Metų modelis Bella Hadid vyrų žurnalui nusimetė visus drabužius

Prieš kelias dienas vyrų žurnalo „GQ“ apdovanojimų ceremonijoje Bella Hadid (19) gavo „Metų modelio“ apdovanojimą. Naujausia merginos nuotrauka šiam žurnalui tik dar kartą patvirtino šį faktą.

18

B. Hadid „GQ“ fotosesijoje nusimetė visus drabužius ir pademonstravo liekną figūrą. Raudonos spalvos apgautame fone išryškėjo aštrus modelio žvilgsnis tiesiai į kamerą ir balta oda.

Tai jau ne pirmas kartas, kai B. Hadid apsinuogina. Žurnalui „Vogue Paris“ mergina taip pat įsiamžino visiškai nuoga. Tąkart užsienio žiniasklaida suskubo skelbti, kad modelis yra žymiai drąsesnė už savo vyresnę seserį – taip pat pasaulinio lygio modelį Gigi Hadid (21), kuri retai išdrįsta nusimesti drabužius prieš objektyvą.

Visgi „GQ“ žurnalo viršelį papuošė kur kas santūresnė nuotrauka, kurioje modelis vilki juodą trumpą suknelę su petnešėlėmis.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bella Hadid paskelbta "Metų modeliu"

„Rodos, mane tuoj ištiks širdies smūgis... Tai beprotiška. Aš labai sunkiai dirbau tam, kad mane pripažintų“, - „GQ“ apdovanojimų metu atsiimdama „Metų modelio“ titulą sakė B. Hadid.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų