„Mis Lietuva 2013“ atranka: iš jaudulio drebančios gražuolės, gundantys kūnai ir grožio etalono paieškos Išrinkta penkiolika gražiausių lietuvaičių

Trečiadienio popietę sostinės „California Gourmet“ restorano kiemelyje apie maistą buvo galvojama mažiausiai – būrys ilgakojų gražuolių susirinko ne skaniai papietauti, o pakerėti grožiu, mat čia vyko konkurso „Mis Lietuva 2013“ atranka.

Anketas užpildė daugiau nei du šimtai merginų, tačiau į atranką buvo pakviestos tik penkiasdešimt pretendenčių. Tarp jų buvo galima pamatyti ir žinomų pramogų pasaulio atstovių: Viktoriją Vaičaitę ir Elitą Citovičiūtę iš iširusios grupės „Dolce Vita“, Gabiją Sruogiūtę iš grupės „Mohito“ bei šokėją Moniką Šalčiūtę, sulaukiančią neįtikėtino dėmesio socialiniuose tinkluose.

M. Šalčiūtė komisijai žadėjo, kad jeigu bus išrinkta į finalą, jame stengsis nustebinti savo kurtu šokiu. Būtent ši mergina iš visų susirinkusiųjų išsiskyrė itin mažu ūgiu – ji prisipažino, kad tėra metro šešiasdešimt dviejų centimetrų.

Gražuolių vertinti ir atrinkti verčiausias, keliausiančias į finalą, susirinko kompetentinga komisija: „misių“ globėjas verslininkas Benas Gudelis, renginių organizatorius ir televizijos laidų vedėjas Jogaila Morkūnas, „Mis Lietuva 2002“ Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, žurnalistas Ramūnas Zilnys, ilgametė konkurso režisierė-choreografė Leokadija Dabužinskaitė. Kiti komisijos nariai Juozas Statkevičius ir Gediminas Žilinskas atostogauja, todėl prisijungs tik finalinėje konkurso dalyje, kuri vyks rugpjūčio mėnesį.

REKLAMA

Akivaizdžios išsilavinimo spragos

Susirinkusios dalyvės kaip įmanydamos bandė atrodyti pasitikinčios savimi, tačiau kai kurioms iš jaudulio akivaizdžiai drebėjo kojos, kimo balsas, o viena iš pretendenčių netgi susipainiojo, kiek jai metų – pasakiusi, kad septyniolika, greitai pasitaisė, kad iš tikrųjų jai jau suėjo aštuoniolika.

Dėl palankių komisijos vertinimų besirungiančios gražuolės stengėsi tinkamai atsakinėti į komisijos narių klausimus, kurių buvo pačių įvairiausių – apie išmoktas kalbas, baigtus mokslus, ateities planus, ant kūno esančių tatuiruočių prasmę ir pan. Kai kurios merginos atlaikyti aštrokos kritikos nepajėgė, o kitos netgi išdrįso pajuokauti ir atsakyti komisijai su ne ką mažesne ironija.

Kad ir kokių gundančių formų buvo susirinkusios merginos, didelė jų dalis buvo priverstos pripažinti tai, kad nemoka nė vienos užsienio kalbos, o anglų kalbos išbandymai iš komisijos narių kai kurioms tapo visiškai neįveikiami: į paprastus klausimus apie tai, iš kurio miesto yra, kuo vardu – toli gražu ne kiekviena mergina sugebėjo atsakyti. Vis dėlto tarp gražuolių buvo ir tokių, kurios gyrėsi baigtais mokslais arba mokslų derinimu net su keliais darbas, tuo tarpu kitos teigė dar nežinančios, ko nori, todėl po vidurinės mokyklos šiuo metu tiesiog atostogaujančios ir besimėgaujančios gyvenimu.

Konkurso „Mis Lietuva 2013” atrankoje galėjo dalyvauti netekėjusios 18–24 metų merginos, išsilavinusios ar besimokančios, žavios, veiklios, siekiančios užsibrėžtų tikslų. Rugpjūčio 15 dieną vyksiančiame konkurso finale atrinktos finalininkės rungsis ne tik dėl gražiausios lietuvaitės titulo, bet ir dėl kelialapių į du prestižiškiausius pasaulio konkursus „Miss World 2013” („Mis pasaulis 2013“) ir „Miss Universe 2013” („Mis visata 2013”).


Rašyti komentarą...
r
ri
2013-07-10 13:33:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
salciute kaip gnomas tarp visu :DD
Atsakyti
-1

a
artis
2013-07-10 15:17:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Betkas tik ne Šalčiūtė... Graudi panelė
Atsakyti
0

S
SAlciutesHeiteris
2013-07-10 15:43:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aciu Dievui, graziausios ir protingiausios lietuvos merginos neina i tokius sudu smirdancius eventus. Jei esi grazi , tikrai nereikia kad tau kas nors tai primintu. O ta apgailetina Feisbuko zvaigzde su kas diena didejanciu ego..PRASAU LIAUKIS, KA TU SAU GALVOJI ? TU KAIP LILIPUTAS ATRODAI SALIA KITU MERGINU! fo fuk sake...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (61)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų