Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
Monika Liu (tv3.lt fotomontažas)

Spalvinga, charizmatiška, stebinanti, laužanti standartus ir žinanti, kaip kaskart pasirodymą paversti nepamirštamu. Kiekvieną kartą linkusi stebinti skirtingais ir drąsiais įvaizdžiais, įspūdingu vokalu ir netikėtais šou sprendimais. Tokia yra Monika Liu, kuri jau šį šeštadienį pasirodys „Eurovizijos“ finale.

9

Spalvinga, charizmatiška, stebinanti, laužanti standartus ir žinanti, kaip kaskart pasirodymą paversti nepamirštamu. Kiekvieną kartą linkusi stebinti skirtingais ir drąsiais įvaizdžiais, įspūdingu vokalu ir netikėtais šou sprendimais. Tokia yra Monika Liu, kuri jau šį šeštadienį pasirodys „Eurovizijos“ finale.

REKLAMA

Penktadienį Monika Liu lipo dar kartą ant „Eurovizijos“ scenos, kur įvyko repeticiją prieš didįjį finalą, o iš karto po to – prisijungė prie vaizdo konferencijos ir papasakojo, kokiomis nuotaikomis dabar gyvena.

Pademonstravo išvaizdos pokyčius

Penktadienį įvyko generalinė „Eurovizijos“ repeticija, kurios metu Monika Liu pademonstravo išvaizdos pokyčius. Moteris pasirodė su prigludusiais plaukais, o tam yra 1 priežastis. 

REKLAMA

„Šiandieną nespėjau išsiplauti galvos“, – juokėsi ji.

Konkurencija ir nuovargis

Paklausta, kaip jaučiasi prieš didįjį finalą, Monika tikino, kad viskas sekasi sklandžiai: „Gerai, pripratome. Viskas patogu. Jokių problemų.“

Pasak Monikos Liu, šiame dainų konkurse ji jokios konkurencijos nejaučia ir puikiai sutaria su kitų šalių atstovais.

„Visi draugiški. <..> Su visais draugavome. Nėra čia kažkokios konkurencijos. Bent jau taip yra mano rate“, – šyptelėjo Monika.

Tęsdama pokalbį apie kitus dalyvius, Lietuvos atstovė  „Eurovizijoje“ džiaugėsi, kad daugelis ja giria už išskirtinę išvaizdą: „Italai pamėgo mano stilių ir dainą, ir šukuoseną.“

Nesklandumai ir svarbi diena

Dainininkė vaizdo konferencijos metu užsiminė ir apie nesklandumus, tačiau į viską ji žiūri pozityviai: „Nesklandumu, aišku, kad buvo. Buvo ir su garsu, ir su vaizdu problemų. Bet nėra taip, kad ateini ir eini iš karto į sceną.“

REKLAMA
REKLAMA

Nepaisant to, jog ryt nugriaudės dainų konkurso finalas, tačiau šiandieną jos laukia dar vienas svarbus etapas. „Šiandieną man yra labai svarbi diena, nes žiuri stebės mano pasirodymą ir nuspręs, kiek balų man skirs“, – atskleidė moteris.

Baigdama pokalbį apie „Euroviziją“, Monika Liu viltingai pasakė: „Gal paskutiniai nebūsime.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai rašėme apie Moniką Liu ir jos karjerą.

Baigusi Klaipėdos universitetą, kur studijavo džiazą, Monika vis laksto po pasaulį – studijavo Masačusetse, gyveno Londone, o vėliau apsigyveno Vilniuje. 

„Dar vis negaliu patikėti, kad čia esu... Net negaliu atsipalaiduoti. Paprastai miegu ilgai, tačiau kasryt čia atsibundu 6:30. Visada sau sakau: „Monika, atsipalaiduok“, tačiau to padaryti negaliu. Tai tokia didžiulė atsakomybė, bet jaučiuosi labai palaiminta, kad turiu tokią garbę čia dalyvauti“, – emocijų neslepia ji.

Anot atlikėjos, kelią į „Eurovizijos“ sceną ji planavo jau daug metų, o laikas „Sentimentų“ kompozicijai jai pasirodė tinkamas dabar.

REKLAMA
REKLAMA

Ji pasakoja apie savo dainą: „Dainuoju apie šį ilgesį, kurį jauti naktį, kai negali užmigti ir skęsti prisiminimuose, o praeities dvasia ateina ir juokiasi iš tavęs. Choras – tai svajingas paveikslas, tarsi jūros debesys ir aš dainuoju, kai ant manęs krenta milijonas rožių, kaip „Amerikos grožyje“ (ang. American Beauty).

Antroje eilutėje dainuoju apie Nidos kopas. Stoviu viduryje ir mojuoju žuvėdroms, atsisveikinu su meile, kuri man atėjo kaip tamsi jūros puta. Tai lietuviškos pasakos akimirka.“

Primename, kad antradienio naktį įvyko pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis, kuriame paaiškėjo pirmosios 10 šalių, kurios gauna kelialapį į konkurso finalą. Tarp dešimties laimingųjų – ir Lietuvos atstovė Monika Liu.

Po pusfinalio į finalą patekę atlikėjai skubėjo į spaudos konferenciją. 

Žurnalisto paklausta, ką jai reiškia būti pirmąja lietuve, į „Eurovizijos“ finalą patekusia su lietuviška daina, Monika neslepė – jai tai reiškia labai daug. 

REKLAMA
REKLAMA

„Tai daug reiškia Lietuvai ir lietuviams, noriu, kad jie šia kalba didžiuotųsi. Man daug kas sakė, kad neturėčiau eiti su lietuvių kalba, džiaugiuosi, kad nepaklausiau. 

Vakar prie manęs priėjo žmogus ir paklausė, ar mūsų kalba nėra rusų. Mes jau trisdešimt metų turime nepriklausomybę. Lietuvių kalba – kieta!“, – kalbėjo Monika Liu. 

Paklausta, kurios vietos tikisi finale, Monika prapliupo juokais: „Man nusišvilpt! Galėčiau būti paskutinė, man nelabai rūpi, aš jau finale“ 

Prieš eidama ištraukti burto, kurioje finalo pusėje pasirodys, Monika prabilo apie tai, kas šiuo metu svarbiausia. „Nepamirškime, vyksta karas. Turime aukoti, turime kreipti dėmesį į tai, kas vyksta, tai labai svarbu. Slava Ukraini!“, – kalbą užbaigė Monika Liu, o jai minioje nuskambėjo atsakymas: „Heroyam slava!“

Į „Eurovizijos“ finalą iš pirmojo pusfinalio keliauja: Šveicarija, Armėnija, Islandija, Lietuva, Portugalija, Norvegija, Graikija, Ukraina, Moldova ir Nyderlandai.

REKLAMA
REKLAMA

O štai iš antrojo pusfinalio dalyvių finale pasirodys: Belgija, Čekija, Azerbaidžanas, Lenkija, Suomija, Estija, Australija, Švedija, Rumunija, Serbija.

Pusfinaliuose nedalyvauja ir iškart į finalą patenka šios šalys: Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Didžioji Britanija ir praėjusių metų nugalėtoja Italija.

Paaiškėjo, jog Monika Liu konkurso finale pasirodys 14 numeriu. Prieš ją į sceną žengs Vokietijos atstovai, o po jos – Azerbaidžano. 

Jau šį šeštadienį Moniką Liu išvysime „Eurovizijos“ finale. Tiesa, šis Monikos pasiekimas – istorinis: pirmąjį kartą konkurso istorijoje Lietuvai pavyko perlipti pusfinalio barjerą su lietuvių kalba atliekama daina. 

Lietuva „Eurovizijoje“ debiutavo dar 1994 metais, kai Ovidijus Vyšniauskas konkurse atliko „Lopšinę mylimai“. Tiesa, tais metais „Eurovizijoje“ dar nebuvo dviejų pusfinalių – tik finalas. 

Po 5 metų pertraukos – 1999 metais Aistė Smilgevičiūtė finale atliko dainą „Strazdas“ – tiesa, jai taip pat nereikėjo perlipti pusfinalio barjero, visos šalys iškart susitiko finale. 

REKLAMA
REKLAMA

Per visą savo dalyvavimo konkurse istoriją, Lietuva į finalą pateko 14 iš 21 karto. Antradienio naktį vykusiame „Eurovizijos“ pusfinalyje Turine Monikai Liu pavyko pasiekti tai, ko nepadarė kiti Lietuvos atstovai – patekti į finalą iš pusfinalio su lietuviška daina: „Sentimentai“ pavergė Europos melomanus. 

 

O, ne, tik nekeisk šukuosenos finale. Bob stilius labiau tinka.
O, ne, tik nekeisk šukuosenos finale. Bob stilius labiau tinka.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų