktasis.

„Negaliu tuo patikėti!!!“ – toks laimės kupinas prierašas lydi minėtą video įrašą.

Sužadėtuvės įvyko beveik tuo pačiu metu, kad teismas nutraukė dešimtmetį trukusią ir prieštaringai vertintą jos tėvo globą.

Pora susitikinėja nuo 2016 metų. 

Tai bus trečiasis B.Spears vaikas. Su buvusiu sutuoktiniu Kevinu Federlainu ji susilaukė sūnų Seano (16) ir Jayden James (15).

 

Aisku ,kad biski kuku jai ..
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų