Našle likusi Vanessa Bryant: pirma „išeiti“ turėjau aš

2020-ieji metai prasidėjo skaudžia tragedija – sausio 26-ąją žuvo staigtasparniu kartu su dukra Gianna skridęs krepšininkas Kobe Bryantas.

7

Rugpūčio 23-ąją krepšinio legenda būtų minėjusi 42-ąjį gimtadienį, ta proga po ilgo laiko, pasisakė žuvusio krepšininko žmona Vanessa Bryant.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Našlė likusi Vanessa Bryant: tai turėjau būti aš

„Instagram“ asmeninėje paskyroje, našlė pasidalino laišku, kuriame išliejo širdį ir skyrė Kobe už širdies griebiančius žodžius.

„Neįmanoma apsakyti, kaip tavęs pasiilgau ir tave myliu. Norėčiau, kad tu ir Gigi būtumėte šalia ir galėtumėte švęsti kartu. Norėčiau tau pagaminti tavo mėgstamiausią patiekalą arba tortą kartu su Gigi. Pasiilgau tavo didelių apkabinimų, šypsenos, bučinių, garsaus ir gilaus juoko“, – rašė moteris.

„Mūsų gyvenimai tapo tušti be tavęs ir Gigi. Aš esu visiškai palūžusi. Kad ir kaip noriu verkti, stengiuosi šypsotis, kad mūsų dukrų gyvenimai būtų šiek tiek šviesesni. Tačiau aš ne tokia stipri, kaip mūsų dukros, jos stiprios ir atsparios. Tikiu, kad jomis didžiuojiesi, jos kiekvieną dieną man kelia šypseną.

Norėčiau pabusti iš šio siaubingo košmaro. Norėčiau, kad tu ir Gigi grįžtumėte namo ir nustebintumėte mus. Aš pykstu, kad nebuvau pirma, kuri išėjo iš šio pasaulio. Tai turėjau būti aš. Visuomet norėjau išeiti pirma, kad man netektų pajusti tokio sielvarto. Tu turėjai manęs pasiilgti. Gigi turėjo būti su savo seserimis. Turėjau būti aš“, – Vanessa dėkojo vyrui už tai, kad šis išmokė ją mylėti.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad sausio 26-ąją pasaulį sukrėtė milžiniška tragedija – Anapilin iškeliavo viena didžiausių sporto ir krepšinio legendų Kobe Bryantas, kuriam tebuvo 41-eri.

Kartu su K. Bryantu žuvo trylikametė dukra Gianna, garsus beisbolo treneris Johnas Altobelli su žmona ir dukra bei kiti.

K. Bryantas su dukra vyko į krepšinio rungtynes. Gianna Bryant ir J. Altobelli dukra kartu žaidė vienoje komandoje.

REKLAMA

Gianna, dar kitaip vadinama „GiGi“ lankė „Sierra Canyon“ mokyklą Los Andžele ir jau buvo pradėjusi sekti garsiojo tėvo pėdomis ir jau buvo vadinama kylančia krepšinio žvaigžde.  Ji priklausė Los Andželo mergaičių krepšinio komandai „Mamba“.

Garsusi krepšininkas labai didžiavosi savo atžala, socialiniuose tinkluose vyras dažnai dalijosi jos varžybų akimirkomis, nuo mažumės Gianna ir kita Kobe dukra, 17-metė Natalia, nepraleisdavo tėčio varžybų. Per apšilimą prieš varžybas Kobe ir Gianna eidavo į aikštelę drauge.

Netektį išgyvena trys krepšininko dukros ir žmona Vannesa, dvi Kobe atžalos dar visai mažytės: Biankai – vos treji, Capri – 7 mėnesiai. Neseniai K. Bryantas buvo nufotografuotas su Gianna žiūrintis NBA varžybas, krepšininkas dukrą vadino „GiGi“. Prieš 6 dienas jis paviešino vaizdo įrašą iš jos treniruotės ir pasidžiaugė, kad paauglei sekasi vis geriau.


Rašyti komentarą...
K
Kroksul
2020-09-26 20:48:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kobe Bryant
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų