Nausėdienė sužibėjo elegancija: lygiuojasi į didžiųjų valstybių pirmąsias ponias

Penktadienio popietę prezidentas Gitanas Nausėda dalyvavo „Globalios Lietuvos“ apdovanojimų ceremonijoje. Šia svarbia proga prezidentą lydėjo ir pirmoji šalies dama – Diana Nausėdienė.

4

Pirmoji šalies ponia D. Nausėdienė traukė akį elegantišku įvaizdžiu. D.Nausėdienė pasipuošė melsvos spalvos kostiumėliu, o o plaukus surišusi į elegantišką kuodą, kuris spėjo tapti jos vizitine kortele, bei įsivėrusi kuklius, bet elegantiškus perlinius auskarus.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prezidentas dalyvauja „Globalios Lietuvos“ apdovanojimų ceremonijoje

Tiesa, tokio stiliaus ir spalvos kostiumėlius rinkosi ir Jungtinių Amerikos Valstijų pirmosios ponios: Michelle Obama, Melania Trump.

Primename, kad metinėje spaudos konferencijoje paklaustas, ar ketina siekti antrosios kadencijos, prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad kol kas šis klausimas jam nėra įdomus. Anot prezidento, jis dar nespėjo įgyvendintų visų išsikeltų tikslų.

„Apie tai negalvoju, nes man, tiesą sakant, tai yra neįdomu dėl daugelio aplinkybių. Pirma, mes neįgyvendinome to, ką pažadėjome žmonėms prieš pirmąją kadenciją. Turiu dar gerus trejus metus. Mes jau šį bei tą padarėme. Nepaisant to, kad nebuvo lengva, bet, manau, kad tikrai dar padarysime. 

O kita kadencija, žinote, gyvenimas labai įdomus – ir sveikatos dalykai gali turėti įtakos, ir kiti planai. Šiandien yra pernelyg ankstyva. Jeigu kažkas žino, ką aš jau darysiu 2024 metais, tai reiškia, kad tie žmonės turi daugiau informacijos negu aš“, – žurnalistams trečiadienį sakė G. Nausėda.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gitano Nausėdos metinė spaudos konferencija

Paprašytas įvardinti didžiausią savo klaidą per dvejus metus valdžioje, G. Nausėda sakė, kad tai buvo per didelis dėmesys žiniasklaidoje skelbiamai nuomonei apie jį.

„Pačioje kadencijos pradžioje aš pernelyg daug žiūrėdavau ir skaitydavau, kas ką pasakys, kas ką pakomentuos. Šiandien aš to atsisakiau. Aš stengiuosi kalbėtis su žmonėmis, nes tai pats geriausias šaltinis sužinoti, kaip atrodo situacija iš tikrųjų. Žmonės tikrai, jeigu kažkas yra ne taip, sako tiesiai į akis. 

Bendravimas su žmonėmis tiesiogiai yra kur kas geresnis dalykas, negu skaityti spaudą. Tiesą sakant, pasidarė gerokai ramiau ir jaučiuosi daug užtikrintesnis. Tam tikras išvadas kaupiantis patirčiai darausi ir aš“, – sakė prezidentas.

 


Rašyti komentarą...
A
Anute
2021-07-16 21:26:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo, šį kartą labai kokybiškas kostiumėlio kirpimas ir siuvimas. Puikiai atrodo.
Atsakyti
0

L
Labai
2021-07-17 00:05:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graziai ir elegantiskai atrodo ponia Nausediene!!!Labai grazi pora su Prezidentu!!!Stiprybes ir sveikatos, atstovaujant Lietuva!!!
Atsakyti
-1

J
Juazas
2021-07-16 20:09:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikiai atrodo ponia Diana, kada broileryna kas padorių gali aprengti, su isaugtais mėlynais kiteliais ar naktiniais marškiniais?
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų