Mergina į „X faktorių“ atėjo tam, kad įrodytų, jog Samas klydo: negali pamiršti įvykio prieš kelis metus

Šį sekmadienį TV3 eteryje įvyks jau antroji mylimiausio muzikinio projekto „X faktorius“ atrankų laida. Populiariausias Lietuvoje muzikos šou ir vėl stebins dainuojančiųjų pasirodymais, o taip pat laidoje paaiškės ir tie laimingieji, kuriems atsivers durys į kitą projekto etapą. Deja, kaip visuomet, kai kam šio sekmadienio kova bus paskutinė – teisėjai jiems palinkės sugrįžti kitais metais.

5

Sekmadienį televizijos žiūrovai išvys ir kvapą gniaužiantį aštuoniolikmetės Gabrielos Zdanovičiutės pasirodymą.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mergina į „X faktorių“ atėjo tam, kad įrodytų, jog Samas klydo: negali pamiršti įvykio prieš kelis metus

Juodšiliuose gyvenanti mergina į projektą nusprendė ateiti dėl dviejų svarbių priežasčių. Viena iš jų – projektas „X faktorius“ yra sena jos svajonė, kurią Gabriela pagaliau nusprendė įgyvendinti šiais metais. Kita priežasties, kodėl Gabriela išdrįso žengti į didžiąją sceną, yra siekis projekto teisėjui Sauliui Urbonavičiui-Samui įrodyti, kad jis visgi buvo neteisus. Pasirodo, kad 2017 metais mergina dalyvavo kitame TV3 projekte „Lietuvos talentai“, kur jos pasirodymas komisijos nesužavėjo.

Tąkart  komisija jos pasirodymą netgi nutraukė ir mergina iš S. Urbonavičiaus-Samo sulaukė pastabų dėl nevaldomo vokalo. Projekto teisėjas jį pavadino tiesiog „rėkimu“. Anot jo, tais metais „Lietuvos talentuose“ sudalyvavusi Gabriela buvo per silpna tokiam projektui. Tačiau nepaisant to, kad S. Urbonavičius-Samas teigė jos patobulėjusios lauksiantis kitais metais, ji į tai sureagavo labai skaudžiai – po pasirodymo nesulaikė emocijų ir net braukė ašaras.

„Buvau labai liūdna. Galvojau, kur aš čia rėkiau, gal man visai nereikia dainuoti. Aplankė depresinės mintys – mąsčiau, o gal rimtai nedainuoti?.. Bet su laiku supratau, kad aš darau tai, ką darau“, – sekmadienį, prieš lipdama į „X faktoriaus“ sceną, kalbės Gabriela.

Šiais metais ji pasirengusi kaip niekad – Gabriela stengėsi apgalvoti savo pasirodymą iki mažiausių detalių, pasirinkti ne tik sau puikiai tinkančią dainą, bet ir sceninius drabužius.

Tačiau kaip merginos pasirodymą priims „X faktoriaus“ teisėjai? Galiausiai, kokių pastebėjimų ji šįkart sulauks iš S. Urbonavičiaus-Samo?

Ištrauka iš Gabrielos pasirodymo: 

Gabrielos ir kitų dalyvių pasirodymai – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3 antrojoje naujo sezono „X faktoriaus“ laidoje!


Rašyti komentarą...
J
Justas
2021-09-10 21:23:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad nzn zviegia atsistojus
Atsakyti
0

A
Aurelija
2021-09-10 21:24:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai be rysio..
Atsakyti
0

T
TomasSt
2021-09-10 23:31:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Samas klydo 2017nes neturėjo tobulos klausos? ar per ta laika vokalas atsirado pas Gėdre
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų