Negali tuo patikėti: S. Milinytė siekia aktorės karjeros JAV – gavo pagrindinį vaidmenį

Gerai žinoma dainininkė, už Atlanto gyvenanti Simona Milinytė, savo gerbėjams pranešė džiugias žinias. Naujame seriale besifilmuojanti S. Milinytė sako dar negalinti patikėti viskuo kas vyksta vis gyvenime.

43

„Man tai didžiausios svajonės išsipildymas. Visą gyvenimą svajojau filmuotis seriale. Nuotaikingame, įdomiame, jaunatviškame seriale. Ir tai įvyko. Galiu tik pasakyti, kad svajonės tikrai pildosi. Jei kažko labai trokšti, to sieki – viskas yra įmanoma. Visada norėjau filmuotis filmuose, bei serialuose ir jau dirbu su tokiais projektais. JAV, ypač Hollywood’e, tikrai didelė konkurencija, čia tiek talentingų ir gražių aktorių. Tačiau nenuleidau ranku, atranka po atrankos, diena po dienos, gyvenau tikėdama savo svajonių išsipildymu. Ir tai įvyko – buvau atrinkta ne tik į kelis filmus, kurių filmavimai dar bus, bet ir į šį naują serialą.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Simonai Milinytei atiteko pagrindinis vaidmuo naujame seriale

Tai komedija, serialas panašus į „Du Su Puse Vyro“ ar „The Office“. Kai gavau šį vaidmenį, iš džiaugsmo ir jaudulio negaliu nei miegoti, nei išsėdėti vietoje. Kaip ir minėjau, vaidinti filmuose ir serialuose yra mano didžiausia svajonė, kuri diena po dienos pildosi. “ – sako Simona.

Vykstantys filmavimai patraukė ir didelių televizijos kanalų dėmesį. Serialo pirmosios serijos bus pristatomos didžiausioms televizijos kompanijoms.

„Tai dar tik pradžia, bet serialas jau patraukė filmų industrijos gigantų dėmesį. Šiame seriale vaidinu vieną iš pagrindinių vaidmenų. Kol kas daug negaliu atskleisti, bet po pristatymo televizijoms galėsiu išduoti daugiau informacijos.“

Simona seriale filmuojasi su žymiais aktoriais tarp kurių yra ir 2017-ųjų metų Emmy statulėlę gavęs aktorius Nick Moss, Instagramo žvaigždutė Jordyn Jones, Australų aktorius Rob Morgan ir kiti.

„Turime iš viso 6 pagrindinius veikėjus, tarp kuriu esu ir aš. Taipogi nemažai extra aktorių, bus nemažai kviestinių svečių, tarp kurių yra ir aktorių, sporto žvaigždžių, Olimpinių žaidynių medalius laimėjusių sporto žmonių,“ – detalėmis dalinasi Simona.

„Dar negaliu patikėti tuo kas vyksta. Aš visą gyvenimą mėgau tokius serialus, žiūrėdavau juos per Netflix ar Hulu, Amazon. Vasaros pabaigoje bus pirmosios serijos pristatymai įvairioms TV kompanijoms. Matysime. Nieko negaliu dar tiksliai pasakyti, bet šis serialas bus tikras naujas hitas, ypač jei po pirmos serijos pristatymų televizijos prodiuserių kompanija užsakys daugiau sezonų. Niekada negali žinoti. Svajonės pildosi, taigi laikom sukryžiavę pirštus dėl serialo tolimesnės ateities.

REKLAMA

Viskas yra realu, nes tai nepaprastai smagi komedija apie sporto klubą, kurioje yra komiškai pateikta sporto klubo darbuotojų, trenerių, vadybininkų, bei lankytojų kasdienybė,“- sako Simona.

Darbas su kolegomis ir socialiniai tinklai

 

Simona teigia, kad ši sėkmė gauti pagrindinį vaidmenį jai buvo staigmena.

„Man viskas atsitiko gan staigiai. Nuėjau į atranką, patikau režisierei ir ji man iškarto pasiūlė vaidinti seriale. Esu nepaprastai laiminga už šią galimybę. Turim nuostabią komandą, puikią filmavimo aikštelę, nuostabius rėmėjus, bei gerų aktorių komandą. Ypač smagu, kad režisierė ir serialo autorė yra moteris. Mums tikrai reikia daugiau moterų filmų industrijoje. Dabar tai gan plačiai aptarinėjama tema, labai akcentuojama šių metų Oskarų ceremonija, bei kad joje buvo tik viena moteris režisierė. Taip pat beveik visi jau žinome apie „Time’s up“ akcija kuri kovoja už lygybę tarp režisierių, aktorių vyrų ir moterų lygias teisias bei vienodus atlyginimus. Šio serialo režisierė Alli McLaren yra neįtikėtina. Ji australė, pati yra vaidinusi ir „Disney“ seriale, parašius scenarijų, tačiau tai jos pirmas režisuojamas projektas su Emmy laimėtojais, patyrusiais aktoriais. Ji labai organizuoti ir veikli. Net negaliu įsivaizduoti kiek darbo reikia įdėti, kad viską suorganizuoti, rasti ir užsakyti filmavimo vietas, filmavimo komandą, surinkti rėmėjus, bei gerų aktorių komandą. Man asmeniškai tai atrodo neįtikėtina. Bet labai džiaugiuosi už mūsų režisiere. Smagu dirbti su tokia veiklia ir gabia moterimi.“ – sako Simonna.

Simona šiuo metu dirba filmavimo aikštelėse po 16-17 valandų per parą. „Terminai spaudžia. Jau birželio pabaigoje turime pristatyti pirmąją seriją TV kompanijoms, todėl tenka ilgai ir daug dirbti, kad viską suspėti nufilmuoti. Bet man tai patinka. Esu darboholikė, todėl ilgos filmavimų valandos man teikia džiaugsmą.“

„Dirbu prie kelių projektų. Gavau vaidmenis keliuose filmuose, vienas filmas, kur taip pat vaidinsiu pagrindinį vaidmenį jau yra užsakytas net 2019 metams! Smagu, kad man veiklos bus ir vėliau, ne tik projektai su kuriais dirbu šiuo metu,“ – džiūgauja Simona.

REKLAMA

Kaip kol kas yra žinoma, Simona seriale vaidins vieną iš pagrindinių vaidmenų. Jau greitu metu bus pristatyti oficialūs serialo puslapiai socialiniuose tinkluose. 


Rašyti komentarą...
d
dura
2018-06-07 19:49:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
žymi dainininke???kas ji tokia aplamai?
Atsakyti
-3

S
Stasys
2018-11-30 11:44:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek ta pana su savo slykscia grimasa veide gali smezuoti internete ?jau seniai nusibodo.
Atsakyti
-2

L
Lina
2018-06-08 11:05:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visų pirma jai valgyti reikia pradėti.
Antra matyt serialas yra studentų darbas, nes kiek matosi stilistų ir grimo dailininkų nėra.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų