tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

21-erių airė Aicha Dounia ryžosi papasakoti savo istoriją pasauliui. Prieš merginą 12 metų smurtavo jos pačios tėvas.

21-erių airė Aicha Dounia ryžosi papasakoti savo istoriją pasauliui. Prieš merginą 12 metų smurtavo jos pačios tėvas.

REKLAMA

Mergina, patyrusi seksualinę prievartą iš savo tėvo, prabilo apie savo istoriją – ir tikisi, jog jos drąsa padės kitoms į panašią situaciją papuolusioms merginoms. 

21-erių studentė Aicha šiuo metu gyvena Dubline kartu su antra puse ir poros pusės metų mažyliu – ir jos gyvenimas dabar yra visiškai skiriasi nuo to, koks buvo prieš kelerius metus. 

2018 metais merginos tėvas atsisėdo į kalėjimą už daugkartinį dukros prievartavimą. Teisėsaugai vyras sakė, jog laikė dukrą savo partnere naktimis. 

Centriniam Aiirijos teismui jis prisipažino esąs kaltas dėl 21-o kaltinimo įvairiais seksualinės prievartos pobūdžio nusikaltimais nuo 2006-ųjų iki 2017-ųjų. Taip pat jis pripažino kaltę dėl trijų smurtinio pobūdžio nusikaltimų prieš dukterį. 

REKLAMA

„Anksčiausias mano prisiminimas apie smurtą buvo kai buvau gal trejų ar ketverių. Sunku pasakyti, kai esi tokia jauna, sunku išskirti datas.

Tačiau tą dieną, kai tai nutiko pirmą kartą, prisiminsiu visada. Niekada nepamiršiu to jausmo, kokia buvau sutrikusi ir kaip šlykščiai jaučiausi“, – pasakoja Aicha.

REKLAMA

Mergina sakė, jog ją ilgą laiką persekiojo tėvo prašymai niekam nieko nesakyti, nes mergaitė įprastai buvo ne iš tų, kurios laikė liežuvį už dantų. 

Aisha tėvo smurtą patyrė ištisus dvylika metų, o nuo tada, kai mergaitei sukako 14, tai vykti pradėjo kas naktį. Smurtautojo veiksmai ėmė vis labiau agresyvėti, o vieną kartą jis netgi paliko dvi mėlynes jai po akimis. 

Teismas liudijimų metu išgirdo, jog vieną vasarą mergina manė, jog yra nėščia. Tai smurtautoją sustabdė mėnesiui, tačiau kai paaiškėjo, jog Aisha nesilaukia, smurtas tęsėsi. 

REKLAMA

„Buvo taip baisu, jog aš ėmiau nuolat bijoti, kad jis mane nužudys. Nežinau, ar jį mylėjau, iki šios dienos nesuprantu savo jausmų“, – prisimena auka. 

„Dauguma žmonių, kurių tėvai smurtauja, nežino, kas yra meilė, nes nebuvome to išmokyti. Maniau, jog meilė rodoma per daug žmogų saugant, kontroliuojant, maniau, jog turi juos skriausti „dėl jų pačių gėrio“, galvojau, jog turi saugoti žmogų nuo išorinio pasaulio“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų