Menininkės Vaitkutės originalumui nėra ribų: pasidalijo kauke Velykoms

Šių metų Velykos – išties kitokios. Dėl koronaviruso grėsmės įvestas karantinas, o žmonės, vietoje to, kad lankytų savo artimuosius, skatinami likti namie. O jei vis dėlto ryžtasi išeiti į lauką, tai privalo daryti tik dėvėdami kaukes.

9

Menininkė Jolita Vaitkutė jau ne vienerius metus stebina savo darbais, o ypatingai tais, kuriuos pavyksta sukurti iš maisto. Velykų proga ji pasidalijo originalia, šventine kauke iš kiaušinių, puikiai atspindinčią šių dienų aktualijas.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Menininkės Vaitkutės originalumui nėra ribų: pasidalijo kauke Velykoms

„Facebook“ paskyroje pasidalijusi nuotrauka su kauke iš kiaušinių, J. Vaitkutė pridėjo ir trumpą prierašą. „Nėra su kuo ridenti kiaušinių. Tai išsikepiau FFP3“, – turėdama omenyje respiratorių, rašė ji.

Tiesa, tai – jau ne pirma menininkės kaukė iš maisto. Prieš kelias savaites ji buvo pasidalijusi dar viena, iš česnakų. „Su česnako filtru“, – tąkart rašė ji.

Siekiant per karantiną atrodyti stilingai, savo kaukes, kurias iš tiesų galima dėvėti viešumoje, dar kiek anksčiau pasiūlė ir kiti šalies dizaineriai. Tarp jų – Juozas Statkevičius, Robertas Kalinkinas, „Step by Step Fashion“, papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė bei daugelis kitų.


Rašyti komentarą...
T
Tomas
2020-04-12 17:05:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas, ne menininkė. Jokios pagarbos maistui. Nupezo per karantiną.
Atsakyti
-2

J
Jeroslava
2020-04-12 16:50:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesityciokit is
Atsakyti
-2

R
Rimas
2020-04-12 17:07:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zajibana kiaušinienė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų