monika liu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „monika liu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „monika liu“.

Monika Liu pati sau išpranašavo naują mylimąjį: plinta vaizdo įrašas

Jau kurį laiką viešojoje erdvėje netyla kalbos apie dainininkės Monikos Liu ir komiko Antano Sadausko santykius, patys įsimylėjėliai dalijasi romantiškais kadrais socialiniuose tinkluose. Pasirodo, moteris meilę žinomam vyrui išpranašavo dar praėjusią vasarą.  Socialiniame tinkle „TikTok“ plinta vaizdo įrašas, kuriame matyti akimirkos iš Justino Jankevičiaus vedamos laidos „Nesiaukite live“. 2023-ųjų vasarą pati M. Liu buvo tapusi laidos viešnia.
Prieš 20 val.

Monikos Liu gyvenime – pokyčiai: „Tikrai ilgai neužtrukau, kol atsakiau „taip“

Naują sezoną TV3 laida „Gero vakaro šou“ pasitiks atsinaujinusi. O receptą, kaip puikiai ir, svarbiausia, (ne)pakartojamai linksmai praleisti vakarą, nuo šiol kurs nauja vedėjų pora. Tai – duetas, kuris, kartą jau įsižiebęs, nepaliko nė vieno abejingo. O nuo rudens puikią jų chemiją išvysime kiekvieną trečiadienio vakarą, kuris žiūrovams taps pačia tikriausia švente. Abu jie – skirtingi, tačiau būtent savo unikalumu ir žavintys.
2024-07-16

Monika Liu pasidalijo mielu mylimojo kadru: šalia – ir šunytė Balbina

Neseniai pasklido žinia, kad dainininkė Monika Liu (36 m.) nebėra vieniša – jos širdį užkariavo jaunas komikas Antanas Sadauskas (27 m.). Moteris visai neseniai pasidalijo šiltu mylimojo kadru. Socialiniame tinkle „Instagram“ Monika Liu pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuota jauki akimirka.  Kadre matyti prie ežero sėdintis A. Sadauskas, šalia jo – Monikos šunytė Balbina.
2024-07-10

Monika Liu ir Antanas Sadauskas trykšta meile: paviešino pirmą romantišką kadrą

Neseniai pasklido žinia, kad dainininkė Monika Liu (36 m.) nebėra vieniša – jos širdį užkariavo jaunas komikas Antanas Sadauskas (27 m.). Moters mylimasis pirmą kartą paviešino ir judviejų romantišką kadrą.  Socialiniame tinkle „Instagram“ A. Sadauskas pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuota žavi įsimylėjėlių akimirka.  Kadre matyti, kaip mylimąjį apsikabinusi M. Liu apdovanoja jį bučiniu į skruostą.
2024-07-09

Golfo festivalyje – naujasis Monikos Liu mylimasis Antanas Sadauskas

Praėjusį šeštadienį Europos centro golfo klube praūžė unikalaus formato vienos dienos „JJ‘s Golf & Music Festival“ festivalis. Jame pasirodė ir žinomi Lietuvos žmonės, tarp jų ir atlikėjos Monikos Liu mylimasis, komikas Antanas Sadauskas.
2024-07-06

Monikai Liu – šilta mylimojo komiko žinutė

Kaitrią birželio 29-ąją atlikėja Monika Liu sukvietė gerbėjus į festivalį „LNOBT Open“, kuriame užbūrė sceną su LNOBT simfoniniu orkestru. Atlikėją palaikyti atvyko ir jos mylimasis, komikas Antanas Sadauskas.  Monikos Liu gerbėjai užtvindė Valdovų rūmų muziejaus kiemą.  Programą, parengtą kartu su LNOBT simfoniniu orkestru ir jo vyriausiuoju dirigentu Ričardu Šumila, pati dainininkė vadina savo gyvenimo pasirodymu.
110 2024-07-02

Monika Liu į vasaros nakties sceną žengė kartu su LNOBT simfoniniu orkestru

Monika Liu turi daug gerbėjų – tai paaiškėjo iš karto, vos tik festivalis „LNOBT Open“ pradėjo dainininkės koncerto su LNOBT simfoniniu orkestru bilietų prekybą. Viskas buvo iššluota per keletą dienų.   Ir štai lauktasis vakaras atėjo – toks pat karštas, kaip prieš tai buvę festivalio vakarai, rašoma pranešime žiniasklaidai. Monikos Liu gerbėjai užtvindė Valdovų rūmų muziejaus kiemą.
2024-06-30

Monikos Liu širdį užkariavęs komikas – beveik 10 metų jaunesnis: kas apie jį žinoma?

Nors jaunosios kartos komikas Antanas Sadauskas (27 m.) lietuviams jau buvo žinomas, jo pavardė žiniasklaidoje atsidūrė dėl romantiškų santykių su dainininke Monika Liu (36 m.).  Pora jau ne kartą yra pastebėti kartu viešuose renginiuose. Jiedu buvo kamerų užfiksuoti beveik prieš mėnesį krepšinio rungtynėse. Vaizdo įraše Monika ir Antanas atsakinėjo į klausimus apie vienas kitą.
318 2024-06-28

Monikos Liu širdis – užimta: ją užkariavo žinomas komikas

Atlikėja Monika Liu ne sykį interviu yra kalbėjusi apie santykius ir jų svarbą. Moteris yra minėjusi, kad yra santykių žmogus ir kai atsiranda jai artimas asmuo, ji jam duoda šansą.  Gerbėjams vis klausinėjant apie M. Liu asmeninį gyvenimą, paaiškėjo, kad moters širdis – jau užimta.  Naujienų portalo tv3.lt žiniomis, Monikos Liu išrinktasis – komikas Antanas Sadauskas. Pora ne kartą kartu yra apsilankiusi renginiuose ir savo santykių neslepia.
108 2024-06-27

Monika Liu ir Free Finga nustebino vaikų chorą: akyse – džiaugsmo ašaros

Liekant vis mažiau laiko iki vieno didžiausių metų įvykio Lietuvoje – šimtmetį menančios Dainų šventės, chorai, ansambliai, orkestrai, šokių grupės intensyviai ruošiasi pasirodymams. Pasinerdami į šventės laukimą ir norėdami palaikyti dalyvius, žinomi atlikėjai Monika Liu ir Free Finga apsilankė Jungtinio Lietuvos vaikų choro repeticijoje ir nustebino šimtus vaikų.
2024-06-21
REKLAMA
REKLAMA

Monika Liu atsakė, ar vaikšto į pasimatymus: „Atėjo laikas“

Gegužės „ELLE Lithuania“ numeris skirtas muzikai. Pastarojo viršelį papuošė pasaulinė žvaigždė dainininkė Dua Lipa, o leidinio puslapiuose nugulė pasakojimai apie užsienio ir Lietuvos atlikėjus, nesenstantį muzikos ir mados duetą. Nenuostabu, kad tinklalaidės „ELLE Pokalbiai“ viešnia šį kartą tapo dainininkė Monika Liu. Laidoje ji papasakojo apie, „Euroviziją“, savitą stilių ir.
2024-05-20

Monika Liu, Vaidas Baumila ir Rokas Yan „iškėlė vestuves“: tai yra svajonių trio

Vienos ryškiausių šalies muzikos žvaigdžės – Rokas Yan, Monika Liu ir Vaidas Baumila suvienijo jėgas ir pristato bendrą kūrinį bei vaizdo klipą „Gegužis“. Pasak dainininkų šis susijungimas tarsi didžiulė šventė, kurią klausytojai pajaus ne tik dainoje, bet ir vaizdo klipe. Pokalbis su atlikėjais – laidoje „Kažkas naujo“. Dainos autorius ir atlikėjas Rokas Yan pasakoja, kad daina pasakoja apie poros gyvenimo istoriją, prasidėjusią gegužės mėnesį.
96 2024-05-16

Monika Liu, Rokas Yan ir Vaidas Baumila pristatė būsimą vasaros hitą ir vaizdo klipą: įsiamžino vestuvinėje puotoje

Vienos ryškiausių šalies muzikos žvaigdžės – Rokas Yan, Monika Liu ir Vaidas Baumila suvienijo jėgas ir pristato bendrą kūrinį bei vaizdo klipą „Gegužis“. Pasak dainininkų šis susijungimas tarsi didžiulė šventė, kurią klausytojai pajaus ne tik dainoje, bet ir vaizdo klipe.  Dainos autorius ir atlikėjas Rokas Yan pasakoja, kad daina pasakoja apie poros gyvenimo istoriją, prasidėjusią gegužės mėnesį.
2024-05-15

Žinomos moterys savo kūną papuošė tatuiruotėmis: turi svarbią reikšmę

„Visada labai norėjau, tačiau niekada neturėjau laiko vasaros stovykloms“, – prisipažįsta nuomonės formuotoja Simona Nainė. „Iš pirmosios savo stovyklos išsivežiau pirmąjį savo gyvenimo bučinį“, – išduoda dainininkė Monika Liu. „Nors dvi treniruotės per dieną, ankstyvi rytai ir griežtas režimas, tai būdavo pačios geriausios vasaros savaitės“, – taip savo vaikystės stovyklas prisimena televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė.
2024-05-14

Paaiškėjo, kas tapo projekto „Salsamanai“ mylimiausia pora

Gegužės 5-osios vakarą paaiškėjo, kas tapo šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ nugalėtojų pora. TV3 televizijos žiūrovai daugiausiai balsų atidavė Gailei Butvilaitei ir jos šokių partneriui Odebbi. Savo balsą tarė ir naujienų portalo tv3.lt skaitytojai – jie išrinko mylimiausią projekto porą. Paaiškėjo, kad daugiausiai internautų simpatijų atiteko Monikai Liu ir jos partneriui Manueliui. Duetas paliko projektą prieš pat didįjį finalą – pusfinalio metu.
92 2024-05-06

Monika Liu ryžosi kilniam poelgiui: visas kelionės santaupas skyrė sunkiai sergančios mergaitės operacijai

Tam, kad pajustum kasdienį kubiečio gyvenimo skonį, reikia pasitelkti salsos improvizaciją – gatvėse čia šoka visi. Šokio iš anksto niekas nekuria, tačiau būtent tai ir tampa ypatinga. Naujausioje TV3 televizijos šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ laidoje šokiai įvyko tipiškoje paprastoje, ir be galo skurdžioje Havanos gatvėje – tokioje, kokių čia, Kuboje, yra dauguma. Dieną čia gali jaustis pakankamai laisvai, tačiau naktį sunku pasijusti jaukiai, o ypač – saugiai.
2024-04-24

Monika Liu parodė savo gerumą: poelgis Kuboje ištirpdė širdis

Praėjęs vakaras TV3 šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ dalyviams buvo lemtingas – padovanojo ne tik dvigubai daugiau liūdesio, bet ir dvigubai daugiau džiaugsmo. Net dviem poroms nuotykis Havanoje jau baigėsi.
2024-04-22

Monika Liu – apie išgyvenimus, baimes ir Lietuvos šansus „Eurovizijoje“: tikrai turim laimėti

Šią savaitę laidoje „Pasaulis pagal moteris“ – atlikėja Monika Liu.  Moteris laidoje atviraus apie meniškos sielos poreikius paauglystėje, studijas JAV, šlovės kainą bei kaip randa laiko pasimatymams.   Lietuvoje turime ne vieną žymią dainininkę Moniką, o viena iš jų – Monika Liu. Atlikėja savo muzikinį kelią pradėjo Londone, paskui ir Amerikoje, rengė ir koncertus po įvairius Europos miestus.
2024-04-21

„Žalgirio“ rungtynėse – Karolina Toleikytė su Jonu Garbaravičiumi, Monika Liu ir kiti garsūs žmonės

Ketvirtadienio vakarą Kaune vyko „Žalgirio“ ir Madrido „Real“ rungtynės. Jų nepraleido ir gerai žinomi veidai, tribūnose palaikę savo mylimą komandą. Įnirtingą Kauno „Žalgirio“ ir Madrido „Real“ kovą stebėjo ir žinomi žmonės. Tribūnose buvo galima matyti modelių agentūros „Major Amber Models“ savininkę Karoliną Toleikytę su verslininku Jonu Garbaravičiumi bei atlikėją Moniką Liu. Kauno „Žalgiris“ (14/20) savo Eurolygos sezoną uždarė pralaimėjimu.
2024-04-12

Monika Liu su LNOBT simfoniniu orkestru surengė gyvenimo koncertą: geriausi hitai ir duoklė „Žalgiriui“

Šįvakar pilnutėlėje Kauno „Žalgirio“ arenoje Monika Liu surengė savo gyvenimo koncertą. Žinomiausias savo kūrybos dainas ji atliko kartu su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro simfoniniu orkestru. Koncertui dirigavo maestro Ričardas Šumila.  „Nesijaudinu, o jaučiu dėkingumą“, – prieš pat koncertą kalbėjo Monika Liu.  Žiūrovus arenoje pasitiko įspūdinga scena, kuri buvo sukurta specialiai šiam renginiui. Tokio tipo apvali scena „Žalgirio“ arenoje buvo pastatyta pirmąkart.
2024-03-24

Vienos dienos festivalis Raudondvaryje „M.A.M.A. vasara“ skelbia pirmuosius vardus

Didžiausias vienos dienos lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara 2024“ jau liepos 20 dieną sudrebins Raudondvarį. Daugybę garsiausių Lietuvos atlikėjų į vieną sceną kasmet suburiantis renginys šiandien skelbia pirmuosius vardus, kurie dalysis festivalio scena. Pasak organizatorių, kiekvienais metais augantis festivalis, šiais metais rengia dar daugiau naujovių ir aktyvacijų, kurios vienai dienai suburs tūkstančius melomanų.
2024-03-21

Monika Liu pareiškė norą gyventi su ne vienu vyru: „Jie visi yra nuostabūs“

Jau šį sekmadienio vakarą išvysime antrąjį unikalaus TV3 šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ dalyvių šokį. Ir nors visų jų laukia sunki improvizacijos užduotis, viską atpirks vis stiprėjantis ryšys su partneriais iš Kubos. O kad tarp kai kurių porų jis ypač ryškus, pastebės ir aplinkiniai… Šiandien visos 8 poros pasirodys įspūdingo grožio paplūdimyje, kuriame jų lauks improvizacijų vakaras.
392 2024-03-17

Išgirdusi, kaip po repeticijos jaučiasi Monika Liu, Jurgita Jurkutė nesusilaikė: pasakyk teisybę

Unikalaus TV3 šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ antrojoje laidoje – įspūdžiai iš repeticijos ir pirmieji porų pasirodymai. 8 lietuviai ir 8 kubiečiai pirmą kartą šoko Havanos aikštėje ne tik prieš salsą įsimylėjusių vietinių žiūrovų akis, bet ir stojo prieš pirmąją komisiją.  O prieš tai – akimirkos iš pirmosios repeticijos, kuri vieniems kėlė įtampą ir jaudulį dėl artėjančio pasirodymo, o kitiems – nesibaigiančią laimę.
2024-03-13

Monika Liu ir Free Finga pristatė bendrą dainą: aprangoje – vestuvių akcentas

Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kai trispalvės vėliavos plazda ne tik gatvėse ar namuose, bet ir kiekvieno širdyje, TV3 televizija tradiciškai kvietė nacionaliniams apdovanojimams „Lietuvos garbė“. Renginio metu netrūko netikėtumų ir jautrių akimirkų.
2024-03-12

Havanoje – Monikos Liu ašaros: „Aš jam bučiavau rankas ir dėkojau, kad mes susitikome“

Šį sekmadienį unikaliame TV3 šokių ir pažinimo projekte „Salsamanai“ – pirmieji porų pasirodymai. 8 lietuviai ir 8 kubiečiai pirmą kartą šoks Havanos aikštėje ne tik prieš salsą įsimylėjusių vietinių žiūrovų akis, bet ir stos prieš pirmąją komisiją. Kas taps didžiausiomis vakaro žvaigždėmis? Kas sukurs nepamirštamus pasirodymus, o kam reikės pasitempti? Visa tai – jau šį vakarą. Pirmoji repeticija vieniems kels įtampą ir jaudulį dėl artėjančio pasirodymo, o kitiems – nesibaigiančią laimę.
189 2024-03-10

Monika Liu – apie Ričardą Šumilą: rodydama jam savo kūrybą visuomet labai jaudinuosi

Artėjant Monikos Liu gyvenimo koncertui pristatomas dainos „Kodėl tu čia?“ vaizdo įrašas iš repeticijos. Jis geriau atskleidžia, ko žiūrovams tikėtis Kauno „Žalgirio“ arenoje jau kovo 23 d. Filmavimas vyko istoriniame Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre akomponuojant teatro simfoniniam orkestrui.  „Šis projektas manyje gyveno daug metų. Labai dažnai kurdama muziką fone girdėdavau orkestrą.
2024-03-06

Monika Liu atvirai apie motinystę: buvo laikas, kai galvojau viena auginti vaiką

Savo muzika užburianti ir abejingų nepaliekanti Monika Liubinaitė, geriau žinoma kaip Monika Liu, pirmąsyk prabilo apie naujus jausmus. Nors dainininkė nėra linkusi atvirauti apie asmeninį gyvenimą, laidoje „Pasikalbėkim“ ji papasakojo, kuo gyvena šiandien, kodėl taip nemėgsta vienatvės ir ar jaučiasi vėl įsimylėjusi. Ilgiausi Monikos santykiai su mylimuoju truko aštuonerius metus, o po to buvo etapas, kai ji visai niekur nėjo ir pasinėrė tik į muziką.
2024-02-29

Salsai atsidavusi Monika Liu iš Kubos parsivežė svarbiausias pamokas: „Pasiūlymas nusileido tarsi iš dangaus“

Kuba ir salsa apvertė kiekvieno TV3 projekto „Salsamanai“ dalyvio gyvenimą. Lietuviai pasidavė ne tik visą kūną atpalaiduojantiems salsos ritmams, bet, susipažinę su vietiniais gyventojais, ir svarbiausioms gyvenimo pamokoms. Tą patvirtina ir dainininkė Monika Liu. Visuomet savo širdies klausančiai moteriai šis projektas tapo itin išlauktu, o kartu – padovanojusiu ne tik daugybę svarbių pažinčių, bet ir naują požiūrį į tai, kas anksčiau atrodė įprasta.
2024-02-28

Išgirdus Monikos Liu žodžius kreipėsi į visus: „Jau nebe tie laikai“

„Noriu pasisakyti ir gal net užvesti diskusiją gan skaudžia ir nemalonia tema, kuria paskatino prabilti laidoje išgirsti Monikos Liu žodžiai apie aplinkos spaudimą turėti vaikų, nes „laikrodis tiksi“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Skaistė. Kaip tik visai neseniai pas mus su vaikinu savaitgalį svečiavosi jo mama ir, ko gero, nė vienas mūsų susitikimas nepraeina be paraginimo, kad jau laikas gimdyti vaikus, nebėra ko laukti.
2024-02-27

Monika Liu prabilo apie šeimos pagausėjimą: tai priklauso nuo kelių dalykų

Charizmatiškoji dainininkė Monika Liu nevengia viešai kalbėti apie savo meilę astrologijai. Ji ne kartą yra sakiusi, kad su savo privačia astrologe konsultuojasi įvairiais gyvenimo klausimais. Šįkart TV3 laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ ji dar kitu kampu pažvelgė į savo pranašystes. Visų pirma, laidoje Naglis Šulija išpranašavo, kad balandžio mėnesį Monika sutiks partnerį. Visgi jis patarė atkreipti dėmesį į tam tikras charakterio savybes. „Kam jums antras degtukas.
2024-02-26

Monika Liu pirmąsyk prabilo apie naujus jausmus – atskleidė, kaip susipažino

Laidoje „Pasikalbėkim“ – charizmatiškoji scenos diva Monika Liubinaitė, geriau žinoma kaip Monika Liu. Nors dainininkė nėra linkusi atvirauti apie asmeninį gyvenimą, šįkart ji padarė malonią išimtį. Apie vienatvės baimę, norą sukurti šeimą ir netikėtą pažintį. Ar Monikos širdyje vėl gyvena meilė? Dainininkė pabrėžia, kad yra sutverta būti santykyje, o vienatvė ją gąsdina ir kelia nesaugumo jausmą.
2024-02-25

Monika Liu prisiminė vairuotoją Kuboje: sužinojęs, kad Jurgita Jurkutė – „Mis Lietuva“, vos nepadarė avarijos

Žavios, talentingos ir… beprotiškai įsimylėjusios salsą – būtent taip būtų galima apibūdinti dainininkę Moniką Liu ir vieną mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgitą Jurkutę. Tačiau, prieš atskleisdamos savo nuotykius salsa alsuojančioje Kuboje, abi moterys šį šeštadienį nusprendė pasiryžti ir dar vienam iššūkiui – TV3 žaidimui „galvOK“.  Unikalų šokių ir pažinimo projektą „Salsamanai“ žiūrovai išvys jau nuo kovo 3-iosios. Jo nekantriai laukia ir Monika bei Jurgita.
2024-02-24

Monika Liu apie Valentino dieną – atskleidė, kaip ir su kuo švenčia: „Gyvenime taip susidėjo"

Meilės dieną TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankė ypatinga viešnia – charizmatiškoji dainininkė ir unikalaus šokių projekto Kuboje „Salsamanai“ dalyvė Monika Liu. Žinoma moteris atskleidė, kaip sutinka Valentino dieną, o prisimintos istorijos iš laikų mokykloje privertė vedėjus Mindaugą Stasiulį ir Justiną Jankevičių griebtis už galvų. Valentino dienos Monika pasakojo nešvenčianti jau keletą metų.
2024-02-14

Monika Liu – apie astrologę, kuri padeda pasirinkti vyrus: „Tiesiog nenoriu prisiimti atsakomybės“

Meilės dieną TV3 laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovų laukia ypatingas pokalbis su charizmatiškąja dainininke bei unikalaus šokių ir pažinimo projekto Kuboje „Salsamanai“ dalyve Monika Liu. Žinoma moteris ne tik papasakos, ko per Valentino dieną ilgisi labiausiai, bet ir atskleis, kas jai padeda pasirinkti gyvenimo vyrus. Tačiau labiausiai žiūrovus suintriguos jos pasakojimai apie potyrius, šokant salsą… Valentino dienos Monika pasakos nešvenčianti jau keletą metų.
2024-02-14

Šiuos įvaizdžius kūrė ta pati dizainerė: išrinkite geriausią

Kauno „Žalgirio“ areną penktadienį sudrebino svarbiausias šalies metų muzikos įvykis – M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Renginyje susirinko daugybė stilingai apsirengusių šalies žvaigždžių, kai kurias rengė ir tie patys dizaineriai.  Štai mados namų „Mas 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė rengė ne vieną vakaro svečią – kviečiame pasižvalgyti ir įvertinti, kuris įvaizdis buvo geriausias.
110 2024-01-28

Prestižiniai M.A.M.A. apdovanojimai – jau šį vakarą: pasiruoškite būti nustebinti!

Jau šiandien, penktadienį, ne tik Kauno „Žalgirio“ arena, bet ir visa šalis skambės nuo geriausios muzikos, kurią išgirsti, pamatyti ir visu kūnu pajausti pakvies kasmetiniai prestižiniai M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Ypatinga proga suburs visos šalies muzikos elitą bei ryškiausius pramogų pasaulio veidus, į kuriuos nukryps ne tik 10 tūkstančių arenos žiūrovų, bet ir visos šalies dėmesys.
2024-01-26

Prieš M.A.M.A. – vedėjos Monikos Liu išpažintis: prabilo apie naują šeimos narį ir kodėl patinka Justinas Jankevičius

Dainininkė Monika Liu šiemet priėmė naują iššūkį – sutiko vesti populiariausius muzikos apdovanojimus Lietuvoje M.A.M.A. 2023. Į sceną ji žengs kartu su kitu vedėju – Justinu Jankevičiumi. Monika Liu naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ paatviravo apie dabartines gyvenimiškas aktualijas, pagausėjusią šeimyną ir artėjančius M.A.M.A. apdovanojimus.
2024-01-24

M.A.M.A. vedėja Monika Liu: „Kaip svarbu tinkamas partneris šalia“

Monika Liu klausytojams ruošia vieną didžiausių savo gyvenimo projektų – solinį arenos šou kartu su Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) simfoniniu orkestru. Be to, ji kartu su Justinu Jankevičiumi tapo M.A.M.A. apdovanojimų vedėjais. Žiūrėkite laidą KAŽKAS NAUJO straipsnio viršuje. Vienintelis ir nepakartojamas koncertas įvyks kovo 23 d., Kauno „Žalgirio“ arenoje.   „Šis pasirodymas bus iki šiol prasmingiausias mano projektas.
2024-01-16

Klaipėdoje – Martyno Levickio turo „Cinema Sounds Tour“ premjeros triumfas

Prestižiniuose Europos klasikinės muzikos apdovanojimuose „Opus Klassik“ metų instrumentalistu pripažintas akordeonininkas Martynas Levickis šeštadienio vakarą triumfavo Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Įspūdingu koncertu prasidėjo jo ir kamerinio ansamblio „Mikroorkéstra“ turas „Cinema Sounds Tour“. Žiūrovai gavo progą pasimėgauti išskirtine dviejų dalių programa, kurioje – muzikos hitai iš geriausių Holivudo filmų.
2023-12-17

Monika Liu ruošiasi prasmingiausiam gyvenimo projektui: „Vien pagalvojus man pašiurpsta oda“

Monika Liu klausytojams ruošia vieną didžiausių savo gyvenimo projektų – solinį arenos šou kartu su Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) simfoniniu orkestru. Vienintelis ir nepakartojamas koncertas įvyks kovo 23 d., Kauno „Žalgirio“ arenoje.   „Šis pasirodymas bus iki šiol prasmingiausias mano projektas. Savo muziką atliksiu su LNOBT simfoniniu orkestru. Tai yra mano vaikystės svajonių išrišimas“, – trumpai šio renginio esmę ir prasmę pristato pati Monika Liu.
2023-11-16

Monikos Liu karjeroje – pokyčiai: neįsivaizduoju, kas gali būti geriau

Lapkričio 10-ąją paaiškėjo, kas atliks pagrindinį Emilijos Pliaterytės vaidmenį naujoje muzikinėje dramoje „Emilija“. Grafaitė E. Pliaterytė – pirmoji 1830-1831 m. Lenkijos ir Lietuvos sukilimo kapitonė, pasipriešinusi Rusijos imperijai. Ją įkūnys visiems gerai žinoma atlikėja, tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija“ finalo dalyvė Monika Liu.
58 2023-11-10

Didžiausias lietuviškas renginys Didžiojoje Britanijoje „M.A.M.A. Londonas“ skelbia vedėjus

Jau spalio 21 dieną Londoną sudrebins didžiausias lietuviškos muzikos renginys – „M.A.M.A. Londonas“. Išskirtiniame renginyje laukia Raudonojo kilimo iškilmės kartu su Lietuvos atlikėjais bei koncertas, kuriame savo pasirodymus su muzikantų grupe surengs Vaidas Baumila, Monika Liu, Vidas Bareikis, Monique bei legendinė grupė Dinamika.
110 2023-09-27

Džiazo festivalyje Monika Liu užkūrė tikrą vakarėlį: „Jei grįžti į Klaipėdą, tai tik su dvylika vyrų“

Ketvirtadienį Klaipėdos Teatro aikštėje su trenksmu prasidėjo pagrindiniai XXIX Klaipėdos pilies džiazo programos renginiai.  Uostamiesčiui nebūdingas oras – saulė ir karštis – pasitiko visus susirinkusius ir nepaleido iki pat paskutiniųjų vakaro akordų, rašoma pranešime spaudai. „Orą užsakėme tobulą! Kainavo tai kainavo. Tik pirma festivalio diena, o pilnutėlė Teatro aikštė jau linguoja ir šoka džiazo ritmu.
2023-06-23

Monikos Liu svajonė pagaliau išsipildė: išvysime ją naujame amplua

Jau 18 metų sostinėje veikiantis gyvos muzikos klubas „Tamsta“ yra neeilinė vieta Lietuvos muzikos pasaulio žemėlapyje. Čia savo muzikinę karjerą pradėjo nemaža dalis šiandien šalyje puikiai žinomų muzikos kūrėjų ir atlikėjų, tarp jų – ir Monika Liu. Šiemet ji į „Tamstos“ klubo sceną grįžta naujame amplua – kaip dainininkams skirto konkurso „TAMSTA SING‘23“ sumanytoja ir vedėja, rašoma pranešime spaudai.
2023-06-13

Monika Liu grįžta į gimtųjų namų sceną: suskambės dar negirdėtas duetas

Birželio 22-24 dienomis vyksiančime Klaipėdos pilies džiazo festivalyje susirinkusiųjų laukia naujas, dar negirdėtas duetas – jausmingoji Monika Liu ir egzotiškieji Los Secretos de Pablo. Klausytojams jie pristatys specialią programą, kuri pakvies visus į kelionę nuo retro iki džiazo. „Turbūt niekam nekyla abejonių, kad Klaipėda ir džiazas yra neatsiejamas duetas. Šios muzikos mylėtojus suburiantis ir gerbėjų būrį auginantis festivalis nuolat džiugina originalia programa.
2023-06-05

Virgis Stakėnas – apie ypatingus metus ir jubiliejų: apvalią sukaktį ketina paminėti įsimintinai

Trečiadienio vakarą jau gražia tradicija tampantis „Perklausų“ renginys iš „Dirigentų“ baro persikraustė į Vilniaus gatvę, kur renginio svečio Virgio Stakėno istorijų, dainų bei juoko galėjo klausytis kiekvienas praeivis. Šie metai garsiausiam mūsų šalies country muzikos atlikėjui ypatingi – jis, kaip pats šmaikštauja, švenčia 100 metų jubiliejų: savo 70-metį bei 30 metų nuo pirmojo „Visagino country“ festivalio.
2023-06-01

Monika Liu – apie antrą dalyvavimą „Eurovizijoje“ ir meilę: pasakė, ar su Benu Aleksandravičiumi yra pora

Trečiadienį Vilniaus pub‘e „Dirigentai“ įvyko jau devintosios „Perklausos“ – renginys, kuriame pakviesti garsiausi atlikėjai ne tik drauge su susirinkusia publika išklauso naujausias dainas, bet ir mezgasi pokalbiai apie tuos kūrinius įkvėpusias istorijas, gyvenimą ir garsiausiai nuskambėjusius įvykius. Šįkart vakaro viešnia buvo dar dažais kvepiantį vinilą „Kodėl tu čia?“ rankose laikanti Monika Liu.
2023-05-18

„Eurovizijos“ eteryje – Monika Liu: parodė išvaizdos pokyčius

Gegužės 13-osios vakarą nugriaudėjo didysis dainų konkurso „Eurovizija 2023“ finalas, kuriame dėl pergalės konkurse kovojo 26 šalys. Monika Liu pranešė, kad Lietuvos komisija 1 balą skyrė Kiprui, 2 – Ukrainai, 3 – Suomijai, 4 – Australijai, 5 – Estijai, 6 – Prancūzijai, 7 – Belgijai, 8 – Austrija, 10 – Izraeliui, 12 – Švedijai. Praėjusiais metais Lietuvai Turine atstovavusi ir 14-ąją vietą užėmusi Monika Liu ir šiemet sveikinasi su „Eurovizijos“ žiūrovais skelbdama Lietuvos balus konkurse.
2023-05-14

Monika Liu pristatė naują albumą: prakalbo apie dainos „Plaštakė“ atsiradimo istoriją

Monika Liu pilnutėlėje „Compensa“ koncertų salėje tik su šiai atlikėjai būdinga energija ir artistiškumu pristatė naująjį albumą „Kodėl Tu Čia?“. Tai – unikalaus skambesio 8 dainų darbas, kurio neįmanoma sulyginti su kažkuriuo kitu. Tai – Liu skambesys. Koncerto metu gerbėjai pirmieji galėjo gyvai susipažinti su nauja Monikos kūryba. O tokius gerai pažįstamus hitus kaip „Sentimentai“ ar „Troškimas“ visa salė dainavo kartu, rašoma pranešime spaudai.
2023-05-07

Naujo albumo išvakarėse Monika Liu pristato dainą „Į tave“: pasakoja apie išsiskyrimą

Neseniai pristačiusi dramatišką dainą apie neištikimybę ,, Kodėl tu čia?’’ su įspūdingu vaizdo klipu, dainų kūrėja Monika Liu pristatė naują kūrinį „Į tave“. Modernaus skambesio daina pasirodo ilgai laukto atlikėjos albumo „Kodėl tu čia?“ pristatymo išvakarėse. Jau ryt, gegužės 6 dieną, gerbėjai galės pirmieji gyvai išgirsti naujausią Monikos muziką koncerte, kuriame netrūks ypatingų akcentų.
2023-05-05
Į viršų