Nauji aktorių veidai: A. Mickevičius – bučinių ekspertas, M. Jampolskis – rastamanas, J. Milius – lunatikas

Pirmoji roko operos „Romeo ir Džiuljeta“ premjera, šią savaitę parodyta Kauno „Žalgirio“ arenoje, pavergė publiką greita dinamika, kvapą gniaužiančiais režisūriniais sumanymais ir stebinančiais personažais, kuriuos įkūnyja visas teatro ir muzikos pasaulio žvaigždynas. Vieną ryškiausių vaidmenų tiesiogine prasme sukūrė aktorius Aistis Mickevičius, scenoje pasirodęs su neoninės geltonos spalvos kepure ir tokiais pat akiniais.

Aktorius A. Mickevičius roko operos scenoje galėjo išlieti visą savo energiją: jo personažas ir mušasi, ir rauda, šoka ir dainuoja. Bet ypač publiką jis nustebino po aistringo Romeo ir Džiuljetos bučinio.

„Bučinio scena – labai įdomi, į ją bus įtraukti visi“, – prieš kurį laiką intrigavo naujoji Džiuljeta – dainininkė Bjelle.

Per pirmąją premjerą paaiškėjo, kad tikrasis bučinių ekspertas yra linksmų plaučių aktorius A. Mickevičius. Kai pagrindinė roko operos įsimylėjėlių pora paskęsta saldžiose glamonėse, jis išeina pasikalbėti su tauta apie bučinius. Aktoriaus monologas, su taikliais atkirčiais į publikos replikas, Kauno „Žalgirio“ arenoje Aisčiui pelnė kelias juoko ir plojimų bangas.

REKLAMA

Aplodismentuose žiūrovai apdovanojo ir netikėtą Mariaus Jampolskio personažą – ilgais dredais pasipuošęs aktorius atrodė lyg ką tik iš Jamaikos, o jo šūkčiojamas, regis, suteikė roko operai dar daugiau šiuolaikiškumo.

Publikos ypač garsiais plojimais apdovanotam Merkucijaus vaidmens atlikėjui Jeronimui Miliui teko tapti blogu berniuku. Jis svaiginasi, laido provokuojančius sąmojus, o naktimis vaikšto stogų kraštais, lyg lunatikuodamas, lyg tyčia bandydamas užaštrinti savo lemtį.

Įtraukiančios ir netikėtų posūkių kupinos naujosios roko operos „Romeo ir Džiuljeta“ premjera – sekmadienį, 19 val. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Vaidina: Tadas Juodsnukis ir Bjelle, Ramūnas Rudokas, Larisa Kalpokaitė, Karina Krysko-Skambinė, Darius Petkevičius, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Viktoras Malinauskas ir daugelis kitų. Groja Kauno Valstybinio muzikinio teatro dirigento Jono Janulevičiaus vadovaujamas orkestras, dainuoja choras „Brevis“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų