d. nausėdienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. nausėdienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. nausėdienė“.
REKLAMA
Monikos Pietarytės nuotr.  Monikos Pietarytės nuotr.

Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena subūrė šimtus bendruomenės narių: šventėje dalyvavo ir Diana Nausėdienė

Lapkričio 17-ąją Lietuvos neišnešiotų naujagimių bendruomenė mini Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną. Ši diena ypatingai svarbi daugiau nei 1,2 tūkst. kasmet Lietuvoje naujai gimstančių neišnešiotų naujagimių šeimų. Šią dieną tradiciškai Lietuvos miestuose bei rajonuose purpurine spalva nusidažė kelios dešimtys pastatų, taip siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į anksčiau į pasaulį atėjusius naujagimius, priešlaikinį gimdymą, jo priežastis, problemas ir pavojus.
2023-11-20

Diana Nausėdienė Tbilisyje: džiaugiuosi, kad vis daugiau kartvelų mokosi lietuvių kalbos

Prieš konferencijos atidarymą pirmoji ponia susitiko su Sakartvelo technikos universiteto rektoriumi prof. dr. Davidu Gurgenidze ir padėkojo jam už ilgametį bendradarbiavimą aukštojo mokslo srityje bei aktyvų lituanistikos puoselėjimą bei jos sklaidą Sakartvele. „Susitinkame ypatinga proga – Sakartvelo technikos universitetas švenčia savo įkūrimo šimtmetį.

Diana Nausėdienė kviečia gyventojus prisijungti prie prezidentūros šv. Kalėdų eglutės kūrimo šventės

Artėjant šv. Kalėdoms prezidentūra ir ponia Diana Nausėdienė pradeda kalėdinės eglutės žaisliukų gaminimo akciją ir kviečia jungtis Lietuvos mokyklas, dienos ir globos centrus, visas šeimas ir iš vilnos nuvelti po kalėdinį paukštį. D. Nausėdienė, kartu su idėjos autore Urte, vaizdo įraše dalijasi instrukcija ir kviečia visus susiburti drauge. Pasak ponios, ši eglutės žaisliukų vėlimo akcija – puiki proga susivienyti kuriant kartu bendram tikslui.
Aktualijos 2021-11-16

Danijos kronprincesė Mary susitiko su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte

Lietuvoje viešinti Danijos kronprincesė Mary penktadienį kartu su pirmąja ponia Diana Nausėdiene apsilankė Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) ir susitiko su Lietuvos mažųjų žaidynių dalyviais. Jos Karališkoji Prakilnybė kartu su savo vardo fondu aktyviai dirba sprendžiant socialinius iššūkius, tokius, kaip socialinė atskirtis.
2021-10-01

Nausėdienė sužibėjo elegancija: lygiuojasi į didžiųjų valstybių pirmąsias ponias

Penktadienio popietę prezidentas Gitanas Nausėda dalyvavo „Globalios Lietuvos“ apdovanojimų ceremonijoje. Šia svarbia proga prezidentą lydėjo ir pirmoji šalies dama – Diana Nausėdienė. Pirmoji šalies ponia D. Nausėdienė traukė akį elegantišku įvaizdžiu. D.Nausėdienė pasipuošė melsvos spalvos kostiumėliu, o o plaukus surišusi į elegantišką kuodą, kuris spėjo tapti jos vizitine kortele, bei įsivėrusi kuklius, bet elegantiškus perlinius auskarus.
2021-07-16

Landsbergiui – prezidento kritika dėl komentarų apie pirmosios ponios skiepijimą

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad užsienio reikalų ministras, konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis nuėjo „žemu ir nepadoriu“ keliu komentuodamas Dianos Nausėdienės skiepijimo nuo COVID-19 aplinkybes. „Man labai apmaudu, kad jaunas politikas Gabrielius Landsbergis nuėjo tokiu žemu, nepadoriu keliu ir ima kaltinti žmones net iki galo nesuvokdamas situacijos ir net nemėgindamas jos suvokti“, – žurnalistams Doviluose sakė G. Nausėda.
Aktualijos 2021-05-21

Nausėdienė sužibo elegancijos spinduliuose: akis traukė kelios detalės

Prezidentas Gitanas Nausėda su ponia Diana Nausėdiene sekmadienį pradėjo vizitą Lenkijos sostinėje Varšuvoje, kur pirmadienį dalyvauja iškilmingoje Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-ųjų metinių minėjimo ceremonijoje. Pirmojo susitikimo su Lenkijos vadovais metu pirmoji šalies ponia D. Nausėdienė žavėjo elegancija. Ji atlydėjusi prezidentą į oficialų susitikimą pasipuošė pasteline žydra suknele, o liemenį juosė plonas dirželis.
2021-05-03

Prezidentų pyragai, cepelinai ir grybai: vieni šeimos žmones vaizduoja skoningai, kiti tebeieško savojo veido

Namie gaminto maisto receptai, nuotraukos su numylėtais augintiniais – nieko naujo, kad šalies politikai rinkėjams bando pasirodyti šeimos žmonėmis. Tačiau, specialistų teigimu, vieni tai sugeba padaryti natūraliai, o kiti jau ne pirmus metus taip ir neranda savo rolės. Ir tuomet visuomenė stebisi, kodėl pirmoji ponia dalinasi velykinio pyrago receptu prezidentūros puslapyje.

Prezidentas su žmona kreipiasi į tautą šv. Velykų proga: linki santarvės ir vienybės

Prezidentas Gitanas Nausėda su sutuoktine Diana Nausėdiene sveikindami su šventomis Velykomis ragina nepasiduoti negandoms, linki santarvės ir vienybės pandemijos išbandymų akivaizdoje.  „Šventos Velykos visada žadina Atgimimo viltį! Jokios negandos nepajėgios užgožti tos Vilties. Mums visiems dabar labai nelengva. Šiandien mums ypatingai reikia santarvės ir vienybės. Supratimo, kad esame stipri ir kantri tauta.

Įvardijo, kur sostinėje apsilankė Nausėdienė ir Lenkijos pirmoji ponia

Lietuvos ir Lenkijos pirmosios ponios – Diana Nausėdienė bei Agata Kornhauser-Duda – antradienį lankėsi sostinės senamiestyje, Vilniaus universitete. „Susitikime Lietuvos ir Lenkijos pirmosios ponios išskirtinį dėmesį skyrė Lenkijos karaliaus ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto atminimui, kurio 500-osios gimimo metinės yra minimos šiemet.
Aktualijos 2020-11-17
REKLAMA
REKLAMA

Tokios pirmosios šalies damos dar nematėme: pasipuošė idealiai jai tinkančiu aksesuaru

Pirmadienį į Lietuvą pirmąkart oficialaus vizito atvyko Prancūzijos prezidentas Emmanualis Macronas ir jo žmona Brigitte Macron. Pirmąją savo vizito dieną jie dalyvavo oficialiuose renginiuose ir šventinėje vakarienėje, o antradienį buvo pakviesti apsilankyti ir MO muziejuje. Kaip ir pirmąją dieną, taip ir antrąją, daugybės dėmesio sulaukė pirmųjų ponių apranga ir jos detalės.
2020-09-30

Diagnozę išgirdęs Fara: tai pakeitė gyvenimą

Rugsėjis – prostatos ligų mėnuo, kuomet vyrai yra aktyviai raginami tirtis ir neapleisti savo vyriškosios sveikatos. Tą ragina padaryti ir mentalistas, iliuzijos meno meistras bei pustrečių metukų sūnelio tėtis Nicholas Kin. Žinomas vyras neslepia, jog nuolatinis nuovargis išsekina organizmą, o jį atstatyti – daug sudėtingiau, nei laiku puoselėti, pasitelkiant natūralius būdus.
2020-09-20

Nausėdos lankėsi parodos atidaryme sostinėje: pirmosios šalies ponios kaukę papuošė graži detalė

Šį ketvirtadienio vakarą Lietuvos meno pažinimo centre „Tartle“ įvyko parodos „1918–1945 / Kaunas–Vilnius“ atidarymas. Čia kviestiniams svečiams pristatyta išskirtinė kolekcijos dalis, atskleidžianti platų Kauno ir Vilniaus tarpukario bei Antrojo pasaulinio karo metų meninio gyvenimo spektrą, rašoma pranešime spaudai. Renginio nepraleido ir šalies prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana.
2020-08-27

Nausėdos susitiko su karaliene: pirmoji šalies dama žavėjo subtilia elegancija

Visai neseniai Didžiojoje Britanijoje įvyko NATO vadovų susitikimas Buckinghamo rūmuose. Čia dalyvavo ne tik pati karalienė Elizabeth II-oji, bet ir JAV prezidentas Donaldas Trumpas su žmona Melania bei daugelis kitų. NATO susitikimo nepraleido ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Gitana. Svarbaus renginio proga G. Nausėda buvo pasipuošęs juodu kostiumu, prie kurio derino tamsiai raudoną kaklaraištį, o pirmoji šalies ponia kaip visuomet sublizgėjo elegancija.
2019-12-04

Kariuomenės dieną Nausėdienė priėmė svarbų iššūkį: seka prezidento Smetonos žmonos pėdomis

Lietuvoje šiandien minima kariuomenės diena. Vilniaus padangę raižė amerikiečių naikintuvai, o sostinės širdyje žygiavo NATO kariai. Na, o tuo metu, kai prezidentas Gitanas Nausėda sveikino karius, pirmoji ponia Diana Nausėdienė susitiko su karių šeimų moterimis. Tęsdama prezidento Smetonos žmonos Sofijos tradiciją, pirmoji ponia įsitraukė į birutiečių veiklą ir jau segi paauksuotą rūtų šakelę su karūna.

Nausėdienė nustebino neįprastu įvaizdžiu: tokios jos dar nematėte

Šalies vadovas Gitanas Nausėda su žmona Diana šiuo metu vieši tekančios saulės šalyje – Japonijoje. Čia antradienį jie dalyvavo šventinėje Japonijos Imperatoriaus Naruhito žengimo į sostą ceremonijoje. Iškilmėse šalies vadovas su pirmąja ponia oficialiai pasveikino Imperatorių ir išklausė jo inauguracijos kalbą. Tiesa, daugelio akys nukrypo ne į prezidentą, bet į jo žmoną – Diana jau daliai moterų tapo elegancijos ir stiliaus pavyzdžiu.
2019-10-22

Etiketo žinovas įvertino Nausėdienės stilių: pažėrė pagyrų 

Prezidento Gitano Nausėdos žmona Diana Nausėdienė savo vyrą lydi į visus svarbiausius renginius, o jos įvaizdis dažniausiai būna nepriakaištingas.  Tą tvirtina ir etiketo specialistas Giedrius Drukteinis – šalies pirmoji dama išties moka apsirengti tvarkingai, ir būtent taip, kaip to reikalauja etiketas. Pirmosios šalies ponios aprangą ir bendrą įvaizdį G. Drukteinis yra linkęs vertinti labai pozityviai.
2019-10-12

Nausėdienė susitiko su Melania Trump: pasirinko karališką spalvą

Prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana vieši Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje Niujorke. Visai neseniai pirmoji šalies pora susitiko ir su JAV prezidentu Donaldu Trumpu bei jo žmona Melania. Susitikimo metu prezidentas pakvietė JAV vadovą apsilankyti Lietuvoje. Iškilmingam susitikimui D. Nausėdienė pasirinko itin elegantišką stilių – moteris buvo pasipuošusi buvusios prezidentės D. Grybauskaitės itin pamėgta spalva – tamsiai mėlyna.
2019-09-25

Valinskas prisiminė sunkią ligą: mokyklą pakeitė ligoninė

Praėjusios savaitės pradžioje žinomi žmonės, tarp kurių – ir pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano bei TV laidų prodiuseris Arūnas Valinskas – prisijungė prie gražios iniciatyvos, pavadinimu „Vienos kėdės istorija“. Iniciatyva skatina įsijausti į vėžiu sergančių vaikų šeimų vietą, o jos metu surinkti pinigai bus skirti „Šeimos namų“ Santariškėse statyboms.
2019-09-23

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė: turime panaudoti ne tik žinias, bet ir širdį

Antradienį Kauno klinikose apsilankiusi prezidento žmona Diana Nausėdienė sako, kad gerovė įmanoma tik puoselėjant atjautą bendruomenėje. „Prezidentinės kampanijos metu iškelta socialinės gerovės idėja negali būti realizuota vien tik žiniomis. Kad mes sukurtume bendruomenę, kad sukurtume gerovę, mums reikia sujungti širdis, mums reikia atsiremti į atjautos ir didelių ir vertingų darbų pagrindą“, – renginio metu kalbėjo D. Nausėdienė.
Aktualijos 2019-07-23

Pirmoji šalies ponia žavi elegancija: pasirinko simbolinius papuošalus

Ilgą laiką Lietuva neturėjo pirmosios ponios, todėl normalu, jog prezidento Gitano Nausėdos žmona Diana stebima tarsi po padidinamuoju stiklu. Dar praėjusį penktadienį visi kreipė žvilgsnius į tai, kaip inauguracijos iškilmėse atrodys D. Nausėdienė, o šiandien pirmoji šalies pora su oficialiu vizitu išvyko į Lenkiją, kur susitiko su Lenkijos prezidentu Andrzejumi Duda.
2019-07-16

Lietuvos prezidentienės – nuo graudžių likimo išbandymų iki neblėstančios elegancijos

Vyras – galva, žmona – kaklas, byloja liaudies išmintis. Šį spalvingą posakį galima pritaikyti ir valstybėje, kur šalies galva – prezidentas, o kaklas tuomet – pirmoji ponia, galinti savo įtaką panaudoti įvairioms šalies dilemoms spręsti, užsiimti socialine, kultūrine, labdaringa veikla ir išlikti ryškiu pavyzdžiu ateities kartoms.

Nausėdienė jau pasiruošusi būti pirmąja ponia

Diana Nausėdienė tikino, kad jos ir vyro nuotaikos puikios, o didžiausia dovana laiko susitikimus su Lietuvos žmonėmis. „Maratonas baigėsi ir džiaugiamės visomis šauniomis akimirkomis“, – kalbėjo G. Nausėdos žmona. D. Nausėdienė teigė, kad rinkimų dienos rytą jos vyras jautėsi ramus ir atlikęs viską, ką galėjo padaryti. Jei jos vyras taptų Lietuvos prezidentu, Nausėdų šeimos gyvenimas keistųsi kardinaliai.
Į viršų