4

Radijo stotis „Power Hit Radio“ savo klausytojus kviečia ne tik klausytis geriausių hitų, dalyvauti įtraukiančiuose žaidimuose ir stebėti tiesiogines transliacijas, bet ir puoštis. Populiariausios šokių muzikos radijui suvienijus bendras jėgas kartu su lietuvišku aprangos prekės ženklu „Shmutke“, tai padaryti pagaliau tapo įmanoma!

Radijo programų direktorius bei rytinės laidos „Šok į kelnes“ vedėjas Saulius Baniulis pasakojo, kad ištikimiausi klausytojai jau kurį laiką laukė šios naujienos.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ne tik klausykite, bet ir puoškitės: „Power Hit Radio“ pristato aprangą ir aksesuarus didžiausiems savo gerbėjams

„Kai konkursų metu išdalinome pirmuosius „Power Hit Radio“ džemperius, kai kurie klausytojai jų užsinorėjo taip, kad netgi patys ketino juos nusipirkti. Su laiku susidomėjimas tik augo, o kai džemperiais pasipuošė TV3 ir Go3 projekto „Didysis šou burbulas“ dalyviai, viskas tapo aišku – turime klausytojams ne tik pranešti apie populiariausius hitus, bet ir leisti pasipuošti!“ – sakė S. Baniulis žadėdamas, kad dalį naujienų klausytojai ir toliau galės bandyti laimėti konkursų ar žaidimų metu.

Nuo dabar radijo internetiniame puslapyje visi norintieji galės pasirinkti net iš kelių modelių ir spalvų „Power Hit Radio“ logotipu puoštų džemperių, marškinėlių ar kepurelės. Ir tai – dar ne pabaiga. Kolekcija jau papildyta ir stilingais telefonų dėklais jūsų išmaniesiems!

Visa tai įgyvendino prekės ženklo „Shmutke“ įkūrėjas Darius Žutautas, kuris džiaugiasi galėdamas prisidėti prie aprangos radijo gerbėjams. „Ir pats esu neabejingas gerai muzikai, o kūrybiniame procese ji mane lydi nuolatos“, – sakė jis.

Anot Dariaus, ši „Power Hit Radio“ gerbėjams kurta apranga taip pat yra ekologiška. Džemperiai pagaminti iš perdirbto poliesterio ir medvilnės, o marškinėliai – vien tik iš organinės medvilnės. Kiekvienas pirkėjas ant įsigyto gaminio etiketės taip pat ras ir staigmeną. Etiketės gaminamos iš perdirbto popieriaus, o jose įkomponuotos gėlių sėklos, iš kurių išauga laukinės gėlės.

Būkite tikras „Power Hit Radio“ gerbėjas – ne tik klausykite, bet ir puoškitės! Įsigykite čia: https://powerhitradio.tv3.lt/parduotuve

Neseniai atsinaujinęs „Power Hit Radio“ jau 18 metų į eterį leidžia pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muzika, supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais, o nuo šiol transliuoja ir objektyviausias TV3 žinias. „Power Hit Radio“ programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes“, „Power hitai“, „Power popietė“ ir kitos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų