REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
17
„Karkle Live Music Beach 2016“ (nuotr. Organizatorių)

Antradienį Lietuvą sudrebino skandalas – atšauktas savaitgalį turėjęs vykti vienas didžiausių muzikos festivalių „Karklės“. Organizatoriams koją pakišo finansai, tad kyla grėsmė, jog bilietus įsigiję žmonės gali likti be pinigų.

17

Antradienį Lietuvą sudrebino skandalas – atšauktas savaitgalį turėjęs vykti vienas didžiausių muzikos festivalių „Karklės“. Organizatoriams koją pakišo finansai, tad kyla grėsmė, jog bilietus įsigiję žmonės gali likti be pinigų.

REKLAMA

„Šiuo metu visos išankstinės pajamos iš bilietų pardavimų yra panaudotos honorarų pagrindiniams hedlaineriams mokėjimui. Muzikos rinka yra tokia, kad iš anksto neužtikrinus honorarų pasaulinėms žvaigždėms, jas prisivilioti yra neįmanoma, tačiau renginiui neįvykus, susigrąžinti pinigus nebėra galimybių.

Todėl, anot organizatorių, bus daroma viskas, kad lauktųjų „Redfoo“, „Naughty Boy“, „Sigma“, „Beardyman“, Dub FX bei kt. pasirodymai Karklėje būtų perkelti į kitus metus. Automatiškai į kitą vasarą persikels ir į festivalį nupirktų bilietų galiojimas.Dėl bilietų pardavimų tiesiogiai yra atsakingas Karklės organizatorius – kompanija „Renginių Centras“.

Jo atstovai pranešė, kad informaciją apie galimą bilietų grąžinimą jie paskelbs artimiausiu metu“, - paskelbė renginio atstovai. Toks atsakas nenuramino dalyvių, bijančių, kad bankrotą skelbiantys organizatoriai neišgalės grąžinti pinigų. 

REKLAMA
REKLAMA

Vartotojų konsultavimo, asmenų aptarnavimo ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Natalija Jarmulkovič patarė, ką reikia daryti įsigijusiems bilietus.

REKLAMA

„Vartotojui negavus visų ar dalies paslaugų, už kurias iš anksto sumokėta (pvz., neįvykus renginiui), tai laikoma sutarties neįvykdymu ir prieštarauja teisės principui „sutarčių reikia laikytis“. Taip pat pažymėtina, kad sutartinė civilinė atsakomybė yra turtinė prievolė, kuri atsiranda dėl to, kad neįvykdoma ar netinkamai įvykdoma sutartis, kurios viena šalis turi teisę reikalauti nuostolių atlyginimo, o kita šalis privalo grąžinti už bilietus į neįvykusį renginį sumokėtus pinigus", - sako atstovė. 

REKLAMA
REKLAMA

Pagrindiniai žingsniai, kuriuos turėtų daryti įgiję bilietus:

1. Vartotojas, manydamas, kad paslaugų tiekėjas pažeidė jo teises ar įstatymų saugomus interesus, pirmiausia turėtų kreiptis į paslaugų teikėją raštu ir išdėstyti savo reikalavimus.

2. Pažymėtina, kad būtina iššsaugoti pinigų sumokėjimą už bilietus patvirtinantį dokumentą bei bilietus į renginį.

3. Jei per 14 kalendorinių dienų nuo raštiško kreipimosi į paslaugos teikėją vartotojui nebus pateiktas atsakymas, arba paslaugos teikėjo atsakymas vartotojo netenkins, vartotojas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (būtina turėti pinigų sumokėjimą patvirtinančio dokumento kopijas, bilietų kopijas). 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ekspertė teigia, kad festivalio organizatoriai privalėjo išsamiai ir neklaidinančiai informuoti vartotoją apie susidariusią situaciją.

Visgi apsilankyti festivalyje norėję dalyviai liko labai nustebę, nes oficialiame „Karklės“ puslapyje informacija apie atvykstančius dalyvius buvo platinama dieną prieš skandalą.

„Jums šauks LMFAO siela REDFOO, pasirodysiantis penktadienį MAIN STAGE. Na ką, ruošiamės, garbanojamės plaukus, dėliojamės „kreiziškiausią“ garderobą, nes liko tik 4 dienos“, - tokią informaciją skelbė rugpjūčio 8 dieną, jau kitą dieną paskelbė apie bankrotą.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų