Žuvusio piloto brolis: Bryantas ir likę keleiviai patys žinojo apie galimas rizikas

Los Andželo teismas atvertė bylą, kurioje Kobe Bryanto žmona Vanessa kaltina žuvusį sraigtasparnio pilotą Arą Zobayaną ir sraigtasparnį eksplotavusią bendrovę „Island Express Holdings“ neatsakingumu.

Buvusios NBA žvaigždės našlė dar vasari mėnesį kreipėsi į teismą. Anot ieškinio, pilotas netinkamai įvertino skrydžio ir oro sąlygas, elgėsi aplaidžiai, neatšaukė rizikingo skrydžio. Avarija, per kurią žuvo pats K.Bryantas jo dukra ir dar šeši asmenys, įvyko sausio 26-ąją dieną.

Vis dėlto piloto brolis Bege Zobayanas teisme pareiškė, kad pats krepšininkas ir likę keleiviai patys pasirinko skristi ir žinojo riziką.

„Jo paties aplaidumas taip pat yra veiksnys. K.Bryantas ir visi keleiviai žinojo apie galimas rizikas ir vis vien nusprendė skristi. Jie patys rizikavo savo gyvybėmis, todėl atsakovas nėra kaltas dėl nelaimės pasekmių ir tariamos žalos“, – rašoma piloto brolio pateiktame rašte teismui.

Į teismą taip pat paduota ir sraigtasparnį operavusi kompanija „Island Express Helicopters Inc.“ Ji teismui pateikė panašius vertinimus, kad patys keleiviai žinojo galimą riziką, bet vis vien sėdo į sraigtasparnį.

Atskirus ieškinius teismui yra pateikusios ir kelių kitų nelaimės aukų artimieji. Tačiau jie kaltina ne pilotą, o tik sraigtasparnį eksplotavusią kompaniją „Island Express Holding Corp.“ aplaidumu.

Nelaimės priežastys kol kas nėra tiksliai žinomos, kadangi sraigtasparnis neturėjo juodosios dėžės. Tačiau tądien, sausio 26-ąją, Los Andželą gaubė tirštas rūkas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų